Забула що?• 17 декабря в 20:45

Большинство людей - тупые?

Кредитная• 17 декабря в 21:06
Ответ дляПроня_Прокоповна
Браво! Назвали они это патриотизмом.
Как то же им это внушили ?
Не пойму как это работает ?
Весняний Марафон• 17 декабря в 21:06
Проблема в том, что они об этом не знают
Проня_Прокоповна• 17 декабря в 21:07
Ответ дляКредитная
Как то же им это внушили ?
Не пойму как это работает ?
Блин, над всем миром провернули невероятнейших мастштабов аферу с ковидом. Уж что, что, а управлять массами научены.
Мамина корзиночка• 17 декабря в 21:08
Ответ дляЗабула що?
Вы про советчицу?
Здесь примерно такой же срез
Творог для розжига• 17 декабря в 21:09
Вовсе нет. Большинство злые. Еще завистливые.
Педиатор_я• 17 декабря в 21:08
дивилась ціле відео на цю тему, де науковці проаналізували цей феномен. думати важко. напряжно. простіше жити шаблонами, стереотипами. простіше вважати, що ти знаєш відповіді на складні питання (типу у всьому винуваті масони/євреї/рептилоїди). простіше знайти більшість, хай таку саму тупу - і приєднатися до неї.

влада користується цим у своїх інтересах. обмеженими людьми без критичного мислення легше управляти.

але зараз, коли інтернет справді дав слово кожному, це дуже стало все очевидно, наскільки обмежених людей багато і наскільки вони впевнені у собі, бо вони, знову ж таки, є більшістю.
lilul990• 17 декабря в 21:10
У якому плані. Дуже багато людей піддаються любим видам пропаганди, особливо молоді. Але це швидше недоліки нашого мозку. Пропаганду треба заборонити на законодавчому рівні як і любу зброю
Кредитная• 17 декабря в 21:10
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ну чего аферу, в Италии реально был треш, у нас видно какой то иммунитет что не всех косило
Кредитная• 17 декабря в 21:12
Ответ дляlilul990
Вы ли это говорите ?
Проня_Прокоповна• 17 декабря в 21:12
Ответ дляlilul990
Законодавство і державний устрій це вже по замовченню пропаганда 😄
lilul990• 17 декабря в 21:15
Ответ дляПедиатор_я

Якби ви трохи розуміли в управлінні масами то знали би що більшість людей боїться самостійного прийняття рішень і свободи вибору. Даже такої обмеженої яка є у нас. Та і не треба абсолютно всім та свобода. Тому що люди починають впадати в екзистенційний відчай і втрачати смисл. Шоб цього не було, придумують шаблони типу вийти заміж до 25, народити до 30, дім, машина, поїздки, відпустки, собака, внуки і т.д.
Свезло так свезло• 17 декабря в 21:14
Ответ дляШеллар
73% блискуче це довели.
Тільки виходить чомусь так, що ті, хто пишуть на форумі у будь-якій темі про 73%, самі ж і є тупими
lilul990• 17 декабря в 21:14
Ответ дляПроня_Прокоповна
Яка альтернатива?
Кusalochka• 17 декабря в 21:14
Я бы сказала, что большинство людей считают себя умнее остальных. Часто это не подвержено никакими достижениями
руки_Крюги• 17 декабря в 21:15
В каком понимании -тупые?
Те которые не могут сложный пример решить в арифметике , или географию не знает
Или просто -это человек который говорит -ньохті ,бувший ,килідор ?
Що значить тупа людина????
Педиатор_я• 17 декабря в 21:15
Ответ дляlilul990
якби ви трохи була культурніша, ви б такі зверхні коментарі б не писали.
тому що по суті я з цим постом згодна, а по формі ви мені нахамили.
lilul990• 17 декабря в 21:21
Ответ дляПедиатор_я
Але і ваш пост це трохи якби завуальована образа тих хто віддає перевагу шаблонам. Усі супермаркети відомих мереж зроблені по шаблону. Ви заходите в любе сільпо і вже знаєте де шо лежить і куди йти бо всі сільпо шаблонно однакові. Ви самі постійно користуєтесь шаблонним мисленням - дорожна розмітка в різних країнах шаблонно приблизно однакова, інтерфейс телефонів, устройство метро, якоїсь інфраструктури і т.д.

