Хата на мати• сегодня в 10:11
А мені незручно, що я не знаю оцінок інших дітей в класі
Таким чином мені важко визначити об´єктивно, як навчається моя дитина. Бо є вчителі, які, наприклад, принципово не ставлять найвищу оцінку нікому. От має моя дитина 10 по якомусь простому предмету типу "Безпека і добробут" (5й клас). Як мені зрозуміти - це вона недопрацьовує (бо предмет легкий, це ж не математика), чи просто вчитель такий і вищої оцінки в принципі в класі ні в кого немає?
Хата на мати
• сегодня в 11:00
Ответ дляПарова машина
Я одного не пойму , это наша школьная программа такая при…..ная, что родители кукухой едут или мы сами по себе такие. Для сравнения , читала на иностранном форуме обсуждения родителей о школе, где учится дочка, одна мама пишет: а как там с домашними заданиями , я слышала домой задают много, я бы не хотела чтобы мой ребенок еще дома напрягался.
Ну за кордоном майбутнє такої дитини не лякає батьків, бо там і касиром в супермаркеті на пропадеш. Не пропадеш навіть бомжем. А в нас треба вчитись, здобувати освіту і знання, бути старанним, якщо хочеш чогось досягнути самостійно.
Пенек Возмездия• сегодня в 11:00
Як людина з комплексом відмінниці, який дуже заважає по життю, захоплююсь своїм сином, який набагато простіше ставиться до цього. Предмети типу ЗБД взагалі не відкриває і має 10. На літературі, історії, географії теж майже не напрягається, бо має підвішений язик і багато чого знав, бачив, чув, подорожував, завжди може повернути тему у вигідне для себе русло і викрутитися. Мови йдуть легко, там теж питань нема. От алгебра, геометрія, фізика важко. Тому він саме каже, що зекономить ресурс з інших предметів і витратить його на них. Але зайвий раз наполягати я не буде)))
Мая твая не панимать• сегодня в 11:00
Ответ дляНе боюся осуду
Такие заморочки сделают из ребенка невротика к 11 классу, которому важна будет циферка в дневнике, а не полученные знания.
Именно благодаря таким установкам мы имеем сейчас то что имеем. Понимание средней успеваемости в классе важно прежде всего детям. Другой вопрос как это подавать - можно ’ты полный 0, вон Маша, Дима и тп намного лучше тебя’, а можно ’если у многих получается, то и у тебя получится, только нужно понять что тебе мешает’. Оценка в моменте не является каким-то устоявшимся ярлыком для ребенка, она лишь отражает либо его знания вцелом, либо умение их применять. То, над чем нужно и можно работать. Оценка лишь помогает понять над чем еще нужно поработать, для получения знаний.
Не боюся осуду• сегодня в 11:00
Ответ дляВероятненько
ок, будете знати що у всього класу 12, у вашої Глаші 10...
Далі що?
Глашу заставят старательно учить предмет и получать 12
Некомильфо• сегодня в 11:01
Ответ дляХата на мати
Ось це мені і треба. Просто не хочу в чаті питати, бо не всі зрозуміють. Як тут:))
Вас нигде не поймут, обратитесь в чат jpt
Некомильфо• сегодня в 11:02
Ответ дляПенек Возмездия
Гарно що має 10, а не 4.
Хата на мати
• сегодня в 11:02
Ответ дляМолчунья
Я б теж зотіла знати і більше того зотіла б завдання на кр бачити. Бо в нас математичка практикує в 10класі. Моїй дає складні, та робить помилки і отримує 8, а слабкій дитині дає простіше і вона їх робить на 9
.
А в мене дитина з математики пише контрольну на 9-10, а ГР від вчителя слідом отримує 4-5. То як мені це розуміти?
Найщасливіша• сегодня в 11:02
Ответ дляХата на мати
Ви нічого не зрозуміли.
це ви нічого не розумієте. Підіть дло вчителя і спитайте про свою дитину. Підіть до дитини і спитайте в неї про її знання і про вчителя. Для того, щоб зрозуміти як ваша дитина ставиться до навчання, оцінки моєї дитини вам не потрібні
Некомильфо• сегодня в 11:03
Ответ дляХата на мати
Не зрозуміла?
Хата на мати
• сегодня в 11:03
Ответ дляКривая спроса
то для чого вам треба оцінки інших дітей?
Якщо ви бачите проблему, то працюйте над нею.
Я не знаю, чи є проблема, бо, може, у всіх дчтей оцінки не вище 10. Тоді я знатиму, що проблеми саме тут немпє.
Не боюся осуду• сегодня в 11:04
Ответ дляХата на мати
Все это не гарантия того, что человек не будет работать кассиром). Вы думаете на кассе сидят двоечники?
