Сіточка• вчера в 19:07
Страшные байки про Львов
Всю жизнь пугали историями о том что каждого кто посмеет на русском говорить во Львове чуть ли компями не закидают и в магазинах не будут обслуживать.
Первый раз туда попала.
Везде нормально отнеслись. И в гостиннице и в кафе и в магазине.
Не понимаю зачем люди сочиняют всякие ужасы.
Первый раз туда попала.
Мамкиня доця• вчера в 20:50
Ответ дляЛюбви вам!
І не кажіть! Ні в Іспанії, ні в Італії, ні в Німеччині, ні в Швейцарії - ніде не дадуть ’води’ , бо кожен називає ту воду на свій лад і не зобов´язаний знати слово ’вода’.
Це виключно проблема людини,яка приїхала в чужу країну і сидить чекає поки оточуючі заговорять її мовою.
Суть в том, что у нас все понимают русский. Но делают гордый вид что нет, я тут на маникюр ходила к мастеру, она после 2022 написала обслуживает исключительно украиномовных) ну ок , когда поток клиентов упал до минимума резко стала понимать русский
Пожарник• вчера в 20:51
Ответ дляСусідка знизу
Не угадали))) я с другими))
Мені вгадувати не треба) все зрозуміло)))
Любви вам!• вчера в 20:51
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
А є така нація як бельгійці? Чи швейцарці? Чи канадці?
Заліковий троль• вчера в 20:51
Ответ дляМамкиня доця
Нет, мы сидели в большой компании в Праге и они это рассказывали и обсуждали, а это электорат , это расходится в народе, мне было очень неприятно это слышать
От бідося, засмутилася що її ніц не значущим чехам дупи не вилизали
Ну то зробіть це замість львів´ян, кажуть в російськомовних то краще виходить
Мамкиня доця• вчера в 20:51
Ответ дляЗаліковий троль
Я вам больше не буду отвечать.
Любви вам!• вчера в 20:52
Ответ дляМамкиня доця
Жир аж крапає, тече...
Заліковий троль• вчера в 20:52
Ответ дляМамкиня доця
Откройте глаза
Пааднімітє мамчиній доці вєкі!!
руки_Крюги• вчера в 20:53
Ответ дляЛюбви вам!
Для таких як ви я б законодавчо ввела плату за обслуговування іноземною мовою.
Не бажаєте спілкуватися українською? Обслуговування іноземною коштує умовно на 15% дорожче. І якщо персонал володіє цією мовою, то поспілкується нею за додаткову оплату.
Хочу побачити як всі різко ’згадають’ солов´їну аби лише не платити зайвого.
Идите в пень. Всю жизнь нам навязывали язык, с рождения, на нём мы и говорим. И говорим мы на нём не по своему желанию.
Пожарник• вчера в 20:54
Ось вибори пройдуть і дуже все швидко зміниться. Не будуть вже вас у Львові ’компями закидати и в магазинах не будут обслуживать’
Ще трохи. 2026 ну може ще 2027 трохи
Сусідка знизу• вчера в 20:55
Ответ дляПожарник
Ну так и вас заберёт тогда
или как там ’ русский второй государственный ’ , возврат церквей упц))) готовы?
Вітаміни косметика• вчера в 20:56
Ответ дляСусідка знизу
А вы на работе бесплатно? Какая вы молодец)))
так безкоштовно я зп не отримую офіційно тільки дохід
Сусідка знизу• вчера в 20:56
Ответ дляруки_Крюги
Я бы попросила.... я говорю добровольно. Говорите только за себя.
Заліковий троль• вчера в 20:56
Ответ дляруки_Крюги
А мы шапочку не переодели, в отличие от вас. Если что, я всегда разговариваю с людьми на том языке, на каком говорит собеседник. И украинский знаю очень даже неплохо. Но, из-за мовнюков, принципиально отвечаю не мовой
Хто такі мовнюки?
Сусідка знизу• вчера в 20:57
Ответ дляЗаліковий троль
Хто такі мовнюки?
Тут в теме их как грязи))))
Любви вам!• вчера в 20:57
Ответ дляМамкиня доця
Вам дать контакты?)
Вам дати контакти українки в Києві, яка розмовляє гінді?
Чи означає це, що у Києві всі розуміють і розмовляють гінді?
