Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Таке хіба в союзі робили.
Поділіться як у вас у школах?
Ку ка ку ка ку• 17 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
З дуба впасти - це фразеологізм, а не сленг.
Не матюкайтеся, ви що
Ку ка ку ка ку• 17 декабря 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Вас повністю підтримую. Вони зовсім охєрели. Все у нас вкрали і свята і життя і наші гроші роздерибанили. А людей -за рабів тримають. Якого куя там робить в тій школі 25 числа. І 31/1 січня в тому числі.
За січень не скажу, поему нас канікули з 27, а 25 - звичайний робочий день.
Ку ка ку ка ку• 17 декабря 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Працюю в школі. У нас робочий день. Яка різниця чи педрада, чи уроки? Ви за цей день отримуєте зп.
Чесно кажучи завжди дивувало, нащо вчителі в тій школі, коли дітей немає? Щоб лишнє не відпочили, не привели боги?
ПироженкА• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
Всі державні працюють.
Ми і 31 грудня працюємо.
Офіційно і 1 січня повний робочий день.
На минулий Новий рік шеф своєю волею колективу зробив вихідний 1 січня, але вийшов сам на роботу (прикривав нас).
Ми і 31 грудня працюємо.
Офіційно і 1 січня повний робочий день.
Ку ка ку ка ку• 17 декабря 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А можно самим решить когда что?
А як ви ’самі’ вирішите? Різдво 13 травня, новий рік на 28 серпня? І сама рішила. Чи як такі рішення відбуваються? Чи ваші рішення продиктовані звичкою, яку вам все ж привили і без вашого волевиявлення)
Червона ікорка• 17 декабря 2025
Поки не пішла по догляду за дитиною з інвалідністю на реально копійки ( менше ніж мала пенсія, але неможливо по іншому на жаль скільки не намагалася якось організувати і працювати), працювала без вихідних і Позмінно на свята. Що різдво, що новий рік, що дн- до 23:00 і як хочеш. Тобто якщо на нр я, то напарник на різдво і навпаки. І нікого ні...що одиначка, дитина вже була з інвалідністю. Не хочеш- не працюй, буде інший. Тому в вас явно теж є вибір... Хоча особисто для мене які зараз взагалі можуть бути свята.
Червона ікорка• 17 декабря 2025
В мене вже скільки років не вихідних, не канікул, ні дня, ні ночі. І ось на це якось все одно. Я б все це недумаючі зразу на здоров´я дитини поміняла, але ж як
Пешеходик• 17 декабря 2025
Ответ дляЯ не тону
Я прям представила себя на ее месте: говорю шефу - что за хрень: в рабочий день на работу? Это ж мне ни к родственникам поехать, ни в церковь сходить...
То что вы так сказать не можете, вызывает только сочувствие :(
Пешеходик• 17 декабря 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
В союзі??? Тоді взагалі Різдво не святкували, який там вихідний!
А мне кажется всегда праздновали просто 7 января ( у меня просто у папа ДР мы всегда праздновали :)
Советничаю тут• 17 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Ясно, що підуть на роботу вчителі
Мені загалом було цікаво це у всіх школах так чи лише в моїй
Це директорка чи можливо є вказівка з управління?
Добрий день. Наврядчи є така вказівка. Педради в закладах освіти відбуваються тоді, коли це необхідно адміністрації. Можливо, це святкова педрада?))
ПС тут здебільшого ненавидять учителів, дарма шукаєте підтримку. Вони змінять своє бачення, коли їхніх Васічок і Машенєк не буде кому вчити. А воно вже до цього йде
Распутница• 17 декабря 2025
Ответ дляКопуша
ні в кого нема вихідних
в вас педрада на 11 а мені на роботу на 8 30 і до 18 00
і 1го січня також доречі
Мені на 8 і до 18. Звичайний робочий день. Ще й важкий, судячи по дню тижня
Не вмію заміряти• 17 декабря 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ну прихильників московії менше
Ну так о чем нытье в таком случае? Улыбаемся. Каждый получил то, что хотел и заслужил)
Засомневаю• 17 декабря 2025
Ответ дляРву и мечу
ви непробивна просто ,не може світська за документами країна рахуватися православною ,бо колись було модно насильно хрестити .Зараз вже батьки більш розумні і не роблять вибір за дитину
Это понятно. Так а рождество зачем празднуют, если это религиозный празднк по сути?
Щаслива Я• 18 декабря 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
А ви вже отримали те, що просили чи ще ні?
Не вмію заміряти• 18 декабря 2025
Ответ дляЩаслива Я
Да. Иди вы думаете это на избранных работает?
Щаслива Я• 18 декабря 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Я взагалі не думаю, що це працює, а що саме ви просили? ВОВА, ВВЄДІ ВАЙСКА?
Бамбарбия! Кергуду.• 18 декабря 2025
Ответ дляOla2017
Насправді в області у багатьох школах 25 дистанційний день. І в інших регіонах теж. Не розумію чому в Києві не так
Хто вам таке сказав? В Броварах навчання аж до 26/12 включно. Ніяких «онлайнів» немає
Котомафия• 18 декабря 2025
Візміть лікарняний та їдьте. якщо що зриплим голосовом по телефону приєднаєтесь