Бабуся мороз• вчера в 23:17

Яку гарну книгу купити за 500-700 грн ,для жінки 45р, щоб справила враження

Буду вдячна за класні ідеї
неДоПриличий• вчера в 23:18
Чековую)
Птица Говоруша• вчера в 23:20
Напевно треба орієнтуватись на смак людини: що вона любить читати. І знати що вона ще не читала.
СкумбріяП8• вчера в 23:20
Яке саме враження?))

На мене справить враження Колонія Кідрука) або Лазарус Тараторіної)

І до чого, взагалі тут вік?))
Стильна штучка• вчера в 23:21
Сара Пирс Санаторий
СкумбріяП8• вчера в 23:21
Ответ дляПтица Говоруша
Ну ви що)
Головне, що жінці 45😁
В що вона там любить... Діло десяте)
Дон Пэдро• вчера в 23:21
Там де співають раки. Делія Овенс.
Непокірні. Емілія Гарт.
Неправдиша• вчера в 23:24
Может, у неё есть хобби? Тогда можно было бы подобрать классную, например, по цветоводству. Или книгу по искусству с качественными иллюстрациями. Или по вышивке, что-нибудь для вдохновения.
Просто почитать сложно, во-первых, в этом возрасте многие перестают читать. Или переходят на электронные книги, или на аудио.
Стриптизерка• вчера в 23:25
Книга на любой возраст
СамавиховуюКота• вчера в 23:29
Мей Маск - Жінка, яка має план
Сарафанное радио• вчера в 23:37
Подарите книгу любимого автора
Стрекозей• вчера в 23:40
Ответ дляДон Пэдро
Там де співають раки. Делія Овенс.
Непокірні. Емілія Гарт.
Перша дійсно дуже-дуже. Якраз недавно дочитала. Там так багато сенсів. Певно якраз після 40 і можна їх розгледіти. Я навіть писати не буду фразу, яка першою прийшла мені після закриття книги🤯
Ще цікаві: довіра, шлюбний портрет, ідеальний шлюб.
Грибной_Дождик• вчера в 23:56
мені з останнього прочитаного сподобалася Тесс Герітсен, ’Шпигунське узберіжжя’ та продовження з тими самими головними героями ’Гості на літо’. На КСД комплект 630 грн
Молчавочка• сегодня в 03:41
Ответ дляСкумбріяП8
Ну ви що)
Головне, що жінці 45😁
В що вона там любить... Діло десяте)
И даже может книги вообще не читает.