На циголках• сегодня в 08:19
Порадьте новий ЖК в Києві де концепція «місто в місті» є інфраструктура
Повно комерції в тому жк на 1 поверсі
Щоб нікуди не треба було виїжджати
Не танцую- но пою• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Что такое: на республіканці?
Це т9
Однуха в республіці хотіла написати
Телепузик• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Автору все равно,по моему,она не зашли и никому даже спасибо не написала
Це ви слушно помітили
Зате адапти старого і нового житла вже пересварилися
культУра• 2 часа назад
Ответ дляТелепузик
Це ви слушно помітили
це точно сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляНе танцую- но пою
Не знаю)
У мене в Лікограді 6000грр 120 квадратів квартира)
Мені норм)
нихрена себе комуналка! или это со счетчиками?
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляНоу коммент
ЖК Грейт
В нас є все: Сільпо, спортзали, Діла, клініка Краса здоровʼя, аптеки, стоматологія ,ресторани, кавʼярні, перукарні.
Скоро має бути садочок - шукають орендаря, ще обіцяли школу (але це не дуже скоро, бо ще не побудували ))), і офісний центр ще один будують.
Через дорогу парк біля Дніпра, і в 10 хвилинах пішки Рівер Молл
І навколо нас багато нових будинків будують - тобто, буде ще один новий ЖК поряд
до метро далеко, транспортная развязка плохая и шумная днепровская набережная под носом.
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
Грейт чи севен
севен лучше чем грейт, однозначно.
культУра• 2 часа назад
Ответ дляНа циголках
Грейт чи севен
Вы бы хоть раз спасибо написали девочкам
Ноу коммент• 2 часа назад
Ответ длясама себе прекрасная
Транспортная развязка?)))) Вы шутите? Съезд с моста прямо возле ЖК. Не подходит Дарницкий мост, спокойно можно ехать на любой другой.
У Севен большой плюс - только метро.
долой_лама• 2 часа назад
Останні роки в Києві жила на Драгоманова (2, 2а, 2б). Буквально у дворі Ашан Рів Гош, великий паркінг в самому Ашані, зручно. Окрім Ашану ще ряд магазинів одягу, продуктів, Нова Пошта, Флай Кідс. Перед від´їздом бачила, що маленький Епіцентр там відкривається.
У дворі на першому поверсі: Укрпошта, Розетка, аптеки, кав´ярні, суші бар, два винних бари, грумінг, салони краси, лабораторії, приватна клініка, маленькі магазинчики продуктові та пивні, тату салон, лазерка, приватний садок. Мені не вистачало там тільки Єви 🥲
Територія не закрита, але у мене було враження, що це місто в місті. Реально мало куди звідти виїздила
Завжди з рушником• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Ви так розбираєтесь,я бачу....
Варіантів безліч до 150 тисяч
Це перше,що я вбила
Варіантів безліч до 150 тисяч
Це перше,що я вбила
это не дома
Як міряти?• 2 часа назад
ЖК Dibrova Park - хто в курсі, тут і взаправду світло не вимикають взагалі?
Завжди з рушником• 2 часа назад
Ответ дляЯк міряти?
варшавка тоже. там метро строят, почти у всех горит. тут только морозятся.
Злюка-закусюка• 2 часа назад
Ответ дляЯк міряти?
Вимикають
культУра• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди з рушником
У них группа 2.2 я ездила в гости туда, выключают
Моторошні троянди• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди з рушником
В Варшавском выключают, как и везде. Я сейчас без света с 14.00. Просто у многих зарядные станции или инверторы дома
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Ответ дляНоу коммент
У Севен большой плюс - только метро.
это для тех у кого машина есть, а для тех кто своим ходом надо чапать на маршрутку или до позняков или до осокорков, если та что до осокорков надо хрен знает где чапать чтоб перейти днепровскую набережную к остановке.
У севен плюс не только метро, ТЦ аркадия через дорогу, куча магазинов и салоном, супермаркеты и метро под носом это огромный плюс.
Злюка-закусюка• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди з рушником
В якому домі на Варшавці ви живете, щоби напевно знати, вимикають нас, чи ні? Так, є певні черги, які зараз під´єднані до лінії будівництва. Але це навіть не п´ята частина усього ЖК.
