Парасюха• 2 часа назад
Хочу другу дитину в 39
Підтримайте)
Так важко на це вирішитися
Першій дочці 11
Чоловік дуже хотів би другу дитину.
З першою лагідний і задіяний в її справах.
Квартира 120 квадратів
Дохід нормальний.
Є 2 автівки.
Хроніки по здоровʼю наче не маю.
3 на рік відпочиваємо (чоловік виїзний)
Так важко на це вирішитися
Першій дочці 11
Чоловік дуже хотів би другу дитину.
Квартира 120 квадратів
Дохід нормальний.
Є 2 автівки.
Хроніки по здоровʼю наче не маю.
3 на рік відпочиваємо (чоловік виїзний)
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Так, моїй також потрібен весь мій час.
Це ж чудово.
А як має бути?
Це ж чудово.
А як має бути?
У Вас самой есть братья- сестры? Для меня как для старшей все изменилось навсегда, мне всегда не хватало внимания родителей.
Ответ дляЕдиная страна!
Я думаю вы его немного перепутали с зарядной станцией
Можливо. Велика така штука, буду дома сфоткаю вам. ))
Ответ дляДобрая свекровь
Ага, лучик света прямо. Не следует указывать мне, что и как писать было, при том что я вас поддержала.
Чому?))
Квітка папороті• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Потому что люди сейчас злые. Просто жизнь злая и люди такие. Особенно женщины.
Я работаю в женском отделе (17 человек). У 7-ми нет детей. И даже отношений нет.
Булят тех, у кого дети.
Так может они и не хотят тех детей
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Булят тех, у кого дети.
У меня другая статистика. Агрессия со сторони заеб*ых бытом дам в отношении более реализованных во всех аспектах женщин, безотносительно наличия и отсутствия детей.
Залізний кіготь• 1 час назад
Мне 45. Дочери 18. И то на неё много материнской энергии уходит, переживаний. И финансовой тоже. Щас мне дай в руки младенца и пошло поехало🙄 Ой, не... Ненене. Тоже никакой хроники, силы есть, чувствую себя молодой. Но при этом так уже хочется жить для себя. Чтобы все члены семьи были рядом со мной, но не во мне и не на мне 😄 Хочется уже вторую юность переживать. Весело, задорно и на лайте. А вы, Автор, если так хотите от того всего, прямо не можете, как хотите.. То чего ж нет?? Если реально этого хотите ВЫ, а не кто-то из вашей семьи.
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
У вас першоклашка чи випускниця?)
Выпускница. Или Вы думаете они перестают быть детьми, и как нибудь сами?
Ответ дляЗ вишневого садка
На жаль, відсутність дітей не дорівнює реалізованості)
І нереалізованих та злих жінок однаково багато незалежно від факту наявності чи відсутності дітей.
Це сумно ((
А жінкам у яких порядок в голові і діти не заважають реалізації
Це сумно ((
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляКвітка папороті
Так может они и не хотят тех детей
В этом откровенно не признается никто. Просто человек подстраивается под имеющиеся реалии.
Я тоже хотела второго ребенка. Но в 38 лет развод с мужем. Осталась одна с сыном. Переезд в новый город.
Думала, что бегом построю новые отношения с хорошим человеком. Но сначала Ковид, потом война.
Обстоятельства внесли свои коррективы в мои планы.
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я не знаю)
У мене дитина самостіна в своєму віці)
Клопоту майже ніякого)
Я така не була)
У мене дитина самостіна в своєму віці)
Клопоту майже ніякого)
Я така не була)
Ответ дляВакцениро Вона
Все одно я вам бажаю жіночого щастя!
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляMary-YAnna
Я не знаю)
У мене дитина самостіна в своєму віці)
Клопоту майже ніякого)
Я така не була)
У мене дитина самостіна в своєму віці)
Клопоту майже ніякого)
Я така не була)
Она сейчас отдаляется,скак все подростки, а потом это проходит, и им нужно больше общения.
