Доброй ночи! Много лет катаю в прокатных шлемах и своих очках. В этом году озадачилась покупкой своего шлема и назрел вопрос: шлем с визором это удобно? Или отдельно маска отдельно шлем? Вам как?
Ответ дляSobora
Читала що шоломи з візором то чисто для інстаграму, не виконують своєї функції. Сама не користувалась. В мене шолом і окуляри окремо з декількома видами лінз для сонця, похмурої погоди. Мене все влаштовує. Головне підібрати вживу, бо важко вгадати без примірки, що підійде.
Дякую, я вже подумала, що я тут єдина лижниця)