Дуже дуже вумна• вчера в 23:38
Як ви ставитесь до того, що зараз така розпуста навколо?
Зараз бути незайманою у 25 - клеймо і ганьба, жоден хлопець не захоче з такою бути. Чим більше вмієш і краще смокчеш - тим успішнішим буде твоє життя.
Раніше бути у 25 незайманою і скромною - велика честь.
Зараз люди надають перевагу груповому сексу або на один раз - раніше це було таїнством, коханням між двома.
Зараз чим більше статевих партнерів, тим краще - раніше це було позором, мав бути лише один чоловік/жінка , якщо обоє з пари живі.
Зараз чим більше експериментуєш , тим краще - мінет, анал, камшоти , раніше секс був виключно для продовження роду.
Яке ваше ставлення до нинішніх тенденцій?
Оч@ров@Шк@• сегодня в 01:59
Ответ дляТуся муся
Раньше в 16 уже замуж выходили.
В 16 уже третьего рожали)))
Оч@ров@Шк@• сегодня в 02:00
Ответ дляЧудовий каламбур
А камшоты - это куда?...
Тоже интересно. Автор такая опытная оказывается