Пи Пи Пилюля• 17 декабря в 14:55
єВідновлення продаж нерухомости
єВідновлення при продаже по этой программе, продавцы хотят большую сумму, чем за нал? На покрытие рисков снятия гривны и покупки валюты?
Вареничніца• 17 декабря в 15:42
Ні, ми купували по сумі сертифікату. Продавець навіть трохи знижку зробив щоб чітко в нашу суму потрапити.
Пи Пи Пилюля
• 17 декабря в 15:46
Ответ дляВареничніца
сегодня, за пол дня, коливання Доллара были условно говоря 100$ если считать сумму квартиры, выкупать надо условно 3 недели по 100 тысяч и покупать бакс, можно так не хило встрять, если учитывать рост бакса...
Вареничніца• 17 декабря в 16:20
Ответ дляПи Пи Пилюля
То домовтеся. Можливо, нехай покупець покриє ці затрати. Чи ще якось. А якщо курс в іншу сторону коливнеться за ці 3 тижні, то продавець лишок поверне?))
Слабко віриться.
Нашому продавцю потрібні було гривні на рахунку, він новобудову купував потім. Так що різні ситуації бувають.
Слабко віриться.