аромат Жука• вчера в 09:53

Як Ви змиряєтесь з тим, що Ваш чоловік вже не буде нормально заробляти?

Ви поженилися молодими нищебродами, обидва розумні, освічені, перспективні. Але по факту за все сімейне життя чоловік в кар´єрі і зарплаті так і не виріс. Щось намагався змінити, але не зміг. Так, не вистачало знань, вмінь, англійської, впевненості в собі. Змирився, в 50+ повернувся на тепле місце з зарплатнею нижче середньої і розслабився.
А Ви заробляєте за двох ) Але коли якісь проблеми з грошима виникають, максимум, чим може допомогти чоловік - дістати з кишені кредитку монобанку 🫠
Ясно, що я вже давно так живу, звикла покладатися на себе. Чоловік близька людина, забезпечує тил. Але іноді мені стає так досадно, що по суті я забезпечую себе, 2х дітей (ну ті скоро вже зовсім дорослі будуть) і ще супруга, зарплата якого не покриває навіть його потреби.
Аноним Советчик• вчера в 10:14
Ответ дляСтервочка
Тому потрібно роздивлятись кожну ситуацію індивідуально.
Один чоловік живе за рахунок жінки ще й хуї ввечері роздає що борщ не такий як у мами.
Інший з турботою і приготує, і з роботи зустріне.
Насправді всі ці речі як побут, заробляння грошей дуже важливе.
Але найважливіше в стосунках чи є любов, тепло і повага один до одного.
Бо якщо немає, ніякі гроші не врятують
Какие мудрые слова
Стервочка• вчера в 10:14
Ответ дляАноним Советчик
У меня пока муж зарабатывает больше меня, но пенсия уже на носу. И я понимаю, что вот он финал его карьеры).
Миллионов мы не нажили). Будем жить на те деньги, что будут. Буду стараться я больше зарабатывать.
Так можна працювати і після пенсії
ЛижТолько• вчера в 10:15
Автор, вы тему подняли как в продолжение нашего с мужем утреннего разговора по дороге на работы, по факту - если с человеком уютно психологически то нет разницы чей доход больше ( я как вы - к сожалению или нет- сама не знаю), лишь бы не сидел просто на диване безработный и не ныл что не нашел себя в жизни
ОбережнаЯ• вчера в 10:17
Ответ дляСтервочка
Бо якщо немає, ніякі гроші не врятують
Тепло і повага важливі, але коли постійна нехватка грошей, коли дітям немає що їсти, то ой як все стирається.
Котогосподиня• вчера в 10:17
Ответ дляаромат Жука
Так, з початком війни прийшло розуміння, що більшість проблем -,це такі дрібниці....
Але ось вже декілька місяців я розгрібаю якісь фінансові завали, і розуміння, що набагато легше б було це робити вдвох.
Чому на фронт не іде,там платять більше, ніж у чоловіка зараз
Аноним Советчик• вчера в 10:18
Ответ дляСтервочка
Так можна працювати і після пенсії
Можно. Если будут держать на этой работе - будет работать. Не будут - на пенсию пойдет. Он всю жизнь проработал на одном предприятии руководителем среднего звена. Кроме этой работы ничего не умеет. Старый дед на другом предприятии уже нафиг не нужен на такой должности. А физическую работу в 60 уже не потянет.
Будет домом заниматься и огородом
ДелайКак_Я• вчера в 10:18
Вже у своєму віці та при нинішніх реаліях нікого не суджу, не нав’язую і не повчаю. Якщо обом комфортно, то значить, так і правильно. Якщо незручно, муторно, то треба щось змінювати.
В ідеалі, коли обидва викладаються на свій максимум, нехай для когось це і небагато, але от роблять усе можливе для своїх стосункі і достатку.
Стервочка• вчера в 10:19
Ответ дляАноним Советчик
Какие мудрые слова
Дякую. Бо я пройшла цей шлях як у автора.
Мій не те що мало заробляє. Просто вийшло так що я заробляю майже вдвічі більше. Я теж була розпустила хвіст - нащо мені ніщеброд.
В потім з психологи як почала розбирати відносини. Мій чоловік мене любить, поважає, він мною неймовірно пишається.
Коли зустрічаємось з друзями він творить яка в нього чудова дружина і аж очі блищать.
З ним чи без нього я зароблю ці гроші.
