Хата на мати• вчера в 10:11

А мені незручно, що я не знаю оцінок інших дітей в класі

Таким чином мені важко визначити об´єктивно, як навчається моя дитина. Бо є вчителі, які, наприклад, принципово не ставлять найвищу оцінку нікому. От має моя дитина 10 по якомусь простому предмету типу "Безпека і добробут" (5й клас). Як мені зрозуміти - це вона недопрацьовує (бо предмет легкий, це ж не математика), чи просто вчитель такий і вищої оцінки в принципі в класі ні в кого немає?
автор Хата на мати • вчера в 10:28
Ответ дляНе боюся осуду
Ну 10 это не тяп-ляп, вообще то
А вы как в школе учились?
Я навчалась добре, не відмінно. Але в мене був яскраво виражений хист в бік певних наук, що і зумовило вибір ВУЗу і професії.
Не боюся осуду• вчера в 10:28
Ответ дляХата на мати
Мені по всім не треба, я ж пояснила. Просто дивно не мати максимум по якомусь зовсім легкому предмету. Це не для оточуючих. Це собі розуміти, як дитина ставиться до навчання.
Зачем везде максимальный балл? Потешить материнское эго?
Вы так и не ответили на мой вопрос, как вы учились в школе. Исключительно на 5 по пятибалльной?
Дай подивлюся• вчера в 10:33
ці оцінки нікому не потрібні. в табель ніхто не дивиться. ви краще переймайтеся як дитина засвоює математику ,щоб потім репетиторів не наймати. І піклуйтесь, щоб дитина знала гарно іноземну мову. Вже можна знайти репетитора. Оце важливо.А Безпека і добробут- це повна херня. Для галочки. це я вам кажу я мама першокурсниці. В 11 класі дитина пішла на сімейне навчання. 2 рази в рік написала контрольні по всіх предметах і увесь рік готувалася до вступу. і не ходила до школи,не витрачала час на ті предмети,які не потрібні- хімія,біологія,географія. Ніхто на табель на сьогодні не дивиться. Якщо це Україна. Головне бали НМТ. я навіть не знала хто в тому класі вчиться і скільки дітей. мене то не обходить)))
Мотористка• вчера в 10:29
Ответ дляХата на мати
Нічого, класу до 8 ви будете молити Бога, що б хоч якось закінчив школу😂
Некомильфо• вчера в 10:29
Знакомая поступила благодаря красному аттестату на полуконтракт без экзаменов.
Не боюся осуду• вчера в 10:29
Ответ дляХата на мати
Айяйяй, почему же не на 5? Почему не отлично по всем предметам?
когдадеЦкие• вчера в 10:30
Ответ дляХата на мати
Невдале порівняння. Яка б я не була, домашні не жаліються. А от чи старається дитина -це важливо і для вступу у ВНЗ, і для навчання там - бо ви, наприклад, не хотіли б потрапити до ’спеціаліста’, який навчався тяп-ляп?
А как это связано с оценками других детей? Следите за своим. Есть сомнения, поговорите с учителем. Ребенка надо учить учиться, а не сравнивать оценки с другими. Учителя часто бывают необъективными и ставят оценки, которые не соответствуют знаниям. Поэтому сейчас при поступлении в ВУЗ балл аттестата не учитывается.
Пишу, не читаю• вчера в 10:30
Ответ дляМіс Всесвіт
Давайте фото вашей квартиры, кухни и холодильника. Сейчас мы посмотрим, какая вы хозяйка, жена и мать.
Вы забыли сантехники фото )
Статус Ква• вчера в 10:34
Ответ дляХата на мати
Вам ще дожити до ВНЗ треба, за наступні 7 класів на вас ще чекає багато сюрпризів і різних етапів, і в оцінках дитини, і в ставленні до навчання, і в пріоритетах.

