Пи Пи Пилюля• вчера в 19:51
Вагітні, що ви п´єте? Воду просто не можу питу. Чай, сік - взагалі не сприймає організм
Сіґеле-міґеле• вчера в 19:53
Я під час вагітності Поляну квасову пила постійно, по пляшці в день випивала
ReintTycha• вчера в 19:58
Ответ дляРаботать надо
Я ела мандарины по три кг в день. А когда их не было ела арбузы.
І я. Хоч у мене на мандарини алергія. І ше шампанське. І копчена скумбрію.
Дві вагітності . Проблемних . Лікарі радили аборт.
Дітки суперові. Одній вже 20.
Укр_жіночка• вчера в 20:01
Ответ дляReintTycha
Дітки суперові. Одній вже 20.
блин, так вы старуха. Зачем старухам рожать , для смеха?
ReintTycha• вчера в 20:05
Ответ дляУкр_жіночка
Тю. Я ,як так баба яга, - вічно юна.
Молодшій 6))
В планах ще))
Молодшій 6))
В планах ще))
ReintTycha• вчера в 20:17
Ответ дляКараПузовна
Мел ела и воду пила, чтоб зацементировалось нормально 🤣
І правильно. Тре слухати організм
ReintTycha• вчера в 20:21
Авторе. А що Вам хочеться?
То, що хочеться- ио і пийте, їжте.
І не слухайте оцих порад
То, що хочеться- ио і пийте, їжте.
І не слухайте оцих порад
ReintTycha• вчера в 20:32
Двадцять років тому. Я Вагітна.в істериці. Бо лікарі сказали- фігня буде.
1 червня. Іменини в мого похресника .і там зустрічаються одну співачку театру. І вона така за вагітність:’ я лише пила пиво і жрала шашлик. ’
Народила такого самого голосистого суперовогошклєта, як сама.
Ото дало мені крила. Навчила не вірити лікарям, не боятися, не пити кучу ліків
Девальвация• вчера в 20:58
Мой организм плотно сидел на мятном чае. Снимал токсикоз сперва, а потом просто требовал только этот чай.
Укр_жіночка• вчера в 21:02
Ответ дляReintTycha
Тю. Я ,як так баба яга, - вічно юна.
Молодшій 6))
В планах ще))
Молодшій 6))
В планах ще))
Ну, продолжайте рожать потенциальных сирот.
ReintTycha• вчера в 21:17
Ответ дляУкр_жіночка
Можна померти і 20. І залишити дитину. Не один випадок серед знайомих. На жаль