Ola2017• вчера в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
Мавка• вчера в 15:15
Ответ дляПушка заряджена
А что , 30 и 31 постный день ? Все работают и 30 , и 31 .
кто все
Рву и мечу• вчера в 15:17
Ответ дляНі за холодну воду
Україна-православна країна.
на нашу радість -ні )
Аноним НаВсеГда• вчера в 15:18
Ответ дляФлюорография гуся
Я бухгалтер. Працюю 25-го повний робочий день. Можливо, відпустять на годину раніше.
Все життя працювали, і 31 грудня також. Ідеш після роботи, повний сил готувати, прибирати і святкувати всю ніч) Першого хоть був вихідний
НеГолосую• вчера в 15:19
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я вам більше скажу. У 2004 році я влаштувалась на першу роботу в науково-дослідний інститут, так ми 31 грудня працювали. Був скорочений на годину робочий день.
и в час дня уже никого не было)
Мавка• вчера в 15:20
Ответ дляАноним НаВсеГда
я тільки один раз працювала 31 , до 14 години .
в цьосму році з 31 відпочиваємо . на працю 5.01
Дуже дуже вумна• вчера в 15:21
Ответ дляРву и мечу
на нашу радість -ні )
А кто вы по вере?
Рву и мечу• вчера в 15:23
Ответ дляДуже дуже вумна
А кто вы по вере?
Агностик ,поруч сусіди баптисти , а ще поруч мусульмани .Нема єдиної або головної віри
Дуже дуже вумна• вчера в 15:31
Ответ дляРву и мечу
Вы не крещенная, получается?
Рву и мечу• вчера в 15:33
Ответ дляДуже дуже вумна
Вы не крещенная, получается?
на жаль після розпаду совка батьки хрестили ,але це не має жодного значення .В старості як дах поїде і захочеться у щось вірити ,то православна церква не буде моїм вибором це точно
Я не в теме• вчера в 15:35
Ответ дляНезламна Україна
Минулого року теж так було.
У мене прийом у невролога 25.12 на 8:00. Чим ви кращі за лікарів? До речі, минулого року 1.01 на 8:00 була мамографія:)
А ви, чисто з поваги до лікарів, не могли записатись в інший день?
Зараз звичайно напишите, що ви працюєте 24/7
Я не в теме• вчера в 15:36
Ответ дляOla2017
Вихідний був на Різво? Чи його забороняли?
Скільки вам років?
Рву и мечу• вчера в 15:36
Ответ дляЯ не в теме
а з поваги до продавців не ходити в магазин ,а з поваги до провайдера не дзвонити ,якщо зв´язок пропаде,дтек нехай взагалі нічого не ремонтує і не вмикає ітд
Дуже дуже вумна• вчера в 15:39
Ответ дляРву и мечу
Получается, вы православная по крещению. И Рождество вы не отмечаете вообще?
Рву и мечу• вчера в 15:41
Ответ дляДуже дуже вумна
не треба відносити мене до тієї віри ,мені батьки і вуха прокололи ,але я зняла сережки і дірки заросли .А то взагалі без моєї згоди було і не характеризує мене як православну .Ні не святкую ,як і пасху
Дуже дуже вумна• вчера в 15:43
Ответ дляРву и мечу
Я ж не написала по вере и убеждениям, а по крещению. И таких почти вся страна, которые крестились в православие.
Рву и мечу• вчера в 15:44
Ответ дляДуже дуже вумна
ви непробивна просто ,не може світська за документами країна рахуватися православною ,бо колись було модно насильно хрестити .Зараз вже батьки більш розумні і не роблять вибір за дитину
Незламна Україна• вчера в 15:45
Ответ дляЯ не в теме
Ви як з дуба впали. Якби я не щаписалася, по-вашому, у них був би вихідний і вони вдома святкували?
Дуже дуже вумна• вчера в 15:46
Ответ дляРву и мечу
Та конечно. Детей так же и крестят маленькими, не спрашивая у них. Какая светская страна? Вы как-будто не из Украины 🤦‍♀️
Забрызжу ядом• вчера в 15:51
Ответ дляНеГолосую
и в час дня уже никого не было)
В нас були, бо вхід-вихід був по пропусках. Нікого без письмового дозволу начальника не випускали.
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:54
Ответ дляOla2017
Багато приватних організацій дали вихідний своїм працівникам, чому вчителі, якщо ще й канікули мають йти на роботу в цей день, а не працювати наприклад дистанційно
Всі бюджетники працюють цілий день, як завжди. Чому б для вчителів робити виключення.
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:55
Ответ дляOla2017
Перше січня також буде звичайний робочий день. Вчителям пощастило , що канікули.
18 мнеУЖЕ• вчера в 15:56
Ответ дляМавка
кто все
Нема святкових під час війни , це для Вас щось нове. Вже ж 4 роки. 1 січня робочий день. А 30 й 31 завжди робочі були.
Слухи-руки не распускаю• вчера в 16:02
Ответ дляOla2017
Де ви букву д діваєте?
Військова служу 25 як і інші дні
Булку Дай• вчера в 16:09
Ответ дляЯ не тону
Вы прикалываетесь?
Все работают - вы чем лучше?
Нет войны там где автор живёт , потому совсем другие заботы.
Мавка• вчера в 16:18
Ответ для18 мнеУЖЕ
в приватних підприємствах по бажанню керівника
Инстагра_мерша• вчера в 16:20
автор тролль. Еще целую неделю учится, а у нее педрада... Еще одна тема, чтоб учителей обгадить
Гигиенишвили• вчера в 16:21
Ответ дляOla2017
Вчителям можна не ходити в школу іноді на канікулах, але чомусь саме на Різдво треба поставити педраду аби всі мали бути на роботі
У нас 29.То ваше прибацане керівництво.
Чудо в декрете• вчера в 16:21
У меня международная компания, у нас кто то выбрал выходной 25, а кто то 1 января.
90% выбрали первое число и 25 обычный рабочий день ( хоть мы и на удалёнке все)
Наша взяла• вчера в 16:30
Ответ дляOla2017
Так Вам пощастило що можна не ходити. Ще і лафа з 56-денною відпусткою влітку. Але чомусь вчителі люблять нити більше всіх...
автор Ola2017 • вчера в 16:51
Ответ дляИнстагра_мерша
Канікули з 25, 24 останній день навчання
Я не троль