Майданщица• вчера в 20:40

Глянула на себя со стороны на видео, снимали коллеги

Епрст, срочна надо ботокс))) Или я не знаю что , морщины когда смеюсь вокруг глаз это капец 😲
Гигиенишвили• вчера в 21:09
Ответ дляПоказушница
Я когда увидела видео с дня рождения дочери, чуть не расплакалась. В динамике, перед зеркалом, я себе такой жирной не казалась.
На следующий же день начала считать калории и за год похудела на 10 кг
Та в мене всього-то зайвих кілограмів 7. Але через малий зріст вони дуже помітні, особливо у порівнянні з тим якою я була 3 роки тому
Гигиенишвили• вчера в 21:15
Ответ дляКудрі кручу сама
Думаю да, ленивая, или не сильно хотите. Так не бывает, что человек ест условно 1400 калорий и упитанный
Я умовно 3 місяці зважувала все і рахувала через застосунок. Їла на 1300 кал і жодного граму не скинула. Потім були меню з дієтологом на 1500-1600 кал, скинула 1,5 кг і потім на цьому ж меню їх набрала і далі вага не рухалась. Зараз в мене ІМТ 25, тобто далі вже нема куди набирати. А ще я колола в живіт ліполітмки і в мене навіть 1 см в обʼємах не зменшилось. Я здала купу аналізів і все в нормі (гіпотиреоз компенсований). Гінеколог та ендокринолог сказали що так буває, що треба чекати 50 +/- років, тобто настання менопаузи, що є жінки, які так входять в клімакс і лише потім худнуть.
Сиреневая цапля• вчера в 21:15
Ответ дляУкраїнська зірочка
А чому не можна до пенсії молодитися чи навіть до смерті? Були б фінанси і можливість, молодість потрібно берегти всіма способами і засобами, зараз їх все більше.
можно
только со стороны видно, что все равно пенсионерка
худая, без морщин, с надутыми губами, что там еще - но пенсионерка
Показушница• вчера в 21:16
Ответ дляГигиенишвили
А мне бы ещё киллограм 5 скинуть. Но пока не могу собраться с духом на второй заход. Рост 163
Гигиенишвили• вчера в 21:16
Ответ дляКудрі кручу сама
До речі набирати я почала на тлі регулярних кардіо тренувань, я на той час захоплювалась степ аеробікою та сайклом. Це до того, що хто-хто, а я точно не з ледачих
Аноним_• вчера в 21:16
Я так посмотрела видео с дивишника на работе и как бабки пошептали- не пью три года
На дивишнике мы втроем 5 бутылок искристого вина бахнули, было весело зашибись
После просмотра видео я в ужасе была ))))) взрослая тетка пьяная ржет непонятно что, реально перестала пить , по праздникам максимум пригублю
Полезно смотреть на себя со стороны
Українська зірочка• вчера в 21:24
Ответ дляСиреневая цапля
можно
А чому у вас губи надуваються?
Непозбувна Бентега• вчера в 21:25
какая разница кто снимал?
Непозбувна Бентега• вчера в 21:27
Ответ дляУкраїнська зірочка
какой смысл колоть в себя токсин ботулизма? чтобы что?
моложе от этого не станешь
лучше в спортзал пойти
Непозбувна Бентега• вчера в 21:29
у меня на работе одна очень эффектная дама так молодится, ей 50 плюс
губы правда уже как жопы утки колет, потеряла меру
и знаете, это все выглядит просто жалко
Українська зірочка• вчера в 21:35
Ответ дляНепозбувна Бентега
моложе от этого не станешь
лучше в спортзал пойти
Це абсолютно різні речі, до чого тут ботокс до залу? То з розряду: який сенс одягати плаття, краще піду куплю морозиво.
Я ходжу в зал 13 років щодня. Для чого мені ходити туди з поморщеним чолом?
Совбез• вчера в 21:35
Ответ дляГигиенишвили
Авторе, в мене гірша ситуація. Я знаю що набрала вагу, але на відео це капець як жахливо. І тут все набагато складніше ніж піти та вколоти ботокс-шмотокс та інше
кето
Українська зірочка• вчера в 21:37
Ответ дляНепозбувна Бентега
и знаете, это все выглядит просто жалко
І при чому тут ваша дама без смаку до інших?
Голубец• вчера в 21:53
Ответ дляГигиенишвили
Ви в стресі, можливо, тому і так.
Гигиенишвили• 2 часа назад
Ответ дляГолубец
Ви в стресі, можливо, тому і так.
Можливо і так. Я на першому році війни за літо набрала 5-6 кг. Але в мене тоді в осени діагностували гіпотиреоз, доволі легкий, але вже три роки приймаю 75 еутирокса.