Але ось ця щира любов - так повезло далеко не кожній жінці.
І в підсумку я отримала що я маю реалізованість гроші, любов та підтримку чоловіка
І добре що всі брудні думки , висказала психологу а не чоловікові.
Тримаю свічку• вчера в 10:19
Ответ дляаромат Жука
Чоловік робить, що я попрошу. Але готую зазвичай я, я це роблю швидко і мене це не напрягає. Взагалі домашня робота мене не напрягає, діти і чоловік мені допомагають. Але чоловік по своїй суті не вирішувач питань. Попрошу - зробить. Але в своєму темпі і не швидко.
Я набагато швидша за нього, моторна і більшість справ я роблю сама між ділом.
Зато штаны дома
Ниодинока
Стервочка• вчера в 10:21
Ответ дляОбережнаЯ
Ви праві. Це як по піраміді Маслоу. Спочатку базові потреби їжа, безпека. І тільки вже вище любов та відносини.
Поки ви не закрите базові потреби нічого лізти у вищі почуття
В ситуації автора базові потреби закриті. І от виходять на арену почуття та відносини
Привіт з ботойбіччя• вчера в 10:22
Ответ дляОбережнаЯ
так а де нехватка? жінки добре заробляють. просто це в совєтчицький стереотип не вкладається.
Тримаю свічку• вчера в 10:22
Ответ дляЛижТолько
Как может быть уютно психологически, если человек не стремится быть добытчиком в семье?
Это же база
Стервочка• вчера в 10:23
Ответ дляАноним Советчик
Будет домом заниматься и огородом
Сторожа, вахтери чудова робота.
І тут мова буде вже не про заробіток ( хоча якісь 8-10 тисяч буде плюс) скільки рух, та потреба в реалізованості.
Все до блиску• вчера в 10:23
Ответ дляаромат Жука
В 30+
І ви не бачили за кого виходили заміж?
Тримаю свічку• вчера в 10:24
Ответ дляСтервочка
З ним чи без нього я зароблю ці гроші.
Так он на вашей шее сидит. С чего он будет плохо при друзьях говорить?
Ему что, булки в этой жизни сжимать надо?
Злюка бобер• вчера в 10:25
Ответ дляСтервочка
Я колись задала це питання психологу.
В вона каже - так це ж супер що ви вмієте заробляти гроші. Ваші навички та вміння з вами на завжди. Їх ніхто ніколи не забере.
Щодо відносин чоловіка. Буде важко але потрібно зрозуміти що це його потолок
Прийняти за факт.
І далі вирішувати чи інших його позитивних рис достатньо для продовження шлюбу.
( В мене колега 65 років. В нас зарплата по 30000)
Вони з чоловіком пенсіонери.
І от його вклад в сім´ю -5 тисяч пенсії.
Її 37 тисяч ( 7 тис її пенсії)
Я її питала як вам?
Каже чудово! Я реалізовують на роботі бо вдома скучно сидіти. Приходжу додому, чоловік продукти купив, їсти приготував. Разом повечеряли , прибрали і ідуть кормити котів по округам, в парк качок готувати.
Моя колега каже я кайфую, мені не шкода грошей навіть якщо вони витрачаються на чоловіка.
На пенсії набагато менше потреб. І тому то зовсім інша історія.
Аноним Советчик• вчера в 10:27
Ответ дляСтервочка
Сторожа, вахтери чудова робота.
Мы, кстати, только вчера о реализованности говорили).
Нагрузка такая - что молодые не выдерживают).
Муж анекдот вчера рассказывал:
- дорогой, я что ты будешь делать на пенсии?
- куплю себе кресло-качалку, сяду и буду в нем сидеть пол года...
- а через пол года?
- начну потихонечку раскачиваться)
Вот он уже в той кондиции, когда хочется пол года просто сидеть...
Стервочка• вчера в 10:28
Ответ дляТримаю свічку
Это же база
Знову ж таки дивимось індивідуально.
Чому не прагне?
Лінь?
Страх?
Можливо в нього є комфортна робота або улюблена справа яка приносить не такий великий дохід - але він там почувається щасливим?
Якщо лінь - там буде багато супутніх факторів.
Страх ? ( Багато боїться виходити на роботу бо мобілізація) Можна разом проговорити цей момент.
Якщо вже є робота але дохід не високий - дивимось по обставинам - яка ситуація в сім´ї.
