Пишуть злі коментарі і гадості одне одному.
Це через війну?
Чи тут і раніше таке було?
Це через війну?
Чи тут і раніше таке було?
Ответ дляNatalia505
Ні ви дивитесь дуже поверхнево. Давайте критичну ситуацію уявимо, на очах вбивають чи гвалтують, ріжуть ваших друзів, під завалами вмирають діти. Ви про яку доброту пишете в цьому випадку? Ці люди переживши стрес можуть збожеволіти, можуть почати пити, можуть вбивати за близьких. Горе нікого не робить ні добрішим, ні сильнішим. Людина не лише заповнює себе сама її заповнює пережитий досвід, який ми не обираємо.
ответ написала выше. я не согласна с вами. и никому не желаю пережить любое горе. да оно у меня было и не один раз.
да, мы заполняем себя тем что представляем из себя. зло будет писаться злом и наооборот.
горе и все ужасы проходят как эмоция преобразовавшаяся в слезы и шрамы на сердце, может все сказаться и на здоровье. но от этого человек из доброго и порядочного не станет отморозком.
вы же пишите о психических заболеваниях либо о пограничных состояниях, но я не об этом.
Natalia505• вчера в 19:39
Ответ дляSvetrise
Ні не відморозки. Злий це не завжди відморозок. Злість це не почуття лише негідників. В Роберта Сапольські є лекції про вибір без вибору. Це науковець.
Ответ дляNatalia505
Якщо ви починаєте цікавитись психологією то є речі свідомі і підсвідомі, ви на них не впливаєте. Ви не впливаєте на появу психіатричних захворювань, ви навіть вибір робити часто підсвідомо. Вами керують ваші емоції і інстинкти, гормони і хвороби також, не тільки логіка чи бажання. З приводу вибору є гарні лекції на ютубі. Вибір без вибору
у нас странный народ. не изучив себя мы очень любить изучить что то еще, какие то лекции какую психологию.
вывод без выбора - это стать амебой и позволить себе все зло, потому что со мной поступили плохо или потому что пережил горе.
спорить не о чем. оставайтесь при своем мнении.
все может поменяться, это данность времени.
Ответ дляNatalia505
«люди переживши стрес можуть збожеволіти, можуть почати пити, можуть вбивати за близьких» это ваши слова?
это о психически больных
Natalia505• вчера в 19:43
Ответ дляSvetrise
это о психически больных
Ні це про травмуючий досвід який накладає відбиток на вашу поведінку. Це не означає що людина обов´язково божевільна. Чоловік який пішов на фронт після того як вбили його родину в Одесі не божевільний. І вбивав він точно не по доброті душевні.
Natalia505• вчера в 19:44
Ответ дляSvetrise
это о психически больных
Навіть банальний пмс може змінити ваш настрій і поведінку, захворювання щитовидної залози аналогічно, гормони. Ви можете злитись навіть не розуміючи чому
Ответ дляNatalia505
До війни не було такого?
Змінився форум з 2022?
irinka_kyiv• вчера в 21:04
Ответ дляMiss Lisi4ka
Чужому горю радуются у кого еще хуже. Оно идет всегда снизу вверх.
Ну у меня на данный момент жизнь треш, но я не радуюсь, если у кого-то плохо. Наверно все же от моральных качеств человека зависит и от взглядов на жизнь, а не от того, хорошо ему или нет
Miss Lisi4ka• вчера в 21:36
Ответ дляirinka_kyiv
Ну так конечно. Это не единственное условие.