Але чогось думаєте шо ви нітакуся
Педиатор_я• 17 декабря в 21:25
Ответ дляlilul990

Але чогось думаєте шо ви нітакуся
мені чесно не цікаво з вами підтримувати бесіду, але про шаблони я мала на увазі те, з чим кожного дня стикаєшся на цьому форумі - вийти заміж якомога раніше, народити обов´язково двох дітей, у кожному наступному шлюбі теж обов´язково народити дитину, бо це буде не шлюб, чоловіки всі сволочі, дружби між чоловіком і жінкою не існує, якщо не дай бог підвіз когось з роботи, значить, він з нею спить, на НР треба їсти олів´є, а в інший час року - не треба і т.д.
але навіть тут це вже якось відступає. бо життя просто доводить людям, що світ різноманітніший і в шаблони не вкладається.
Кукарачка• 17 декабря в 21:27
Автор,а себя вы считаете тупой или умной или какой ?
Вітаміни косметика• 17 декабря в 21:28
каждый человек в какойто области тупой. И есть большой процент тех кто не хочет учиться всю жизнь чемуто новому- назвать их тупыми? Возможно ленивыми и тупыми из за лени.
Вельшановна• 17 декабря в 21:29
Ответ дляКредитная
А в белорашке не было ковида. Как объяснить этот феномен
Блиск думки• 17 декабря в 21:31
Автор, а вы к каким себя относите ? К большинству или вы исключение ?)
lilul990• 17 декабря в 21:35
Ответ дляПедиатор_я
Нашим бабцям було простіше в 10 раз жити бо у них не було стіки вибору - жити самою, виходити заміж, не виходити заміж але жити з чоловіком, жити з чоловіком порізно, жити з чоловіком без дітей, жити з чоловіком і мати дітей, жити бостонський шлюб з жінкою, жити з кішками і собаками.

Поки вибереш - від стресу і тривоги все волосся випаде. Шо то у наших бабів- заміж у 19 років і до побачення. Мозок не зайнятий перебиранням варіантів. А потім ще жалкуєш шо не то вибрав.
Така свобода вибору прокляття чи винагорода? Складне питання
Кредитная• 17 декабря в 21:33
Ответ дляВельшановна
Не знаю, возможно он был, но без карантина.
lilul990• 17 декабря в 21:42
Немає абсолютно тупих людей крім підлітків. У кого повністю сформований мозок і є хоть якийсь життєвий досвід - той уже має багато чого за плечима
БеллаДонна• 17 декабря в 21:51
Ответ дляlilul990
Підлітки абсолютно тупі?
Печенюшка• 17 декабря в 22:55
Ответ дляЛеді Душка
скоріше 73-27 (перерахунок це доказав)
Мені цікаво як себе почувають українці, які не голосували, при цих розмовах, як наче їх не існує
Печенюшка• 17 декабря в 23:00
Ответ дляКредитная
Можем перенести на политику.. как можно пойти защищать чужие интересы и при этом быть убежденным в том что ты защищаешь свои интересы ...
Матрьоха вже не знає куди приткнутися
Леді Душка• 17 декабря в 23:00
Ответ дляПеченюшка
Вони були проти минулого, та й теперішній не сильно подобався. В результаті- і пішов їх голос в копілку теперішнього.
Надіюсь,неголосувавші тепер задоволені своїм вчинком.
Весела пiсенька• 17 декабря в 23:21
Люди очень тупые вне работы и ещё хуже что многие некомпетентные на работе