Брюлик в стразах• 17 декабря в 09:48

Як доглядати шкіру навколо губ, якщо там постійно сухість і тріщинки?

Бальзам не рятує.
Цирк на дроті• 17 декабря в 09:48
Удалено администрацией...
So_so• 17 декабря в 09:51
Сходите к дерматологу
Ms. Скромность• 17 декабря в 09:52
Боро плюс фіолетовий без запаху, на ніч
всегдаДаДа• 17 декабря в 09:55
Трещины на губах или вокруг губ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 декабря в 09:59
витамины группы В внутрь
Нервогенератор• 17 декабря в 10:13
Железо и Вит Б12 проверить для начала и вообще сдать анализы
Из Виа-гры• 17 декабря в 10:30
Оце врятує. У мене глибокі були тріщини на губах а зимою взагалі Він за ніч заживлює губи
Сегодня сержусь• 17 декабря в 10:48
Прочитала, что надо мазать гидрокортизоном ой мазью, а потом гигиеническими помадами или вазелином
Шукаю трусики• 17 декабря в 12:50
Спробуйте ланолін для сосків на ніч, дуже помічне. Я починала з Медела, але зараз беру недорогі Ліндо, ZIAJA. Ну і дефіцити віт Д, заліза треба виключити, згодна з коментарями вище.
КротоТо• 17 декабря в 19:55
Я поки не почала приймати залізо - чим тілки не мазалася, повний швах був. На очах просто репалася шкіра(
Виявилося гемоглобін менше 90 був і Д3 18.