На циголках• вчера в 08:19
Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура
Повно комерції в тому жк на 1 поверсі
Щоб нікуди не треба було виїжджати
Не танцую- но пою• вчера в 21:32
Ответ дляИванка Бур
Мне кажется надо искать не Жк, а район. Безопасный и не дешевый. Потому что из ЖК выйдешь и оп… привет реальность.
Паркове місто - вокруг хрущевки и панельки виноградаря.
Паркові озера - привет воскресенка и ее жители.
Галактика и рядом - русановка, где жилье в панельках довольно доступное, ну и соответственно окружение будет так себе..
Русановская гавань и Каховский - панельки вокруг, нет нормальных школ и до метро далеко, но есть бомжи и унылые серые дома вокруг.
Из всего многообразия только Осокорки- Позняки возле набережной мне +- нравятся, так как минимальная цена покупки жилья там выше чем в вышеперечисленных районах. Но проблема со школами, надо сразу искать частную, но не факт что она окажется хорошей. И метро в тревогу стоит.
Якщо місто в місті, то для чого «виходити в реальність»?)
Куми живуть в Комфорт Тауні. За межами майже не бувають.
Вона працює з дому.
Він в офіс їздить на авто
Школа і садочки , лікарі, спортзали , магазини - все на місці.
Вона працює з дому.
Він в офіс їздить на авто
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 21:34
Ответ дляНоу коммент
ЖК Грейт
В нас є все: Сільпо, спортзали, Діла, клініка Краса здоровʼя, аптеки, стоматологія ,ресторани, кавʼярні, перукарні.
Скоро має бути садочок - шукають орендаря, ще обіцяли школу (але це не дуже скоро, бо ще не побудували ))), і офісний центр ще один будують.
Через дорогу парк біля Дніпра, і в 10 хвилинах пішки Рівер Молл
І навколо нас багато нових будинків будують - тобто, буде ще один новий ЖК поряд
Скільки сплачуєте за м2 комуналку?
Не танцую- но пою• вчера в 21:39
Ответ дляПервоклашка Я
В мене в Файні 7000-8000 за 60 кВ, це якщо з опаленням
Ну так у вас там ніфіга собі інфраструктура влітку і басейни і фонтани.
Звісно , що все це обслуговувати грошей коштує
Не танцую- но пою• вчера в 21:46
Ответ дляПервоклашка Я
А лічильники є? Чи це по середньому вам так рахують)
Це дорожче ніж у моєї подруги в Іспанії на трохи більшу площу
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 21:50
Ответ дляPrervana
Оно везде так. Внутри ЖК красиво и инстаграмненько, а вокруг обычная реальность. Липинка кстати реально хороша. Но и денег стоит негуманных. Но в Липинке я могу припарковаться, даже в 7 часов вечера. В Новус надо было недавно к ним - спокойно заехала в ближайший двор и выбирала из трех паркомест, где ж мне больше нравится. А вот к друзьям в Кристер град и в Варшавский я не заезжаю на машине, потому что у меня нет столько нервных клеток.
То вы еще в Місто Квітів не заезжали,там лютый треш.Даже решила купить паркоместо.
Не танцую- но пою• вчера в 21:54
Ответ длякультУра
Ви так розбираєтесь,я бачу....
Варіантів безліч до 150 тисяч
Це перше,що я вбила
Варіантів безліч до 150 тисяч
Це перше,що я вбила
Я нічого не маю проти будинків, але мені не потрібно в селі.
Мені потрібно, щоб дитина-підліток мала змогу вільно пересуватися. Щоб поруч було метро.
Щоб була спортивна секція для неї поруч. Для мене теніс в пішій доступності.
Коли мені буде 50-55+ , можливо я поїду жити на Крюківщину. А може в ще далі )
Не танцую- но пою• вчера в 21:55
Ответ дляГЛЮкоза
Ірпінь, жк центральний 2
Ні, в Ірпінь не хочу. Дитина займається спортом, треба щоб була для цього інфраструктура
Не танцую- но пою• вчера в 21:56
Ответ дляПишна молодиця
це не місто в місті
до чого тут метро і льодова арена
Я і кажу , що це не місто в місті
Перерахувала переваги для себе
Первоклашка Я• вчера в 22:15
Ответ дляНе танцую- но пою
Так, вірно, я не нарікаю.