П.С. поширеність мови у певному місті дивіться по Маку: там завжди меню найзатркебуванішими мовами. У Празі це українська, а не узька. На вулицях Праги ви будете чути українську частіше за англійську. І не чути узьку. Видно, стидаються свого ’їзика’, або сидять без віз закриті в концтаборі хуйлостан. Не зустрічала жодного чеха, що говорив би узькою. Може такі й зустрічаються, на рівні з носіями гінді. Але то виняток, а не правило.
Заліковий троль• вчера в 20:58
Ответ дляМамкиня доця
Так и вы не уважаете) потому что уважение к себе равно уважению к другим . А у вас только вы и мова
Так а за що мають поважати таких як ви, якщо ви не шануєте інших?
Мамкиня доця• вчера в 20:59
Ответ дляЛюбви вам!
Извините , что такое гінді я даже не хочу понимать, воротит от уродливого новояза, а в Праге я жила , там масса русскоязычных и никуда они не прячутся в том числе после 2022
Заліковий троль• вчера в 21:01
Ответ дляМамкиня доця
Так вы клянчите))) даже на пенсии не хватит без западной помощи
Так я ніц не клянчу
І живу за свій рахунок, причому краще за деяких європейців.
Може й вам варто спробувати припинити випрошувати та почуватися винною перед вашими улюбеним и чехами?
І живу за свій рахунок, причому краще за деяких європейців. Може й вам варто спробувати припинити випрошувати та почуватися винною перед вашими улюбеним и чехами?
руки_Крюги• вчера в 21:04
Ответ дляСусідка знизу
Я тоже добровольно. Я родилась в русскоязычном городе, я получила всё образование на русском языке. Кстати, до сих пор книги не перевели на украинский язык по которым училась я в вузе 20+ лет назад и учатся сейчас. Вот такая у нас украинизация.
Про навязывали, имею ввиду предыдущее поколение, что и нам передали. У меня оба родителя украиномовни, само собой их никто не принуждал переходить на русский, только всё вокруг и на работе тоже было на русском
Мамкиня доця• вчера в 21:04
Ответ дляЗаліковий троль
Так я ніц не клянчу
…
Заліковий троль• вчера в 21:02
Ответ дляруки_Крюги
Что вы видите? Вы реально думаете, что мы украинский не знаем, если не говорим?
Звісно, не знаєте, якщо на кожне речення пишете що наша мова не є українською.
Це дуже вбого звучить, коли російськомовні таке заявляють)
руки_Крюги• вчера в 21:03
Ответ дляЗаліковий троль
Хто такі мовнюки?
Те, кто орет на каждом углу: тільки на мові, іначе зрадник
Мамкиня доця• вчера в 21:03
Ответ дляЗаліковий троль
Так я ніц не клянчу
Блин не увидела, что это вы , досвидос , не пишите мне свой бред
Пожарник• вчера в 21:04
Ответ дляСусідка знизу
Ну так и вас заберёт тогда
У Львові?
’русский второй государственный ’ , возврат церквей упц’ навіть путін до цього не готовий
Сусідка знизу• вчера в 21:04
Ответ дляруки_Крюги
Родителям навязывали русский, а нам и нашим детям навязывают украинский.
Заліковий троль• вчера в 21:04
Ответ дляСусідка знизу
Так а вы чего клянчите , если такие гордые?)) А то обслуживать на русском не будем, а с протянутой рукой стоимость как холопы))) нигде не жмёт?))))
А що саме мені має тиснути? Ваше холопське побирання десь Європою?
Я тут до чого, що ви обрали саме такий спосіб існування?
Любви вам!• вчера в 21:04
Ответ дляруки_Крюги
Mrci de me répndre en frnçais svp. J´ai doutes concernant vtre nivau des lngues étrngères, car les katsap ne parlent jamais que fking rusich, ils trouvent que tout le monde à leurs services.
Заліковий троль• вчера в 21:05
Ответ дляБаза_птеродактилей
Так само, як тут люблять писати, що вся Одеса розмовляє виключно російською, а зі мною чомусь всі спілкувалися українською
До речі так, як була минулого разу, дуже багато відповідало або принаймні віталося українською, коли чули україномовне звернення. Було надзвичайно приємно.
руки_Крюги• вчера в 21:05
Ответ дляЗаліковий троль
А ну покажите мне где я такое писала😀
руки_Крюги• вчера в 21:06
Ответ дляЗаліковий троль
Так я ніц не клянчу
Ніц😀 це на якій мові взагалі?