На границе• сегодня в 09:32

Дитина хворіє. Потім змушена шукати час на здачу КР?

Вітаю, спільното!
Я трохи розгублена - тому цікавить як воно має бути?

Наразі останні дні навачання перед канікулами. Традиційно по контрольній на кожному уроці. Вчора, для прикладу, було 5 КР (в тому числі і по мистцеву.. 8 класс у дитини)

Дитина зхахворіла - сьогодні до школи не пішла. Пишу вчителю, пояснюю чому дитина відсутня. Отримую відповідь: мовляв, погано. У дитини є фактично 4 дні аби знайти час, підлаштуватися під вчителя і написати ті КР, які вона пропустить за дні хвороби. Інакше - ставимо одиниці.

Це нормальна практика? Бо мені чомусь згадується моє шкільне навчання - там ставили Н і все
Гуру троллинга• сегодня в 09:34
Донька зараз не ходить до школи. Оцінки виставлять по середньому за семестр.
Подтяжка• сегодня в 09:34
Вам важна оценка? Главная оценка это результат НМТ. При поступлении в ВУЗ, оценки аттестата не учитываются.
Пишите, что пусть ставит единицу, сломайте систему, удивите учителя
ТаПрямТам• сегодня в 09:35
Автор, не знаю насколько это нормально, но у нас так же.
На прошлой неделе одни контрольные целыми днями были. 7 класс
ТаПрямТам• сегодня в 09:35
Ответ дляПодтяжка
А зачем их тогда вообще ставить - оценки эти - если они не важны?
автор На границе • сегодня в 09:35
Ответ дляПодтяжка
чесно - ні, цього року ’відпустила’ ситуацію і не гавкаю за уроки. ПРосто контролюю факт того, що сів робити ДЗ
Ms. Сама прямота• сегодня в 09:36
Пусть кр после больничного напишет
автор На границе • сегодня в 09:36
Ответ дляТаПрямТам
так, окрема пісня - то останній тиждень і КР на КОЖНОМУ уроці.
Ms. Сама прямота• сегодня в 09:36
Ответ дляНа границе
Такая жизнь
автор На границе • сегодня в 09:36
Ответ дляТаПрямТам
я для прикладу погані оцінки розцінюю як факт того, що тема дитиною погано вивчена
автор На границе • сегодня в 09:37
Ответ дляMs. Сама прямота
Пусть кр после больничного напишет
та хай, я не проти) але поки вчитель іншу точку зору має
Подтяжка• сегодня в 09:37
Ответ дляТаПрямТам
Без понятия. Но на данный момент, ситуация в образовании у нас именно такая
автор На границе • сегодня в 09:37
Ответ дляMs. Сама прямота
Такая жизнь
ой, аби в нашому житті це було найбільшою проблемою!)))
Тумба-юмба• сегодня в 09:39
Син писав кр після одужання. Вчителі десь залишали після уроку, десь під час уроку давали йому завдання окреме.
Спитайте, може з якихось предметів дозволять вдома написати кр роботу і здати вчителю (хоча не думаю що погодяться, бо діти вдома все з джіпіті чатом роблять :))
автор На границе • сегодня в 09:39
Ответ дляТумба-юмба
там мистецтво вдома не дозволили писати... а Ви кажете))))))))
Тумба-юмба• сегодня в 09:40
Ответ дляНа границе
Ото супер важливий предмет )))))
Готова до другої• сегодня в 09:40
Ответ дляНа границе
Я не пойму, на каком основании они поставят единицы, если эти клеточки в журнале будут заняты энкой по уважительной причине? У меня дочь тоже в 8 классе и такого идиотизма нет. Пусть ставят по другим оценкам, оценка за к/р это рядовая оценка.

