Xвостокрутелка• Изменено 1 час назад

Бібліотеки. Чому ви туди не ходите?

Питання до людей у віці 20-45 років. Тих хто читає і купує книжки. Чому за цими книжками ви не йдете до масової бібліотеки, а йдете до книгарні?
Читачів пенсійного віку повно, 50-50+ багато, а от вік 20-45 дуже мало. Невже у вас лишні гроші, щоб викладати по 400-700 грн за книгу, яку прочитаєш один раз? Новинок в бібліотеках повно, асортимент часто не гірше, ніж в книгарні, все безкоштовно, але не можу зрозуміти в чому причина, що молоді люди майже не приходять.
Сказати , що не читають або читають тільки електронки, так ні, десятки видавництв і сотні книгарень в країні працюють з прибутком, книги продаються. Не знають, що можна нові цікаві книги брати безкоштовно, так теж ні, пенсіонери ж знають і йдуть безперервним потоком, та й рекламую свою бібліотеку постійно в місцевих телеграм і Вайбер каналах. Сказати , що незручний графік? Так теж ні, бо один із вихідних ми завжди працюємо.
Цікаво послухати читаючих людей молодого і середнього віку.
Мию вікна у мороз• 1 час назад
Ответ дляРобот Вертер
Я не люблю читать на украинском, поэтому не хожу книги скачиваю или слушаю аудио
А на русском в библиотеках уже нет книг? Я много лет ходила и брала книги на русском. Но лет 15 уже не читаю...
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Я купую в електронному вигляді на АБУК.
В книгарню ходжу щоб так би мовити мастурбувати на книги, люблю якісні видання
Я тоже люблю залипать на книги в магазине. Давно уж не покупала бумажных книг, а тут не выдержала и купила дочке на Николая.
Держать красивую книгу в руках -это отдельный вид удовольствия.
Идеальная оптимистка• 1 час назад
Ответ дляМию вікна у мороз
Слава Всевишньому, ні.
Дело было давно• 1 час назад
Слушаю аудиокниги, чтоб зрение не портить, с детства очень много читала, поэтому оно теперь не айс
МеняАЖтрусит• 1 час назад
Времени нет. Проще скачать, купить.
И реально по Киеву мотаться в библиотеки? Их не так и много осталось ((((
Робот Вертер• 1 час назад
Ответ дляМию вікна у мороз
Уже нет
Мию вікна у мороз• 1 час назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
Слава Всевишньому, ні.
Жаль(
автор Xвостокрутелка • 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У вас есть например Джаред Даймонд Переворот?
Ні, нема. Погуглила, бачу що ця книга тільки по перед замовленню. Вона вже видавалась в Україні раніше?
ПотеряласЯ Я...• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Я не знаю, была на русском , когда я читала , сейчас бы и на украинском приобрела
Дело было давно• 1 час назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
Слава Всевишньому, ні.
Удалено администрацией...
аромат Жука• 1 час назад
В Днепре отличные детские и подростковые библиотеки, взрослые - такое себе, особенно разочаровала Центральная городская библиотека. Новинок мало, библиотекарши в отличие от продвинутых детских больше вахтерш напоминают.
Идеальная оптимистка• 1 час назад
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...
Я зараз вліплю, щоб ви переконалися.
Джонсонюк• 1 час назад
В мене ОКР, банально гидую користуватися тим, що пройшло купу чужих рук(
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Электронная книга
Плюс вся семья читает только на русском, кроме программы по укр лит
В библиотеке нечего делать
РокерША• 1 час назад
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...
Тем более ,что Сам Всевышний создал все языки и диалекты )
freedom_2015• 1 час назад
я дуже рідко туди зараз ходжу ,бо важко читати паперові книжки в транспорті ,на роботі чи під час вимкнень .Електронна книга змусила забути за паперові книги і телефон .Мій максимум зараз це раз на 4 місяці я в бібліотеці і то щоб поновлювати абонемент або взяти українську сучасну книгу ,а не піратити її .От під час ковіду і перших блекаутів я там жила
Христя в тiстi• 1 час назад
Онлайн бесплатно тоже можно найти все что надо
Стетоскопуло• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Є новинки і дуже немало. Бо є багато небайдужих людей, які допомагають бібліотекам з новинками.
Цікаво, який це район.
У нас бібліотека у суботу і неділю має вихідні.
Крим мій• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Дайте, будь ласка , адреси де в Києві сучасна література.Дякую
Крихітка на всі• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Я не в столиці . Маленька філія. Шукаю дарувальників по всій Україні і навіть за її межами.
Новинок достатньо. І так в більшості бібліотек.
Джен Ейр, Острів скарбів та Агата Крісті це прям новинки
Дійсно хороших нових дитячих книжок не побачила)
Почекуха• 1 час назад
У нас поганий асортимент в бібліотеці, російська класика, дамські романи 90х, про бандитів, сучасного майже немає.
Христя в тiстi• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Перси Джексон это не очень новинка
автор Xвостокрутелка • 1 час назад
Ответ дляКрихітка на всі
Бібліотека для дорослих.
Муркошечка• 1 час назад
Звідки ці висновки та ’статистика’? І для чого чужі гроші рахувати. Щодо наявності книг та вікової категорії відвідувачів - повна дурня.
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Також дивуюсь. Поки не мала грошей - читала лише в бібліотеці багато років.
Пішла в 14 років, формуляр реєстрували ще на мамин паспорт.
У ВУЗ поступила - все бігала за книжками, вийшла заміж - постійно приходила, потім з однією дитиною блукала між стелажів, потім з двома..
Із теплотою згадую це місце.
Крихітка на всі• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Бібліотека для дорослих.
Персі Джексон - це підліткова література, якщо що)
Дякую_аж_підскакую• 1 час назад
В нас бібліотеки працюють до 17. Дуже зручно, дійсно😁😁😁. В суботу багато справ. Я з дітьми ходила: є цікаві, але вони в одному екземплярі, почали читати серію, то півроку ловили наступний том))). Купую електронні
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...
Клептоманка• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Это классно, но кто сейчас читает бумажные книги? Дорого, неудобно, без света в темноте особо не почитаешь. Даже моя мама в свои прекрасные 82 года читает на планшете.
автор Xвостокрутелка • 1 час назад
Ответ дляХристя в тiстi
Перси Джексон это не очень новинка
Я ці фото виклала просто для прикладу, те що в мене зосталось на телефоні. Може щось і не новинка, але новинка для нашої бібліотеки, і дуже вдячна усім, хто дарує книжки. Бо подарунки це 90-95 відсотків від нових надходжень.