Злюсь до кипіння• 18 декабря в 23:38
Скоро канікули :) Рахую дні
Рахую дні, коли вже настануть канікули і не треба буде думати про школу для дитини майже цілий місяць, ніяких неприємностей, ніяких вставати рано, ніяких екскурсій, поробок і свят не в тему, навіть з чату батьків удалиламь:)
Автопортрет нурофена• вчера в 09:36
Ответ дляЖертва интернета
Ви так не любите свою дитину? В нас до школи пішки 15 хвилин, але я все олно відвожу і забираю на машині, бо це всього 3 хвилини, і зайві 10 хвилин дитина поспить. І сніданок готую, мені мама завжди готувала. Це піклування про рідних людей
Я просто не маю потреби створювати собі проблеми, щоб потім грати роль страждалиці і жертви злого мона.
А вмію проявляти любов до дітей без страждань.
Жертва интернета• вчера в 09:38
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так це не для всіх страждання. Для мене відвезти дитину і приготувати їй сніданок це не страждання
це норма, це те, що і повинні робити батьки.
Автопортрет нурофена• вчера в 09:50
Ответ дляЖертва интернета
Ну так я і не вам писала, а тим, хто страждає :)