Припугните их визитом в департамент
автор На границе • сегодня в 09:41
Ответ дляТумба-юмба
Ото супер важливий предмет )))))
сама в шоці)))
Білка в колесі• сегодня в 09:41
Раніше ставили по тим оцінкам, що є, а зараз, так треба здати кр і вірші.
автор На границе • сегодня в 09:42
Ответ дляГотова до другої

Припугните их визитом в департамент
дитина в минулому місяці лежала в лікарні (про то писала вчителю в моменті і після відповідно надавала копію виписки + довідку від лікаря).
Стояли Н-ки за ці дні. Далі магічне виправлення - Н змінювалась на оцінку (хоча, повторюсь, на той момент дитина була відсутня в школі).
Ченсно кажучи тоді я просто відмітила факт дивини, але не підіймала цю тему - не до того було.
Готова до другої• сегодня в 09:43
Ответ дляБілка в колесі
Ну, допустим, ребенок автора не сдаст. И что? На каком основании ей поставят единицу? Пусть ставят неаттестацию по к/р. Но не поставят же, потому что школе это будет бОльший гемор, чем автору
автор На границе • сегодня в 09:43
Ответ дляБілка в колесі
ну я ЗА вірші - сама вчу для тренування мозку))
Віруся• сегодня в 09:44
Усе ж логічно: якщо зацікавлені в оцінці - шукайте спосіб писати, не зацікавлені - не пишіть. Одиниця - то образно: суть у тому, що оцінка буде не такою високою, як хотілося. У них теж вимагають, щоб контрольні в усіх учнів були.
автор На границе • сегодня в 09:47
Ответ дляВіруся
Я розумію логіку.
Але жертвувати здоровям дитини і відправляти її навіть на уомвну годину в школу хвору писати КР я не буду.
Одиниця - так одиниця, що там вже
Марс атакует• сегодня в 09:50
Автор, в школі мого сина теж саме. 9 клас.
В жовтні він попав в лікарню з гіпертонічним кризом (14 років, тиск при госпіталізації 178/90) - тиждень під крапельницями. Купа одиниць.
Розмовляла з класним керівником. Деякі вчителі прибрали ті одиниці. Деякі дозволили перездати потім (у нас в школі чомусь не практикується перездача оцінок). Деякий категорично залишили одиниці, бо були не зроблені домашні завдання.

Але я тоді зрозуміла, що здоров´я та психічний стан дитини важливіші. Семестр закінчує гірше, чим вчився завжди. Упор робить тільки на деякі предмети, що будуть важливі в майбутньому.
Марс атакует• сегодня в 09:51
Ответ дляВіруся
Ви часом не вчитель хімії?
автор На границе • сегодня в 09:52
Ответ дляМарс атакует

аналогічна ситуація була у моєї дитини - в ті дні, коли він лежав в лікарні під крапельницями, я зрозуміоа що ті оцінки - така ерунда
Меряю линейкой• сегодня в 09:53
Моя теж у 8, хворіє з минулого вівторка, грип, температура 5 днів вище 39. Написала відразу класному керівнику, що хворіє. В п´ятницю написала знову, що дитини не буде наступний тиждень, з 20 канікули, що буде з семестровими? Відповів, що семестрові взагалі виставляються по контрольних зараз, але до вчителів він підійде і пояснить ситуацію. Потім відписав- з вчителями говорив, за оцінки не переживайте, все буде добре, головне- одужуйте. Зрозуміло, що ніхто дитину хвору не відправить в школу контрольні писати)
Та не реву я• сегодня в 09:56
Що значить ’є 4 дні, аби знайти час’? А якщо дитина під крапельницями лежить - їй прям разом з нею чалапати в школу писати к/р? Подзвоніть на гарячу лінію мін освіти - спитайте, як воно має бути.
Кнопус• сегодня в 09:56
Ответ дляНа границе
Я розумію логіку.
Одиниця - так одиниця, що там вже
Я так поняла,они ходят в школу,не дистанционка?Если ребенок с температурой,то какого хрена он должен тащиться в школу?Справку принесете
Лика-прилипка• сегодня в 09:56
Не можуть оцінювати контрольну, якої нема. Жалійтеся у відділ освіти.