Пацака-задирака• 1 час назад

Заздрю молодим парам

По доброму заздрю.
Скільки всього прекрасного їх чекає попереду.
Молода власна сім´я, народження дітей.
Це найкращий період життя.
Не всі це усвідомлюють в моменті.
Насолоджуйтесь
Просто болталка• 1 час назад
Это шутка? Сейчас у молодёжи в Украине ну очень хорошее будущее.

автор Пацака-задирака • 1 час назад
Ответ дляПросто болталка
Обставини змінюються.
Навіть в цьому теперішньому можна жити щасливо, що і роблять багато молодих сімей
Вот Она Я• 59 минут назад
Я тоже, свалила бы отсюда аж бегом
Щаслива Я• 58 минут назад
Вы можете создать семью и родить аж до климакса
Не за Будка• 58 минут назад
Ответ дляПацака-задирака
Обставини змінюються.
Молодая пара, мужа забрали
Ну и?
автор Пацака-задирака • 56 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
На все свій час.
Я ж кажу ’молода’ сім´я
автор Пацака-задирака • 56 минут назад
Ответ дляНе за Будка
Молодая пара, мужа забрали
Ну и?
Шкода.
Але в більшості не забрали, слава Богу.
Вам швишде діждатись

So_so• 55 минут назад
Понимаю о чем Вы, да, это прекрасно,но, наверное, в моменте не сильно осознается людьми.
Щаслива Я• 55 минут назад
Ответ дляПацака-задирака
На все свій час.
Я ж кажу ’молода’ сім´я
Ну раз вы так говорите, значит у вас она тоже была когда-то в 20, а теперь в 40 вы считаете себя старой. Стандарт
Не за Будка• 55 минут назад
Ответ дляПацака-задирака
Шкода.
Але в більшості не забрали, слава Богу.
Вам швишде діждатись
У большинства забрали
Вы в Украине живёте или где?
Кошка Мурка• 54 минуты назад
Повезёт, если свекровь адекватная попадётся. Или тёща, и с той и с той стороны бывают неадекваты.
Марс атакує• 52 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
а свекруха багато вирішує?)

швидко перевзулись
Не за Будка• 53 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
Свекровей больше
ЗабежАЛОЧКА• 53 минуты назад
Ох, особенно дети. Огромное количество семей распались после рождения детей. Или потеряли близость, уважение. Дети, эт прекрасно. И удивительно, но не стоит романтизировать, а то потом эти же молодые пары начитаются, и не будут готовы)
Кошка Мурка• 52 минуты назад
Ответ дляМарс атакує
а свекруха багато вирішує?)

швидко перевзулись
Да. В моем случае одна свекровь сделала все, чтобы разрушить отношения, в другом я была для нее плохая, потому что не хотела копать на огороде и рассказывать все. Кто переобулся? Все возможно в этой жизне.
Я такая - жду трамвая• 50 минут назад
Жизнь до войны была прекрасная
автор Пацака-задирака • 50 минут назад
Ответ дляSo_so
І я про те ж.
Коли стаєш значно старшим, так хочеться повернутись в ті дні, коли ти і чоловік з красивими, молодими, здоровими тілами. Між вами любов і пристрасть. Дітки маленькі. Такі шумні вечори, насичені вихідні.
Скільки життя в кожному дні
Играю_на_кларнете• 49 минут назад
Ем, ні секуди.
І не варто туди поспішати.
Я надзвичайно насолоджуюсь своєю свободою. Я нічия не нянька, не водійка, всі самі сплять, їдять, гуляють..і чоловік уже підріс, трохи розуму має.
Просто болталка• 49 минут назад
Ответ дляПацака-задирака
Обставини змінюються.
Это пока мальчиков на фронт не забирают

Марс атакує• 49 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
ви спочатку написали, якщо зі свекрухою повезе, а потім дописали про тещу.
А взагалі батьки живуть окремо, діти окремо. І нема чого розказувати подробиці свого життя мамам. Їм ніколи не вгодиш, особливо коли любімка вже не її, а якоїсь дівки.
Ваш лише чоловік, а городи її.
Відстоювати себе і свої кордони
Може ще третю?• 48 минут назад
С одной стороны да. А с другой, я рада что дети подросли, все эти истории с постоянными болячками, постоянным присмотром за детьми, закончены. Можно немного больше времени выделить на себя. Хотя пока ты в ранней молодости, на это все больше сил. Со вторым ребенком уже было посложнее.
автор Пацака-задирака • 48 минут назад
Ответ дляЩаслива Я
При чому тут я.
Я щаслива і зараз, без різниці скільки мені років.
Але найзолотіший період, це саме ми молоді і діти маленькі, а якщо ще й живі і здорові батьки, то це взагалі бінго
Може ще третю?• 47 минут назад
Ответ дляПацака-задирака
І я про те ж.
Скільки життя в кожному дні
Ну тело вы можете улучшить в любом возрасте.
автор Пацака-задирака • 47 минут назад
Ответ дляНе за Будка
У большинства забрали
Вы в Украине живёте или где?
Звичайно в Україні. Київська область.
Я не знаю як щодо більшості. Навколо мене повно мололих сімей, діток народжують, живуть, працюють, відпочивають.
Складно, але стараються
Закуйовджена життям• 47 минут назад
Не знаю… Мій «найкращий період життя» почався після 40- ка років. Відносно дорослі і самостійні діти, фінансова забезпеченість, яка обумовлює можливості, яких не було в молодості, ще живі, дякувати Богу, батьки, ще вистачає сил і здоровʼя на те, щоб отримувати задоволення від життя…
автор Пацака-задирака • 45 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
А при чому тут мами з обох сторін до вашої власної сім´ї.
Ставте кордони, вибудовуйте стосунки з мудрістю. Тоді ніхто нікому не заважає і не лізе
Кошка Мурка• 45 минут назад
Ответ дляМарс атакує
Ваш лише чоловік, а городи її.
Відстоювати себе і свої кордони
Угу, это сейчас легко говорить про границы. Особенно, когда родителей, как таковых нет и поддержать некому. Когда она звонит и кричит в трубку, что она все должна знать.
автор Пацака-задирака • 44 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
Так дивно, ви одна, а свекрухи обидві погані
Не за Будка• 44 минуты назад
Ответ дляПацака-задирака
Звичайно в Україні. Київська область.
Складно, але стараються
Деток щас только отсталые народжують
Губи до вух• 44 минуты назад
Ответ дляНе за Будка
Молодая пара, мужа забрали
Ну и?
И ничего. Она молодая ещё, легче будет адаптироваться. А вот когда по 50 и мужа забрали, это пиздец уже.