В двух останніх пунктах головне не втратити повагу до чоловіка
ЛижТолько• вчера в 10:29
Ответ дляТримаю свічку
Это же база
Все разные - время мужей-добытчиков и жен-домохозяек и нянек для детей в прошлом, каждый может иметь работу , которая приносит удовольствие, но она по-разному оплачивается иногда. В муже кто то ценит подарки с бантиками и чмоки утром, но не исключены любовницы на работе ( романтики-мужья грешат этим), кто то- надежный тыл и что тебе машину в дождь подгонят под поъезд с парковки без напоминания...
Стервочка• вчера в 10:29
Ответ дляТримаю свічку
Ви читаєте чим? Він заробляє гроші, просто я заробляю вдвічі більше.
Червона ікорка• вчера в 10:30
Я ще в молоді роки його наставляла на ріст.
Радужная форель• вчера в 10:31
Ціна питання?Скільки чоловік заробляє?
Носки на подтяжках• вчера в 10:32
А якби ви не заробляли, то жили б всі в злиднях? Сильна жінка=слабкий чоловік, рідко коли є винятки з цього правила
Стервочка• вчера в 10:32
Ответ дляАноним Советчик
Муж анекдот вчера рассказывал:
- а через пол года?
- начну потихонечку раскачиваться)
Це зараз так здається :). Одне діло працювати на останніх можливостях
Інша справа робити те що тобі подобається, ще й отримувати бонусом якісь гроші
Зараз все скажу• вчера в 10:32
Задайте собі питання - чи з ним легше вести побут і виховувати дітей. Бо ресурси мають бути не тільки для побуту, а й для часу і розмов з дітьми. А ще спробуйте поїхати відпочити вдвох без дітей, чи є про що поговорити, чи комфортно разом гуляти. Діти виростуть і поїдуть, а вам дити з цвєю людиною все життя. В мене ситуація - я почала хворіти, була операція і так як ставився чоловік до моєї рвоти/ поносів під час загострення і шукав хірурга я дуже ціную. Тому краще дешевше одяг, відпочинок, ресторани (в мене всеодно дієта). Менше витрати, але якісніше по емоційній складовій
Встидаюся запитать• вчера в 10:33
Ответ дляГорня капучіно
У меня мать так всю жизнь с отцом прожила. Ещё и вечные скандалы на этой почве. У меня вопрос к таким женщинам, зачем вы живёте с такими мужчинами, которых, как ребёнка нужно тянуть и обеспечивать всю жизнь? У знакомой муж вобще не работал лет 15.
Им так нравится, это их болото
Радостина• вчера в 10:36
Ответ дляПодвійна веселка
Тут від людини залежить чи зможе вона в наймі працювати. Я така, що можу і в наймі , і на себе. А от чоловік у наймі категорично не може. Не може просто змиритися і роботи, що йому кажуть за зарплату
Жрать захочет будет где угодно работать. А пока этого трутня содержат, так и будет сидеть фыркать ’я тока диреХтором могу’
Встидаюся запитать• вчера в 10:37
Ответ дляСтервочка
Я колись задала це питання психологу.
Прийняти за факт.
Вони з чоловіком пенсіонери.
Її 37 тисяч ( 7 тис її пенсії)
Я її питала як вам?
Так и должно быть в паре .
И не важно кто работает.
Муж или жена
Тримаю свічку• вчера в 10:37
Ответ дляСтервочка
Знову ж таки дивимось індивідуально.
Чому не прагне?
Лінь?
Страх?
Как мужик может быть счастливым если он не способен обеспечить семью?
Ещё и детей наверняка делает
Не гоню• вчера в 10:38
Ответ дляОбережнаЯ
Моєму весною теж 50, ніколи не сидів, завжди працював. Роботи різні від монтажу, до керівника відділу. Зараз фоп. Заробітків з війною крапля. Але він побудував дім, купив автомобіль, свою машину я купила сама. Я заробляю більше. Старший син в ай ті заробляє багато живе окремо. Молодший вчиться закордоном, це найбільша стаття витрат. Зараз я прошу взагалі сидіти вдома, бо броні немає. Далі перспектив теж не бачу закінчиться війна він закриє фопа, але куди йти😢
Ну так у вас за все життя є заощадження, майно ... Дітей виростили. Не все ж життя заробляти