Ноу коммент• вчера в 18:35
Хто в Варшаві, як часто у вас повітряна тривога?
Чи це вперше сьогодні було?
Сяду на шию, дорого!• вчера в 18:39
’Земель становится все больше’ - сказали дроны, подлетая к Польше.
Ноу коммент
• вчера в 18:39
Цікаво, для чого ліпити ці сині морди? Це люди з діагнозами їх ставлять, хто знає?
Малинка• вчера в 18:40
Час від часу виють, десь раз в рік. А як інакше повірити чи вони справні? Що правда, зараз тут теорію заговору порадниці вам намалюють.
Шопингмонстр• вчера в 18:45
Ответ дляМалинка
Теорію заговору вже сама авторка намагається вкинути
Стрекозей• вчера в 18:45
Ответ дляМалинка
Та дайте їм потішити, он як вище вже ковбасяться
Шпондєр• вчера в 18:46
Ответ дляНоу коммент
Думаю так.
А шо сьогодні було в Варшаві? Не бачила інформації
Ноу коммент
• вчера в 18:46
Ответ дляШопингмонстр
Для чого ви пишете все що вам в голову приходить?
Зяблик протестант• вчера в 18:47
Ответ дляНоу коммент
Вы шо! Польша - это святое, только в благоговейном тоне, восхищенном!
Ноу коммент
• вчера в 18:47
Ответ дляЗяблик протестант
А, я не знала що аж так
ЯкаКраля• вчера в 18:48
Ответ дляШпондєр
Думаю так.
Навчальна тривога
Да Щас же• вчера в 18:48
Я хочу щоб там теж щось почалося. Чому так? Тому що хай поляки ведуть себе нормально по відношенню до українців, а не так як зараз. Бо Україна захищає їхні сраки
Ноу коммент
• вчера в 18:49
Ответ дляДа Щас же
Ви серйозно це зараз написали?
Ноу коммент
• вчера в 18:49
Ответ дляШопингмонстр
А вам яка різниця?
А вам яка різниця яка різниця мені?
Шопингмонстр• вчера в 18:49
Ответ дляНоу коммент
Ви не відповіли на моє питання - яка вам різниця як часто і чи вперше чи ні? Яка мета вашої теми?
Малинка• вчера в 18:50
Ответ дляСтрекозей
Ага. Пам´ятаєте як скабаєва шампанське хотіла відкрити на вістку про напад Росії на Україну? Деякі порадниці зроблять те ж саме як дізнаються що Росія пішла далі а Європу.
Ноу коммент
• вчера в 18:50
Ответ дляШопингмонстр
Може мені ще труси зняти за вашим проханням?
Да Щас же• вчера в 18:50
Ответ дляНоу коммент
Ви серйозно це зараз написали?
А що не так? Спердаляй в Україну на кожному кроці. Агресія до українців. То хай побачать як то жити у війні. І так , Україна зараз щит Європи. Якби ми не вистояли тоді, пуйло поперло б далі
Зяблик протестант• вчера в 18:50
Ответ дляНоу коммент
А, я не знала що аж так
Ну еще Тернополь и Львов два главных города, о Тернополе три дня в топе висело, все рыдали. На остальных им вообще пофиг, про Одессу вчера кто-то создал, так запшикали, типа тянешь негатив. Только родные схроны упа волнуют.
Ноу коммент
• вчера в 18:51
Ответ дляДа Щас же
Ви в Польші?
Шопингмонстр• вчера в 18:51
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Аліса-90ae• вчера в 18:55
Ответ дляДа Щас же
Рік перебувала у Польщі.агресія заздрість та злобність відчувала лише від мешканців західної частини України. Багато поляків допомагали завжди коли зверталась до них
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 18:57
Після початку війни у нас, частіше стали тестити сирени, і не лише у Варшаві. Але завжди є смс попередження про ці тестування. Цей раз 15-18грудня тестили сирени в воєводстві мазовєцкім.
Малинка• вчера в 18:59
Ответ дляДа Щас же
Той момент коли розумієш кого саме росіяни називають ,,братьями,, і розумієш проблема лише у слові ,,все,,
Чавонадо• вчера в 19:03
Ответ дляДа Щас же
Україна захищає саму себе, а не когось там.