Всех в сад• 21 декабря 2025
Розгадайте сон
Наче літо. Війна. Я з донькою (у сні їй років 5, а насправді зараз 16) йдемо попід лісом, ховаємось за високою травою, бо з лісу виїжджають колони вантажівок. Скрізь все гуде, ревище від тих машин. А те, чим вони завантажені, якесь світле, таке кольору кави з молоком, бежеве. Зовсім не військове.
Ми присіли за травою і чекаємо, поки ті вантажівки проїдуть. І раптом з однієї машини здуває вітром і приносить мені в руки пакет. Я його розгортаю - а там дві абсолютно однакові весільні сукні.
Якщо що - я заміжня.
До чого це, як думаєте?
Якщо що - я заміжня.
До чого це, як думаєте?
Потринділиця• 21 декабря 2025
Ответ дляВсех в сад
Уезжать с дочкой не планируете?
Свадебное платье - новый этап, перемены, радость и успех .
Возможно, есть другие значения, но в любом случае, новое, чистое платье - хорошо.
Всех в сад
• 21 декабря 2025
Ответ дляПотринділиця
Уезжать с дочкой не планируете?
Ви знаєте, я завжди знала, що весільні сукні - то до чогось недоброго. Але якщо сам приміряєш і в дзеркалі.
А про таке значення - як новий етап, навіть не чула. Але чому їх було аж дві? І абсолютно однакові. Напевно, якихось два напрямки.
Дякую вам за тлумачення!