Дуже дуже вумна• вчера в 23:38
Як ви ставитесь до того, що зараз така розпуста навколо?
Зараз бути незайманою у 25 - клеймо і ганьба, жоден хлопець не захоче з такою бути. Чим більше вмієш і краще смокчеш - тим успішнішим буде твоє життя.
Раніше бути у 25 незайманою і скромною - велика честь.
Зараз люди надають перевагу груповому сексу або на один раз - раніше це було таїнством, коханням між двома.
Зараз чим більше статевих партнерів, тим краще - раніше це було позором, мав бути лише один чоловік/жінка , якщо обоє з пари живі.
Зараз чим більше експериментуєш , тим краще - мінет, анал, камшоти , раніше секс був виключно для продовження роду.
Яке ваше ставлення до нинішніх тенденцій?
Не гоню• вчера в 23:40
Розпуста тіки у соцмережах. У реальному житті досі бачиш 25-35 літних незайманок
І дівчат і чоловіків
Тарабарщина• вчера в 23:41
Ответ дляТуся муся
Раньше в 16 уже замуж выходили.
И в 25 в девках ходить не честь была, а позор в лёгкой форме
Луковая• вчера в 23:42
Тема порта потти как основного этапа формирования инвестиционного портфеля современной женщины не раскрыта
Бараболька• вчера в 23:46
Фільтруйте оточення. У нормальних людей секс завжди був для задоволення, навіть у Біблії секс має бути для задоволення, просто у шлюбі.
Аль де Барановна• вчера в 23:45
Раніше якщо до 20 заміж не вийшла і не народила - всі косилися, і позаочі неліквідом називали. Так що які там достоїнства були в 25-річної незайманої? Позор родини.
А ще раніше в 15-16 заміж виходили.
Так що менше фантазуйте.
А ще раніше в 15-16 заміж виходили.
Так що менше фантазуйте.
Н@Диете• вчера в 23:48
Ответ дляАль де Барановна
А ще раніше в 15-16 заміж виходили.
Так що менше фантазуйте.
А ще раніше в 15-16 заміж виходили.
Так що менше фантазуйте.
Це в якому селі так було?
Всі мої знайомі здобували освіту, тоді робота, заміжжя.
Аль де Барановна• вчера в 23:48
Ответ дляН@Диете
Це в якому селі так було?
Це завжди так було до останніх пари десятиліть.
Країна мрій• вчера в 23:48
Щось тут не клеїться- ті хто проти розпусти не знають що таке камшоти. Я от за розпусту обома руками, але ні про які кашмоти навіть і не чула раніше
Н@Диете• вчера в 23:51
Ответ дляКраїна мрій
😁🫣
Ганцю в кєдах• вчера в 23:50
о, явление очередное невесть чего на форум ))
Вы о своём грязном опыте не расписывайте так рьяно, с кем и как вы эспериментируете.
Кстати, я и слов таких не знаю, что вы понаписывали.
Меня провайдер не заблокирует, если гулить начну?
Області пітьми• вчера в 23:51
Как скучно я оказывается живу, не экспериментирую с перечисленными действами в теме, чтобы несколько мужчин меня оприходовали😀