ПесиКот• сегодня в 20:25
Якщо в Буковель поїхати на потязі- там важко буде з малими дітьми?
Можливо хтось знає в якому готелі краще розміститись, не лакшері
Само_достаточная• сегодня в 20:29
Дивлячись що хочете робити. Якщо гойдатись на сноу й лижах, то краще ближче до підйомника, особливо з малими. Buka підійде
Само_достаточная• сегодня в 20:30
Ответ дляВсміхайлик
А в Буковель ходит поезд?
В Татаров и такси 600
ПесиКот
• сегодня в 20:31
Ответ дляМіряю від одиниці
а что маленьким детям там делать?
Я не знаю
Кого не запитаю то кажуть що їдуть в буковель
Я там ніколи не була
Ох.. шось я заплуталась куди краще їхати
Я там ніколи не була
Міряю від одиниці• сегодня в 20:32
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
сидіть вдома, бо хто ще нас буде тролити як не ви?
Дюймовочка• сегодня в 20:33
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
Моїй молодшій 3, я не дуже уявляю шо буду з нею там робити, поки інша частина компанії буде кататись
Айболитная• сегодня в 20:33
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
Насколько маленький ребёнок? Учтите, что без больших денег в сезон там делать нечего.
Дюймовочка• сегодня в 20:34
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
Їхати, бо всі їдуть?
Дюймовочка• сегодня в 20:35
Ответ дляОднозначная
Автор ви вже з Стрия і Косино приїхали?
А шо там в Стриї? Що в Косино знаю, але шо там взимку робити з дітьми 4 і 6 років не знаю
успокойте_Меня• сегодня в 20:38
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
Коляску берите прогулочную и езжайте. Просто что вам там делать? Туда кататься едут, потому что снег будет с пушками и трассы хорошо обслужены. В просто погулять можно и не в таком оверпрайс месте
Само_достаточная• сегодня в 20:38
Ответ дляАйболитная
Літом теж не дешево 🤣
Тоска в носках• сегодня в 20:39
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
Раптово з´явились гроші і кортить долучитися до бомонду?
Краще не їхати взимку, якщо не знаєте, що там робити. Їдьте в вашому місті на каток. І весело, і безпечно
успокойте_Меня• сегодня в 20:40
Ответ дляДюймовочка
Мы были с детьми впервые, когда им было 4. Тюбинг, родельбан, детский уголок в отеле, гуцул ленд, уже аквапарк есть. В принципе можно найти развлечения, пока другие катаются. Но для этого не обязательно ехать туда автору, ее лыжи судя по все не интересуют
Само_достаточная• сегодня в 20:42
Аквапарк відкрили, колесо було в тому році вже, але мені колесо не прикольно.
Мальовнича даль• сегодня в 20:43
Ответ дляСамо_достаточная
Гойдатися на лижах, це як? На підйомнику розгойдуватися?)))
Однозначная• сегодня в 20:43
Ответ дляДюймовочка
Сьогоднішні теми автора
Само_достаточная• сегодня в 20:51
Ответ дляМальовнича даль
Це я про себе 🤣 бо мій спорт тільки в басейні на матрасі. Гойдаюсь й з лижами, й з ковзанами, та всім іншим
Само_достаточная• сегодня в 20:51
Ответ дляуспокойте_Меня
Родельбан працює взимку?
Фляшунька• сегодня в 20:51
Ответ дляСамо_достаточная
Коротко про погоду
Само_достаточная• сегодня в 20:52
Ответ дляМальовнича даль
На підйомнику вже можна розговітися 🤣
Горня капучіно• 2 часа назад
Ми були в Ворохта365, там є дитячий клуб, возять в Буковель, де ви можете піти в Динопарк, є дитячий комплекс поряд з батутами і поїздом, сподобалось. У Ворохті є гори, тюбінги, дають снарягу. Їхати теж поїздом на 1 зупинку далі.
ЗавЛабСнаб• 2 часа назад
Там местность не очень ровная. Мне кажется трудно пешком везде с малыми детьми. Такси обанкротит вас(. И в сезон там народу масса. Не стоит того. После 15.01 посвободнее
Федорино Горе• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
Я не знаю
Я там ніколи не була
З малими дітьми в Трускавець