І ні - я не буду на Порадниці перелічувати, які будинки конкретно тут не вимикають з номерами та буквами. Я не божевільна і точно не дура. На відміну від.
Злюка-закусюка• 2 часа назад
Ответ длякультУра
Це вже не перша тема, де, не здивуюсь, якщо одне і теж притрушене починає розповідати про світло в різних ЖК столиці. І не вперше гонять біса про Варшавку, яка вся ’сяє вогнями’ цілодобово через будівництво метро.
Я нещодавно провокатору вже писала - закрити хліборізку, адже тут можна зустріти жителів будь-якого ЖК міста.
Иванка Бур• 2 часа назад
Мне кажется надо искать не Жк, а район. Безопасный и не дешевый. Потому что из ЖК выйдешь и оп… привет реальность.
Паркове місто - вокруг хрущевки и панельки виноградаря.
Паркові озера - привет воскресенка и ее жители.
Галактика и рядом - русановка, где жилье в панельках довольно доступное, ну и соответственно окружение будет так себе..
Русановская гавань и Каховский - панельки вокруг, нет нормальных школ и до метро далеко, но есть бомжи и унылые серые дома вокруг.
Из всего многообразия только Осокорки- Позняки возле набережной мне +- нравятся, так как минимальная цена покупки жилья там выше чем в вышеперечисленных районах. Но проблема со школами, надо сразу искать частную, но не факт что она окажется хорошей. И метро в тревогу стоит.
Хачапууури• 1 час назад
Ответ длякультУра
Почему? АТБ, Фора, Сильпо огромное на Индустриальном
це далеко
Спілий баклажан• 1 час назад
Ответ дляИванка Бур
интересно, поделитесь минимальными ценами на позняках-осокорках. Насчет Каховской-Русановской Гавани - несколько школ в округе, да вокруг панельки + частный сектор, что означает невозможность застройки 25-этажными глыбами
Злюка-закусюка• 1 час назад
Ответ дляИванка Бур
В том то и дело, что ЖК, который бы объединял отличную внутреннюю инфраструктуру, класс строительства, наличие подземного/наземного паркинга И приличный район вокруг с хорошей городской инфраструктурой, достаточным количеством школ и детских садиков, пешую близость до метро и удобную транспортную развязку, НЕ СУЩЕСТВУЕТ.
Какой-то из этих факторов, минимум один, ВСЕГДА будет отсутствовать. Чаще всего, это конечно отсутствие школ, детских садов, паркинга и метро. Не менее часто - печальная застройка 70-80х вокруг и забитые узкие улицы, в которых ты обречён стоять по 30-40 минут утром и вечером для того, чтобы выехать на большую трассу или проспект. А если не все вышеперечисленное, то это буду ебеня на Окружной. Или ебеня на Окружной плюс объект критической инфраструктуры рядом, на который четвертый год летит
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ длякультУра
Но советчицам не понравилось. Натыкали мне фиолетовых
Це ж Відрадний чи я плутаю?
Почитала тему, бо теж цікавить питання. Поки що рекламою тут майже вмовили на Варшавський) Але дитина теж навчається в ліцеї, як раз таки на Відрадному, тож поглядаю ще в ту сторону.
Від себе точно не пораджу новобудови на Рибальському. Їздимо туди до ортодонта і кожного разу не подобаються протяги, та й взагалі сіро, сумно, відірвано від цивілізації.
Я_и_моя_собака• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
ЖК Новопечерские липки, Французы, Taryan Towers,тд
Интересно, кто ставит ржачные смайлы и синих тёток
Что такого смешного в новопечерских Липках?
Прекрасный жк, всё есть. Удобная инфраструктура, метро ( кому нужно) в пяти минутах
культУра• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Це ж Відрадний чи я плутаю?
Я живу не далеко і від мене пішки +-20 хв в гімназію Ерудит, Ліцей КПІ, Престиж, Авіакосмічний ліцей і я люблю цей р-н
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Что за бред? Отключают как и всем по графику.
культУра• 1 час назад
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Немного дороговато
Телепузик• 1 час назад
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Яким чином Taryan з усіма його недоліками і недобудовою підходить під поняття ´´місто в місті´?