Катастрофа• 17 декабря в 14:47
Кто делал лазерное лечение геморроя? Нужна ли помощь кого-то после процедуры?
Или можно самой обходиться?
Чарочка діда• 17 декабря в 14:52
Видаляла лазером давно і нікому про це не казала. Після процедури встала і пішла. А от потім - харчування і туалет
обовязково послаблюючі (типу дуфалака), бо це болісно
Пані з калабані• 17 декабря в 15:04
Ответ дляЧарочка діда
Сидела я раз в туалете, ощущения в конце будто, что-то в анус попало, пошла я подмываться, а там такие большие шары, что я аж испугалась. Легла я спать, а наутро все прошло, это было 2 месяца назад. Хотя в интернете писали, что нужно записываться на лазерку, иначе само не пройдет. Просто стараюсь долго не сидеть теперь.
Чарочка діда• 17 декабря в 15:14
Ответ дляПані з калабані
ви ходили до проктолога?
Пані з калабані• 17 декабря в 15:15
Ответ дляЧарочка діда
ви ходили до проктолога?
Нет. Оно ж прошло.
Чарочка діда• 17 декабря в 15:20
Ответ дляПані з калабані
Нет. Оно ж прошло.
якщо відсутні дискомфорт, біль, кровяні виділення, то це ок. Бажано збалансувати харчування, щоб стул був мякий
Але профілактичний огляд зайвим не буде - є те, чого ми не бачимо в прямій кишці. Це могли бути внутрішні гемороїдальні вузли, які просто зменшились і не проявляють себе, або поліпи.
Пані з калабані• 17 декабря в 15:26
Ответ дляЧарочка діда
Мне так стыдно, что я даже представить себе не могу. Это ж я буду раком стоять и он и письку будет видеть. У мужиков хоть при таком нагибе там промежность закрыта, а у теток эта дырка торчит. Фу. Стыдоба.
Ласунка• 17 декабря в 15:27
Ответ дляПані з калабані
Сейчас проходит осмотр в специальных трусах
Чарочка діда• 17 декабря в 15:28
Ответ дляПані з калабані
Нічого тут соромʼязливого немає. Ви будете лежати на гінекологічному кріслі .
До речі, знеболюючий укол (якщо місцева анестезія) не дуже приємний.
Будете чути запах смаженого мʼяса )))
Пані з калабані• 17 декабря в 15:29
Ответ дляЧарочка діда
Будете чути запах смаженого мʼяса )))
Удалено администрацией...
Чарочка діда• 17 декабря в 15:33
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Під час лазерного видалення гемороїдального вузла відбувається коагуляція (припікання) тканин. Лазер нагріває білки, і саме це може давати характерний запах (схожий на підпалене або смажене мʼясо)
Пані з калабані• 17 декабря в 15:34
Ответ дляЧарочка діда
Но не на гинекологическом креселе. У проктолога все раком стоят, попой к нему.
Чарочка діда• 17 декабря в 15:46
Ответ дляПані з калабані
я була на гінекологічному кріслі на огляді і на видаленні.
У сучасних клініках найчастіше пропонують положення на лівому боці або в кріслі, оскільки вони вважаються найбільш делікатними для пацієнта. Лікар зазвичай надає спеціальну одноразову білизну (шорти з отвором), щоб пацієнт почувався захищеним
Ms. Сама прямота• 17 декабря в 16:21
Ответ дляЧарочка діда
де робили? сподобалось відношення, ціна?
Чарочка діда• 17 декабря в 16:23
Ответ дляMs. Сама прямота
це було років 10 назад у Вінниці. Я вже не памятаю ціни.
Проктолог - чоловік. Все пройшло добре. Просто думками дистанціювалась від процесу. Лікар був на звязку.
Ms. Сама прямота• 17 декабря в 16:24
Ответ дляЧарочка діда
дякую
Диверсификация• 17 декабря в 16:43
Ответ дляЛасунка
Была недавно в добробуте Киев, никаких трусов не было, но всё аккуратно и чисто, кушетка,покрывало и тд
Диверсификация• 17 декабря в 16:44
Ответ дляПані з калабані
Нет , я лежала на боку, на кушетке
Пані з калабані• 17 декабря в 20:09
Ответ дляДиверсификация
А как закрыть влагалище для стесняющихся?
Диверсификация• 17 декабря в 21:21
Ответ дляПані з калабані
Не знаю,у меня так всё болело,шо мне было пофиг на доктора+ медсестра. Значит вас не припекло раз думаете об этом.