Ну, і вимоги для вступу змінюються, десь потрібний середній бал, десь тільки результати ЗНО, а за кордоном можуть бути свої іспити.
Але оцінка за ´безпеку і добробут´ в 5-му класі точно ні на що не вплине.
Не боюся осуду• вчера в 10:31
Ответ дляНекомильфо
Сейчас при поступлении играют роль результаты НМТ
Ms. При теле• вчера в 10:31
Ответ дляХата на мати
Різниця в тому, що дитина часто робить завдання тяп-ляп. Тобто не те, що вона не здібна, а просто в неї така особливість. І якщо це вже в 5му класі так, то що буде далі, з більш складними предметами? Хочу навчити її хоча б старанно виконувати завдання. Я б не вимагала це по складних предметах, до яких потрібні здібності. Але якісь прості - то чому б не бути уважнішою?
Автор,Вам критерии оценивания сбрасывали?11-12 это творческий подход-доклады,презентации и т.д. и не из одного источника.10 вполне нормально
Khmelnichanka• вчера в 10:32
Ответ дляХата на мати
10 балів - це і близько не тяп-ляп.
Не змушуйте дитину прагнути до досконалості.
От чесно.
Серед клієнтів психотерапевтів дуже багато дітей, батьки яких - макстмалісти із завищеними вимогами до себе та своїх близьких.
Техпаспорт на медузу• вчера в 10:32
Так вам важно как ваш ребёнок учится или чужие вам дети ? Вы сравниваете своего ребёнка с другими ?
Туфли в чешуе• вчера в 10:32
Ответ дляХата на мати
Ну так я про це і пишу.
Ну я спрашиваю в родительском чате, если беспокоит. У всех ли ок с этим предметом. И понимаю настроения.
Мексиканочка• вчера в 10:32
Ответ дляХата на мати
А у Вашої дитини нема хисту по всіх предметах де не стоїть 12 балов? Чи в чому проблема? Ви хочете від дитини по всім предметам високих оцінок, ще й порівнювати з іншими хочете..
Зупка_цем• вчера в 10:32
Навіть якщо ні в кого з дітей не буде найвищого балу, як Ви визначите об´єктивно, це діти не допрацьовують, чи у вчителя бзік? Поясніть, як? Тобто, Ви, спостерігаючи за своєю дитиною щоденно, так і не визначились, а других дітей на ізі ?
автор Хата на мати • вчера в 10:33
Ответ длявре_Динка
І як ви плануєте її цьому навчити порівнюючи її з більш успішними учнями?
Та не порівнюючи! А зрозуміти мені треба -це вчитель такий, чи це моя дитина вирішила, вибачте, ’забити’ на даний предмет. Бо він по суті легкий. І там не треба бути генієм, щоб мати максимальний бал! Отже, якщо багато хто має максимальний бал з цього предмета, а моя дитина -ні, я зроблю висновок, що вона не вважає за потрібне вивчати цей предмет гарно. Так зрозуміло?
Ms. При теле• вчера в 10:33
Ответ дляХата на мати
Отлично относится,не филонит,но и не зацикливается
Зупка_цем• вчера в 10:33
Ответ дляНекомильфо
Полуконтракт це як?
автор Хата на мати • вчера в 10:34
Ответ дляНе боюся осуду
Такие заморочки сделают из ребенка невротика к 11 классу, которому важна будет циферка в дневнике, а не полученные знания.
Господи, почитайте там нижче відповіді, я все пояснила. Чому всі поверхнево так думають, я не знаю.
Зупка_цем• вчера в 10:35
Ответ дляХата на мати
Ще раз запитаю. А якщо ніхто не має, бо всі забили на той предмет, тоді що?
Статус Ква• вчера в 10:38
Ответ дляХата на мати
Можливо, це ви помиляєтесь?
Виглядає, що є думка ваша, і неправильна

Послухайте порад мам студентів, які усі ці етапи вже пройшли. Або, принаймні, запам´ятайте, через 2-3 роки згадаєте.
Блондинка в Шоколаде• вчера в 10:36
Ответ дляХата на мати
Автор,моя дочь учит английский с репетитором. Когда в 7 классе была кр и мальчик списал из интернета все . Ей 10 ему 12.
Мальчик не все слова умеет читать правильно( на уроках онлайн слушала я лично) и не все дифтонги понимает.
Учительница похвалила его,а ей выговор за недоработку.
Это было обидно и я объяснила ребенку,что учительница не права. Все остальное- хня.( Учительнице 67 лет)
Парова машина• вчера в 10:36
Я одного не пойму , это наша школьная программа такая при…..ная, что родители кукухой едут или мы сами по себе такие. Для сравнения , читала на иностранном форуме обсуждения родителей о школе, где учится дочка, одна мама пишет: а как там с домашними заданиями , я слышала домой задают много, я бы не хотела чтобы мой ребенок еще дома напрягался.
автор Хата на мати • вчера в 10:36
Ответ дляПросто красавица
Вам не все равно какие оценки , знания вы сами легко можете проверить , смысл следить за оценками
Для цього мені потрібно сісти і самій зануритись в цей предмет. Не маю на це часу. Це ж не таблицю множення перевірити.
Не боюся осуду• вчера в 10:37
Ответ дляХата на мати
Забить это получать оценки на уровне 4-5, типа «спасибо что пришел».
Зупка_цем• вчера в 10:37
Ответ дляХата на мати
Так він же легкий, в що там занурюватись?😂
Статус Ква• вчера в 10:37
Ответ дляПарова машина
Ні, це батьки з комплексом відмінників (я теж така, як автор в 5-му класі сина була)
Молчунья• вчера в 10:38
Я б теж зотіла знати і більше того зотіла б завдання на кр бачити. Бо в нас математичка практикує в 10класі. Моїй дає складні, та робить помилки і отримує 8, а слабкій дитині дає простіше і вона їх робить на 9 .
Кривая спроса• вчера в 10:39
Ответ дляХата на мати
то для чого вам треба оцінки інших дітей?
Якщо ви бачите проблему, то працюйте над нею.