Сіточка• вчера в 19:07
Страшные байки про Львов
Всю жизнь пугали историями о том что каждого кто посмеет на русском говорить во Львове чуть ли компями не закидают и в магазинах не будут обслуживать.
Первый раз туда попала.
Везде нормально отнеслись. И в гостиннице и в кафе и в магазине.
Не понимаю зачем люди сочиняют всякие ужасы.
Первый раз туда попала.
Сусідка знизу• вчера в 21:06
Ответ дляЗаліковий троль
Так я ніц не клянчу
І живу за свій рахунок, причому краще за деяких європейців.
Може й вам варто спробувати припинити випрошувати та почуватися винною перед вашими улюбеним и чехами?
І живу за свій рахунок, причому краще за деяких європейців. Може й вам варто спробувати припинити випрошувати та почуватися винною перед вашими улюбеним и чехами?
Значит надо так и объявить европейцам- не нужны украинцам западные деньги)) они получше европейцев живут)))
Любви вам!• вчера в 21:07
Ответ дляВітаміни косметика
там дітей руських їдять- шашлик
А ще бабушок насілують мальчегі в трусиках по п´ять раз! Поки інші бабушки чекають в черзі.
Сусідка знизу• вчера в 21:08
Ответ дляПожарник
У Львові?
’русский второй государственный ’ , возврат церквей упц’ навіть путін до цього не готовий
Во всей Украине. Когда капитуляцию будем подписывать. Или как там его..соглашение.
Пожарник• вчера в 21:10
Ответ дляСусідка знизу
Ви можете підписувати що завгодно.
В західних областях буде по іншому
Любви вам!• вчера в 21:10
Ответ дляМастер Класс
Чехія, Польша, постсовок -ок. І одна справа , коли людина не розуміє, а інша, коли тобі демонструє своє фе.
Я не вірю,,що україномовній людині не зрозуміла фраза ’пожалуйста, бутылку минеральной воды’
Я абсолютно точно знаю, що для спеціально щелепних на росії фраза ’будь ласка, пляшку мінеральної води’ є абсолютно незрозумілою. То звідки висновок, що українці мають прям розуміти російську, ніколи її не вивчаючи і не використовуючи ?
руки_Крюги• вчера в 21:11
Ответ дляСусідка знизу
Родителям навязывали русский, а нам и нашим детям навязывают украинский.
Ну украинский логично навязывать. Только говорить то на нём зачем заставлять? Его реально знают все, только мовнюки заставляют нас нём говорить. Такая лагидна украинизация😀 мне это сейчас напоминает конфликт верующих и атеистов
Любви вам!• вчера в 21:14
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
У санітарів вихідний?
П.С. у будь якій поважній компанії за використання іноземної мови у роботі є доплата до зарплати. Зазвичай це 10-15%.
Тому все логічно.
Любви вам!• вчера в 21:15
Ответ дляМамкиня доця
Ой, да как перестанут обслуживать на русском, так и закроется 70% контор 🤣
Є чимало закладів де свідомо зробили такий вибір. Не зачинилися, продовжують працювати.
руки_Крюги• вчера в 21:16
Ответ дляЛюбви вам!
Mrci de me répndre en frnçais svp. J´ai doutes concernant vtre nivau des lngues étrngères, car les katsap ne parlent jamais que fking rusich, ils trouvent que tout le monde à leurs services.
Vous avez des préjugés envers les gens
Мамкиня доця• вчера в 21:16
Ответ дляЛюбви вам!
Флаг им в руки
руки_Крюги• вчера в 21:18
Ответ дляБува і таке
Польщизм.
Под которой когда-то была Украина, но им это нормально, а нам нельзя
Всіх підсаджую• вчера в 21:18
Ответ дляЗаліковий троль
Так я ніц не клянчу
Фраза ’ніц’ походить з польської мови (польське nic - ’ніщо’) і в українській мові означає ’нічого’ або використовується для підсилення, як ’абсолютно нічого’, а російське слово ’ниц’ (книжне) означає ’вниз обличчям до землі’ (пасти ниць). Таким чином, ’ніц’ в українській мові - це запозичення
Говорите нормальным языком
Заліковий троль• вчера в 21:19
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
Знання мов завжди було більш оплачуваним, змиріться
Любви вам!• вчера в 21:20
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Я спілкуюся своєю рідною і водночас державною мовою. З дитинства чула від недалеких людей, що українська - то мова села, то суржик, і коронне ’та наварі ти гарматним їзиком’.
І знаєте, що саме смішне? Що кацапи називають ваш узький їзик ’діалектом’, ’гаворка’ і взагалі не вважають за їх російську мову. Вони сміються над вами як свого часу вони ржали над чукчами і як ви ржали над українцями.
Заліковий троль• вчера в 21:20
Ответ дляМамкиня доця
Скоро вам будет не смешно
Чого? Ви десь зникнете?
Сусідка знизу• вчера в 21:20
Ответ дляПожарник
Ви можете підписувати що завгодно.
В західних областях буде по іншому
Удалено администрацией...
Швабристка• вчера в 21:20
Ответ дляБешене сарі
Англійської ніц ?
А вы без польского «ніц» не умеете ? Может тоже на английском?
Заліковий троль• вчера в 21:20
Ответ дляМастер Класс
Ніяк. В ахєрє вийшов з магазину, набрав дружину, та пояснила, що захід, то не Харків.
Ще раз - як він зрозумів що саме йому сказали українскою, якщо не знає мови?
Любви вам!• вчера в 21:21
Ответ дляСусідка знизу
Понимают еще как)))
В російських магазинах, які тримають місцеві євреї, що виїхали ще за часів срср?
Пожарник• вчера в 21:22
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
Як ваш путін і ви разом з ним
Заліковий троль• вчера в 21:22
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Оооо, свинособаки довго не стримувалися, раз-два і спалилася
руки_Крюги• вчера в 21:22
Ответ дляЗаліковий троль
По вашему он дурак и не смог запомнить несколько слов, чтоб их через минуту сказать жене?
Скажений гудзик• вчера в 21:24
Ответ дляруки_Крюги
Удалено администрацией...
Швабристка• вчера в 21:23
Ответ дляБува і таке
Польщизм.
Точнее полонизм. Они там такое любят, только русский и суржик им мешают, а полонизмы у них экстаз вызывают
Сусідка знизу• вчера в 21:23
Ответ дляПожарник
Як ваш путін і ви разом з ним
Он скорее ваш, чем мой) в мою страну он не полезет.
Заліковий троль• вчера в 21:24
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
О, ще один російсьмовний безграмотний теоретик який знається на українській краще за нас
Пожарник• вчера в 21:24
Ответ дляСусідка знизу
В мою теж.
Сусідка знизу• вчера в 21:24
Ответ дляСкажений гудзик
Удалено администрацией...
Мовнюки это упоротые. Так понятнее? Есть нормальные украиноязычные украинцы, а есть упоротые мовнюки) это диагноз.
Заліковий троль• вчера в 21:25
Ответ дляМамкиня доця
Вы послушайте интервью Джефри Саксона) узнаете много про Майдан и войну
Ну то давайте, стисло розкажіть, що ж ви така сором´язлива