волосатое стекло• вчера в 20:21
А є такі, хто спокійно ходить із Міреною?
Без ожиріння, без випадіння волосся, без місячних 24/7/365, і тим паче без кровотечі? Я щось знайшла «чесні відгуки» і офігіваю сиджу. І нога тяне. Хз
волосатое стекло
• вчера в 20:24
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вам для чого?
Міома в основному
Плюс після аборту в минулому циклі були сильні місячні. От від них теж
Ендометріозу нема (якщо це теж має значення)
волосатое стекло
• вчера в 20:25
Ответ дляТворческий типаж
Так, я вже 2 роки.
Сьогодні поставили , нога болить
Третій день міс сьогодні. Все норм наче
волосатое стекло
• вчера в 20:27
Ответ дляТворческий типаж
Так, я вже 2 роки.
Та просто читаю, і в ахєрє
Лікар не казала що прям круглосуточні місячні будуть рік
Безсовісна кума• вчера в 20:28
Месячные пропали полностью где-то через 4-5 мес. Хотя ставила из-за миомы и оооочень обильных месячных, ещё и цикл короткий был. Не набрала на мирене, волосы и кожа стали идеальными. Но вы ж не поверите анониму)
Тем более, что в противовес скажу, что у одной родственницы все идеально как у меня, а у другой как раз тот вариант, когда кровило постоянно. Сняла быстро, так как ей не подошло.
Творческий типаж• вчера в 20:29
Мені поставили теж від росту міоми.Місячні ідуть пару капель. При Мірені норма скудні місячні.
волосатое стекло
• вчера в 20:30
Ответ дляБезсовісна кума
А у кого із вас трьох які вихідні дані? Ендометріоз у кого?
Я думаю у кого він є, то кровить і маже постійно, бо треба той ендометрій спершу счесати, от він і вилазить постійно. А у кого нема, у того трохи помаже і норм.
Но це так, мої фантазії
Трохи злякана• вчера в 20:30
Идеальная спираль, отходила ровно 5 лет, сняла, через пол года поставлю опять
Вес в норме, месячные тоже, все супер
Безсовісна кума• вчера в 20:32
Ответ дляволосатое стекло
Но це так, мої фантазії
У меня миома, большая,эндометриоза нет. У родных в трусы не лезла) но там возраст, перед климаксом ставили. Тоже по показаниям. Каким - не знаю... Утверждать не буду. Но врач говорила, что при эндометриозе тоже хорошо помогает...
Творческий типаж• вчера в 20:34
Ответ дляволосатое стекло
Но це так, мої фантазії
Міома, ендометріоз. Мені вирізали ендометрій гістеро і зразу потавили спіраль. Теж на прогестероні покращилось волосся , вагу не набрала.
волосатое стекло
• вчера в 20:34
Ответ дляТрохи злякана
Вес в норме, месячные тоже, все супер
Розкажіть як було
волосатое стекло
• вчера в 20:35
Ответ дляТрохи злякана
Вес в норме, месячные тоже, все супер
Початок
У мене болить нога
А живіт поболів 5 хвилин при встановленні
У мене болить нога
волосатое стекло
• вчера в 20:37
Ответ дляТворческий типаж
Що таке «на прогестероні»? Ви ще щось типу пили? Дюфастон там..
Трохи злякана• вчера в 20:38
Ответ дляволосатое стекло
Розкажіть як було
Живот ныл пару дней, точно помню, поднимать - носить больше 5кг нельзя!
А больше и сказать не могу ничего, она мне идеальна
Трохи злякана• вчера в 20:39
Вы только установили, немного успокойтесь , как никак это инородное тело…, на осмотр вас когда пригласили?
Творческий типаж• вчера в 20:43
Ответ дляволосатое стекло
Мірена це спіраль, яка кожного дня виділяє мікродози прогестерону , рохраховані на 5 років.
Шкала Радощів• вчера в 20:57
Ответ дляволосатое стекло
Но це так, мої фантазії
Я почистила эндометриоз , поставила мирену. Потому что ооочень обильные месячные были к тому же. Да, первое время 24/7 мазало. Из минусов это всё. Абсолютно ничего не болит, месячных нет, раз в месяц мажет пару дней на этом все, ну и грудь побаливает. А так очень довольна. Нет этих прокладок от ушей, тампонов ххххл, и залитого белья.
волосатое стекло
• вчера в 21:45
Ответ дляТрохи злякана
Через 1 міс на узд. В першій половині циклу.
волосатое стекло
• вчера в 21:48
Ответ дляШкала Радощів
А овуляцій з нею нема? Чи є?
Дружная семейка• вчера в 21:56
Ответ дляволосатое стекло
Та просто читаю, і в ахєрє
З Міреною у мене не було місячних 5 років. Волося випало багато. Вага +5кг, лібідо на 0
Кофр для ноги• вчера в 22:22
Ответ дляТрохи злякана
Вес в норме, месячные тоже, все супер
и у меня уже 5 лет-супер все.
волосатое стекло
• сегодня в 06:36
Ответ дляДружная семейка
А якщо воно і иак десь там?🤷♀️😂😂
волосатое стекло
• сегодня в 06:37
Ответ дляІнна-dc05
Боляче було ставити?
Воно було дивно. Наче ковиряють оокально в шийці, а болів увесь живіт як спазм перед місячними. Ні, це помірний біль абсолютно, більше страху ніж того болю
волосатое стекло
• сегодня в 06:39
Ответ дляДружная семейка
Дивно із тим волоссям. Не а крововтрати=підвищиться рівень заліза.
Основний фактор вирати волосся - це як паз нестача заліза. Чого ж воно сиплеться-то в усіх при мірені. Не можу зрозуміть
ЕЛЕНА МАКСИ• сегодня в 07:31
Три роки з Мiреною. Щодних нарікань. Спочатку як тільки поставили кровило, навіть якісь таблетки гінеколог приписувала. Це було перших кілька місяців. Зараз все нормально; місячні на щоденну прокладку і то не завжди є. Вага якщо і збільшилась-то не від Мірени, жерти менш треба! Волосся як було тонке-погане, то так і є, не гірше не краще. Лібідо норм все як і до спіралі. Ставити було боляче але терпимо. Так що я цілком задоволена. Хоча теж в свій час дуже сумнівалась, чи ставити саме горомональну. Перед нею стояла звичайна спіраль( з нею місячні звично по календарю). Діагноз ендометріоз, тому лікар саме Мірену рекомендувала. Мені підійшла!
Ответ дляволосатое стекло
Мені в понеділок ставити, так боюсь. Читаю що багато хто свідомість втрачає навіть. А вам знеболювали?