Сіточка• вчера в 19:07
Страшные байки про Львов
Всю жизнь пугали историями о том что каждого кто посмеет на русском говорить во Львове чуть ли компями не закидают и в магазинах не будут обслуживать.
Первый раз туда попала.
Везде нормально отнеслись. И в гостиннице и в кафе и в магазине.
Не понимаю зачем люди сочиняют всякие ужасы.
Первый раз туда попала.
Пожарник• вчера в 20:39
Ответ дляСусідка знизу
У нас? Та какая мы держава?)) Без запада мы ноль без палочки, а не держава.
Не хвилюйтеся, забере вас путя будете ’сверхдержавой’))
Любви вам!• вчера в 20:40
Ответ дляВсіх підсаджую
мне 50.. я не хочу себя ’пересилувати’.. ради кого и чего?? поясните? ради зели? который отворует и уедет из страны? вы не понимаете??? вы рабыня??
Для таких як ви я б законодавчо ввела плату за обслуговування іноземною мовою.
Не бажаєте спілкуватися українською? Обслуговування іноземною коштує умовно на 15% дорожче. І якщо персонал володіє цією мовою, то поспілкується нею за додаткову оплату.
Хочу побачити як всі різко ’згадають’ солов´їну аби лише не платити зайвого.
Бешене сарі• вчера в 20:40
Ответ дляМамкиня доця
Так вы клянчите))) даже на пенсии не хватит без западной помощи
Поки не було кацапського духу на все вистачало
Сусідка знизу• вчера в 20:44
Ответ дляВітаміни косметика
чому саме западенці? а ви яка? за безкоштовно працюєте - анонімно
Удалено администрацией...
Мамкиня доця• вчера в 20:41
Ответ дляЗаліковий троль
Від ваших російськомовних чехів?
Скоро вам будет не смешно
Заліковий троль• вчера в 20:41
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
На що напоролися?
Мастер Класс• вчера в 20:41
Ответ дляЗаліковий троль
Хм.. А як він то зрозумів, якщо української не знає?
Ніяк. В ахєрє вийшов з магазину, набрав дружину, та пояснила, що захід, то не Харків.
Вітаміни косметика• вчера в 20:41
Ответ дляСусідка знизу
Удалено администрацией...
так ви на роботі продажна а вони на мові - яка різниця.
Сусідка знизу• вчера в 20:42
Ответ дляПожарник
Если и заберет, то только вас, без меня)
Всіх підсаджую• вчера в 20:42
Ответ дляЛюбви вам!
Удалено администрацией...
Мамкиня доця• вчера в 20:42
Ответ дляЛюбви вам!
Ой, да как перестанут обслуживать на русском, так и закроется 70% контор 🤣
Любви вам!• вчера в 20:43
Ответ дляМамкиня доця
Вот вы бы им в лицо это сказали) они нам ничего не должны , это мы клянчим деньги, оружие, работу и жилье. Вы даже не понимаете, как мы теряем лицо своим нелепым национализмом
Яке відношення має Україна до узької мови? І чому Прага ввела українську мову в закладах обслуговування на одному рівні з чеською і англійською?
Сусідка знизу• вчера в 20:43
Ответ дляЛюбви вам!
Удалено администрацией...
Заліковий троль• вчера в 20:43
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Чим саме вас обробляли?
Всіх підсаджую• вчера в 20:44
Ответ дляЛюбви вам!
Удалено администрацией...
Пожарник• вчера в 20:44
Ответ дляСусідка знизу
Ви вже з ним)
Заліковий троль• вчера в 20:44
Ответ дляМамкиня доця
Да. Кто вам что должен? Вы элементарно не уважаете другие нации. А они в вас не нуждаются
А що спільного між мовами та повагою до націй?
Сусідка знизу• вчера в 20:46
Ответ дляБешене сарі
Так клянчите всё таки, да?))) А оправдание всегда можно найти почему клянчите))) а как же национальная гордость ?)))
Мамкиня доця• вчера в 20:44
Ответ дляЗаліковий троль
Чим саме вас обробляли?
Вы послушайте интервью Джефри Саксона) узнаете много про Майдан и войну
Заліковий троль• вчера в 20:45
Ответ дляМамкиня доця
Испанский стыд просто. Будете жить в резервации
Дякую, не займатиму вашого місця проживання
Сусідка знизу• вчера в 20:45
Ответ дляВітаміни косметика
А вы на работе бесплатно? Какая вы молодец)))
Мамкиня доця• вчера в 20:45
Ответ дляЗаліковий троль
Какой ужас…
Мамкиня доця• вчера в 20:45
Ответ дляЗаліковий троль
Конечно) скоро переобуетесь обратно
Заліковий троль• вчера в 20:46
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Плоди чого? Знання української?
Мамкиня доця• вчера в 20:46
Ответ дляЗаліковий троль
Плоди чого? Знання української?
Провальной националисткой политики
Любви вам!• вчера в 20:47
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
І не кажіть! Ні в Іспанії, ні в Італії, ні в Німеччині, ні в Швейцарії - ніде не дадуть ’води’ , бо кожен називає ту воду на свій лад і не зобов´язаний знати слово ’вода’.
Це виключно проблема людини,яка приїхала в чужу країну і сидить чекає поки оточуючі заговорять її мовою.
Сусідка знизу• вчера в 20:48
Ответ дляЩебетуха
В ЕС вас російською теж ніхто не зрозуміє
Понимают еще как)))
Заліковий троль• вчера в 20:49
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
В Швейцарії частина знає лише французьку, частина - лише німецьку.
І спілкуються через автопереклад, а не вимагають щоб одна частина говорила мовою іншої
То що саме ви намагалися довести цим прикладом?