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляMary-YAnna
Все одно я вам бажаю жіночого щастя!
Спасибо. Но вопрос с детьми закрыт. Надеюсь когда-то стать замечательной бабушкой.
Квітка папороті• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
А когда это проходит ?
Парасюха
• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну то спілкуйтеся))
Що не так)
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Перша дитина хотіла б братика чи сестричку, це прямо ідея фікс.
Ну що ж Ви так відразу обрубали? У таких цього просто не може бути
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Капець, скільки в коментарях нещасних жінок, які не люблять дітей , чи то травмовані такі...
Давай давай фіолетові тьотки, які соплі свої підтирають постійно лівою рукою
Та ні, то ті зубами клацають, що не відважились, а так хотілрсь... тепер плюютьчя і зціджуються на інших, хто відважився
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляКвітка папороті
Я например по себе и по знайомих сужу.
С братом постоянно ругались. Разные характеры . Выросли и не общаемся.
Одноклассник ребенка со своим братом тоже разные, не дружат
Так по мощах і єлей, вірніш, оточення
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Підтримую. Народжуйте. Улюблена дитина в цьому віці це іграшка, порівняно з першою дитиною. Як на няню гроші є, то все буде добре.
Показушница• 1 час назад
Ответ дляАгент Пинкертона
А если бы ей было сорок, тоже бы так написали?
Да, тоже бы так написала.
Парасюха
• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Война за окном. Зачем ребенка рожать в такой стресс? Ради чего?
Щоб жити і отримувати задоволення, спостерігати як дитина росте в розвивається.
Вкладати і пожинати плоди виховання.
Щоб хтось танцював коли ти приходиш додому і приносиш смаколики, щоб тебе обіймали пухкенькі рученята
Щоб знову чекати день народження так само як чекала в дитинстві свій
Щоб вчити плавати, грати в теніс, кататися на ковзанах, вболівати за перемогу і переживати поразку.
Щоб хтось сказав «Мамочко, люблю до Місяця і назад»
Вкладати і пожинати плоди виховання.
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляchitay
Дякую. Я дивлюся на молодь і розумію, що здоров´я в мене краще ))) а материнство геть інше, чим зі старшою дитиною. Абсолютно.
+1000000, підтверджуючи, абсолютно різне. Маю з чим порівняти
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Після створення теми 5 секунд і
+ 10 коментарів одразу, здебільшого негативні
Чому так?)
Зціджуються))
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
А в чому саме ? Поділіться)
Можу я сказати за себе (старшого народила в 20, менших в 40 і 43). Це важко описати словами, зовсім різні відчуття: в молодості - це звичайна річ, як само собою зрозуміле. В старшому віці - це насолода материнство з урахуванням вже прожитого життя і набутого досвіду... якось так. Це важко описати словами, треба відчути
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
Потому что тут последнее время такая тенденция. В любой теме засрут. Или это война так влияет на людей или хз.
Та не війна.... війна, як гроші, влада чи спиртне просто оголюють справжнє нутро
Парасюха
• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Так, ви праві.
Нормальні люди залишилися людьми.
Пацелуйнитуда• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мне тоже. Я одна в семье.
Залатавая• 37 минут назад
Ответ дляПарасюха
Вкладати і пожинати плоди виховання.
Але вона буде жити в війні
Мамкиня доця• 35 минут назад
Ответ дляПарасюха
Були плани в 35. Чекали покращення житлових умов.
А там війна.
Вагалися виїжджати чи ні.
Житло комфортне придбали. Всім вистачає місця.
Виїжджати - це не для нас
Треба наважитися , бо час швидкоплинний
А там війна.
Вагалися виїжджати чи ні.
Виїжджати - це не для нас
Треба наважитися , бо час швидкоплинний
Треба зараз наважуватися.
Я свого часу не дотиснула чоловіка щодо третьої дитини, бо не було умов.
Зараз жалкую трохи, а пізно, мені 46.