Тракторні війська• сегодня в 11:04
Так вы и не должны знать этого. Пообщайтесь с учителем насчет своего ребенка, если так уж важен предмет.
Пенек Возмездия• сегодня в 11:04
Ответ дляХата на мати
Підійти до вчителя. Я підходила, бо у сина були і двійки на початку року, а ГР були 12, 8, 6 і я не могла це зрозуміти, хоч читала розʼяснення МОН. Тільки підходити не з наїздом, а за порадою, як до компетентного фахівця, запитати, що зробити, над чим попрацювати. Я так робила
Ms. При теле• сегодня в 11:05
Ответ дляХата на мати
Мені для себе требе, я вже втомилась пояснювати.
Автор,сейчас не озвучивают оценки других учеников,так что никто их Вам не даст.Когда пойдут постеры,презентации,практические и т.д. по предметам,тогда могут быть и выше оценки.
Пенек Возмездия• сегодня в 11:06
Ответ дляНекомильфо
Гарно що має 10, а не 4.
Якщо було б 4, то попросила б сина домовитись з учителем і зробити якусь роботу на 5-6. Це не той предмет, де треба пахати цілий семестр
Ms. При теле• сегодня в 11:06
Ответ дляХата на мати
Ні, нам не пояснювали такого....
Там очень большие требования даже к 9-10 баллам
Мексиканочка• сегодня в 11:11
Ответ дляХата на мати
То спитайте вчителя як виставляють гр, і чого у Вашої дитини вони низькі.
Молчунья• сегодня в 11:12
Ответ дляХата на мати
Що таке ГР?
Та легко!• сегодня в 11:13
Ответ дляХата на мати
Ви реально куку…
Якщо почнуть сімейними бюджетами мірятися, в когось він 500 тис, в когось 50
Як ви поясните це дитині?
Вероятненько• сегодня в 11:15
Ответ дляНе боюся осуду
ну може Глаші не дано, може Глаша бунтувтаи буде
Парова машина• сегодня в 11:15
Ответ дляХата на мати
Не знаю, судя по дебилам у нас на руководящих должностях ум ничего не гарантирует в нашей стране.
Найщасливіша• сегодня в 11:16
Ответ дляМая твая не панимать
а если у всех не получается, то забей и не напрягайся? у тебя 7, а у других 12 - пойди поучи, а если у всех 7, то и так нормально?
Не боюся осуду• сегодня в 11:16
Ответ дляВероятненько
Это все неважно, главное оценочка 12
Хата на мати
• сегодня в 11:17
Ответ дляНекомильфо
По моему у вас перебор
Я вимушена, бо дитина ’пофігістка’ по натурі, хоча й розумна. В нашій країні так не виживеш.
Хата на мати
• сегодня в 11:18
Ответ дляНе боюся осуду
Не, ну в таком случае они как бы имеет право требовать высокий балл от ребенка, сама ж отличница)))))).
Хотя 10-12 это все аналог 5ки, то есть это высокий балл и нет смысла требовать от ребенка 12. Мое личное мнение, у меня 2 детей, дочь уже студентка и я с нее тоже требовала хорошие оценки. Сын в 7 классе, и я уже перестала его цькувать оценками. Мне главное не ниже 7-8.
Я не требую высркий балл. Я хочу, чтобы ребенок использовал свои способности по максимуму. Понимаете разницу?
Люблю пиво• сегодня в 11:18
Ответ дляХата на мати
Різниця в тому, що дитина часто робить завдання тяп-ляп. Тобто не те, що вона не здібна, а просто в неї така особливість. І якщо це вже в 5му класі так, то що буде далі, з більш складними предметами? Хочу навчити її хоча б старанно виконувати завдання. Я б не вимагала це по складних предметах, до яких потрібні здібності. Але якісь прості - то чому б не бути уважнішою?
Ви не виховуєте старанність, тільки невроз. Вам до лікаря потрібно, психолога як мінімум
Парова машина• сегодня в 11:19
Ответ дляХата на мати
Я понимаю за сочинение может такое быть, но по точным наукам как? Есть работы, для которых максимальный балл 12, а есть где максимальный балл 10. И если все решено правильно то должен быть эти 12 или 10.
Жена миллионера• сегодня в 11:24
Ответ дляМіс Всесвіт
Давайте фото вашей квартиры, кухни и холодильника. Сейчас мы посмотрим, какая вы хозяйка, жена и мать.
і фото сусідів ,для порівняння.Бо може то будинок такий ,що прибирати не хочеться
Та легко!• сегодня в 11:20
Ответ дляХата на мати
Ви повністю використали свої здібності?
От і мотивуйте дитину власним успіхом, а не чужими оцінками