Первоклашка Я• вчера в 22:17
Ответ дляНе танцую- но пою
В нас прибудинкова тільки майже 30 грн за квадрат, + окремо охорона + світло (все в домі на електриці) + вода + опалення (власна котельня).
Иванка Бур• вчера в 22:19
Ответ дляНе танцую- но пою
Вона працює з дому.
Він в офіс їздить на авто
Вона працює з дому.
Він в офіс їздить на авто
А какие там школы? Единственная частная Гимназия А+?
Акуна_Матата• вчера в 22:23
Ответ дляКарамелька
Мені Світлопарк подобається.
У подруги там квартира, літом часто у неї бувала, класна територія, є кавʼярні, магазинчики
Красота. Дым из труб фигачит в окна. Феерверки с окон регулярно. Адреналин всегда повышен...
Акуна_Матата• вчера в 22:25
Ответ дляБаррикадница
ЖК Паркове місто
Пользуясь случаем напишу. Продаем 3 к (1+1) в ЖК Паркове мiсто. 6й этаж. С мебелью и техникой
Не танцую- но пою• вчера в 22:28
Ответ дляПервоклашка Я
Так, вірно, я не нарікаю.
Ну це ж воно через це і квартплата вища
Не танцую- но пою• вчера в 22:28
Ответ дляИванка Бур
Там старший і вчиться.
Менший в садочку
Подтяжка• вчера в 22:32
Ответ длякультУра
Почему? АТБ, Фора, Сильпо огромное на Индустриальном
То вже далеко від даного будинку
Не танцую- но пою• вчера в 22:47
Ответ дляАкуна_Матата
Дайте посилання хоч, чи як вам тут написати)
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я вообще в новострои стараюсь не попадать. В Нивки-парк тоже жопа, в Яскравом- адище, даже все дворы соседских девятиэтажек запаркованы. Вот реально только Липинку и могу вспомнить, чтобы было нормально по парковке. Терпимо, скажем так
Акуна_Матата• вчера в 23:23
Ответ дляНе танцую- но пою
🏡 Ексклюзивна квартира преміум-класу — 135 м², Вишгородська, 45
Ціна: 398 000 $
✨ 2 спальні (одна з балконом), кабінет із масажним диваном, гардеробна.
🔥 Вітальня-кухня open space з каміном та акваріумом.
🛁 2 санвузли: джакузі з ТВ + smart-душ.
🌿 Натуральні матеріали, тепла підлога, продумане освітлення.
📍 Престижна локація біля парку, ресторанів і бізнес-кварталів.
Тиша та комфорт у поєднанні з міським ритмом.
Це більше ніж житло — це стиль життя.
📞 066 786 7661 — запис на перегляд.
Ціна: 398 000 $
🛁 2 санвузли: джакузі з ТВ + smart-душ.
Це більше ніж житло — це стиль життя.
📞 066 786 7661 — запис на перегляд.
Не танцую- но пою• вчера в 23:26
Ответ дляАкуна_Матата
Ціна: 398 000 $
🛁 2 санвузли: джакузі з ТВ + smart-душ.
Це більше ніж житло — це стиль життя.
📞 066 786 7661 — запис на перегляд.
Ціна: 398 000 $
🛁 2 санвузли: джакузі з ТВ + smart-душ.
Це більше ніж житло — це стиль життя.
📞 066 786 7661 — запис на перегляд.
Ого! Оце по-багатому.
Зараз вам напишуть, що за ці гроші можна 10 хрущовок купити)
КаРаКаТиЦа• сегодня в 00:00
Патриотика на Осокорках. Атб, Новус и Фора под боком в прямом смысле. Частные клиники, салоны, детские сады - всё есть. Много детских площадок.
Единственные минусы: нет зелени и дома стоят довольно плотно.
Это не реклама, я живу в другом месте) Но там реально удобно, кому нужен новый ЖК. Я люблю относительно старые зелёные дворы)
сама себе прекрасная• 1 час назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Лічильник не все: вода, тепло і світло.
Це типу мало?
я думала это просто платеж осбб типа придомовая, дворник, обслуживание, тогда да, дорого, если єто с теплом и счетчиками то недорого
сама себе прекрасная• 1 час назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Вона працює з дому.
Він в офіс їздить на авто
Вона працює з дому.
Він в офіс їздить на авто
и 2 прилета туда было