Парасюха• 18 декабря 2025

Хочу другу дитину в 39

Підтримайте)

Так важко на це вирішитися
Першій дочці 11
Чоловік дуже хотів би другу дитину.
З першою лагідний і задіяний в її справах.
Квартира 120 квадратів
Дохід нормальний.
Є 2 автівки.
Хроніки по здоровʼю наче не маю.
3 на рік відпочиваємо (чоловік виїзний)
Свезло так свезло• 20 декабря 2025
Ответ дляПарасюха
Я на ваш психотерапевт
Ні в чому переконувати вас не хочу. Якось забагато запитань.

Попереднє було останнім ви обіцяли))
Передумала.
Чего много в самый раз :) вы не отвечали еще ни разу, как то все вопросы для вас неудобные :)
Представляете когда все прозреют и начнут вам задавать те же вопросы ?
Вам придется бежать роняя тапки :)
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Должны, если вы или ваш муж из тех о ком я писала выше...
Хотя вообще странно я вам о долге и вине ничего не говорила, а что то вызволо у вас чувство в вины, видимо непросто так :)
Ви писали , що через таких як я у вас щось там не в порядку.
Я вам відповіла, що ні я , ні такі як як, котрі живуть своє краще життя (в Україні чи закордоном) вам нічого не винні.
Свезло так свезло• 20 декабря 2025
Ответ дляПарасюха
Не у меня, в стране в целом, читайте внимательнее !
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
З якого дива я вам винна?
Я у вас в борг брала?)
Свезло так свезло• 20 декабря 2025
Ответ дляПарасюха
З якого дива я вам винна?
Я у вас в борг брала?)
Да вообще нет, не мне я вам уже 2 - й раз пишу.
Где вы работаете ?
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Где вы работаете ?
Для чого вам ця інфа?)
Я не ділюсь ніякою персональною інформацією, ні де проживаю, ні де працюю, я вам розповідати не збираюся)
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Передумала.
Вам придется бежать роняя тапки :)
Від кого ?
Від вас ?
Куди бігти?))
Максимум не буду з вами підтримувати діалог, на тому і все)
Ви якось собі надаєте забагато значення в моєму житті та у моїй темі. )
Свезло так свезло• 20 декабря 2025
Ответ дляПарасюха
Для чого вам ця інфа?)
Вот, вы очень скользкий и неприятный человек :( стыдно сказать как деньги зарабатываете :)
Свезло так свезло• 20 декабря 2025
Ответ дляПарасюха
Від кого ?
Від вас ?
Куди бігти?))
Все, все я с вами прощаюсь, по теме: вам детей заводить больше не стоит, и дело не в возрасте :)
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Ні, мені не соромно)
Не вважаю за потрібне вам щось пояснювати, зважаючи на ваше обмежене світосприйняття: «Всі люди зі статками крадії і хабарники»
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Ви вже вдруге прощаєтесь)
Цікаво чи підемо на 3 круг?))
Садова гойдалка• 20 декабря 2025
Я народила в 39, старшому 11. Планували. В чому у вас сумніви?
автор Парасюха • 20 декабря 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Боюсь зміни звичного способу життя))

Звикла, що дитина доросла - моя подружка в напарниця)
Садова гойдалка• 22 декабря 2025
Ответ дляПарасюха
Боюсь зміни звичного способу життя))

Життя зміниться однозначно. Але це таке щастя) просто подумайте, що ваша подружка-напарниця скоро піде в доросле життя, може десь поїде вчитися і взагалі почне віддалятися від вас, це закономірно. А у вас буде підростати нова подружка) або дружок) ще хочу сказати, що відсутність хвороб це чудово. Але не факт, що завагітніти вийде так швидко, як вперше. В мене в перший раз вийшло з першого циклу, а другий аж з сьомого. То я трохи понервувала. Тому якщо хочете, то починайте діяти) діти це щастя. Це ваш вибір, але я думаю якщо зараз не народити, то потім будете шкодувати. Ну про себе я саме так думала.