Трейдер кріпти• Изменено вчера в 21:29

Не можу придушити образу

Чоловік на сьогодні був відсутній з 8 ранку до 9 вечора, завтра також їде на вечір.
Я знала, але не про кількість часу.
Вихідні, я проводжу час без нього
Прийшов, купив каву, а я просто не рада бачити і наче хочу нейтрально себе поводити - не можу, душить образа, як позбутися цього жахливого почуття, не знаю
Просто хочу забити на все це і бути нейтральною, радіти просто що він є і вже добре
культУра• вчера в 21:28
Придушите лучше его. Иначе сбежит.
Я_и_моя_собака• вчера в 21:30
А де він був? Чому ви не з ним? У вас немає своїх справ?
Лунтик-паунтик• вчера в 21:29
та в нього фея)))
So_so• вчера в 21:29
А почему нужно душить? Я бы прямо сказала, что мне неприятно, что все выходные он занят.
Лунтик-паунтик• вчера в 21:29
Ответ длякультУра
Придушите лучше его. Иначе сбежит.
прикувати до батареї. ну і так, на прогулянку на повідку виводити.
И.О. человека• вчера в 21:30
Так скажите ему. Ничего не поменяется, но вам легче будет. Так и скажите, что я расстроена из-за этого
автор Трейдер кріпти • вчера в 21:31
Ответ дляSo_so
От бачите, ось це навчитися проговорювати без образи теж треба вміти, а коли вже по факту неприємно - нічого не хочеться пояснювати
Рубаю олівлє• вчера в 21:31
А вам пойти некуда или что? В какие дни у вас маник, педикюр, парикмахер, косметолог?
Балаболка• вчера в 21:32
Обидно, что ему хорошо без вас, а вам без него плохо - это не его проблема. Хотя хороший партнер обязан заботиться о комфорте своей женщины, значит сейчас ему важнее его занятия, чем ваши чувства. И душить обиду не нужно, нужно ее высказать. И заняться своими делами
автор Трейдер кріпти • вчера в 21:33
Ответ дляРубаю олівлє
Манікюр 1 раз на місяць, ввечері по буднях
Парикмахер тільки стрижка, до косметолога не ходжу

Сьогодні були теж справи, але десь години на 4, далі я сама собі вигадувала заняття
Бринзолетта• вчера в 21:34
А где он шлялся?
Комиссия50%• вчера в 21:34
Ответ дляТрейдер кріпти

Почему вы так зависите от другого человека?
автор Трейдер кріпти • вчера в 21:35
Ответ дляБалаболка
Так, ви праві, мені погано без нього, а він цього навіть не розуміє
Але відчуваю, що в такій напрузі може стати і все одно мені, втомилась чекати від нього ініціативи, хочеться простої чоловічої уваги
3@йk@• вчера в 21:36
А чому ви йому на вискажете,стане легше,точно.Не можна все тримати в собі,це на вас погано впливає,емоції,хороші й погані треба виплескувати.
автор Трейдер кріпти • вчера в 21:37
Ответ дляБринзолетта
А где он шлялся?
Не у феї, по справах, але це все окремо від роботи
Рубаю олівлє• вчера в 21:38
Ответ дляТрейдер кріпти
Вы что, замуж вышли 2 месяца назад?
автор Трейдер кріпти • вчера в 21:39
Ответ дляРубаю олівлє
Вы что, замуж вышли 2 месяца назад?
7 років назад
Мerida• вчера в 21:41
Шлялся или работал? Это ж важно уточнять
Та прям багіня• вчера в 21:41
Ответ дляМerida
а что свободный мужчина может только отлучаться от своей самки - на работу?
Лунтик-паунтик• вчера в 21:43
Ответ дляТрейдер кріпти
почитайте про ’Я-фрази’. і так і будуйте розмову.
Мerida• вчера в 21:43
Ответ дляТа прям багіня
На выходных, на целый день загулять? Когда его ждут дома? Думаю, такой формат семейной жизни обсуждается
Ещё и завтра продолжение.
Комиссия50%• вчера в 21:43
Ответ дляМerida
Что значит шлялся? А что уже в гараж нельзя сходить или с другом пива выпить?
Комиссия50%• вчера в 21:44
Ответ дляТрейдер кріпти
7 років назад
Вы не работаете?
Мerida• вчера в 21:44
Ответ дляКомиссия50%
Можно! И нужно! Но, если семья что-то спланировала, его ждут, а он в гараже, то да. Это странно
Комиссия50%• вчера в 21:44
Ответ дляМerida
А что автор спланировала?
Мerida• вчера в 21:46
Ответ дляКомиссия50%
А что автор спланировала?
Да, вы правы. Перечитала.
Пописанная парта• вчера в 21:46
Це важливі справи для нього і для вас? Ви в цей час могли поїхати по своїх справах?
автор Трейдер кріпти • вчера в 21:48
Ответ дляКомиссия50%
Вы не работаете?
На вихідних не працюю
Взагалі - так
Грабля• вчера в 21:48
Какие именно дела? По машине там,в банк, встретиться с кем-то? Типа того?
Комиссия50%• вчера в 21:48
Ответ дляТрейдер кріпти
На вихідних не працюю
Взагалі - так
Ну займитесь своими делами, пока муж решает вопросы семьи или работы