Пекельнi Борошна• сегодня в 01:26
Дізналась, що за 10 років я просто не та..
Піднімала питання дітей дуже часто, просто поговорити, думала він не хоче, не проявляє цікавості, каже не час. На початку шлюбу в 20 років обговорили, що буде 1 дитина як встанемо на ноги
І тут в розмові щось образливе сказала, по типу ти завжди обираєш свій комфорт і себе, як тобі зручно. Згадала, що я пішла на операцію яку б краще після вагітності робити і навіть тоді він сказав, що зараз дітям не час, краще роби зараз, а потім подивимось
А сьогодні в розмові я дізналась, що жінка повинна мати певні якості щоб він був тим чоловіком ( за моїми словами ) який буде говорити про дітей і хотіти дітей. Коли я в шоці сказала що ти нічого такого не казав - то ти не питала, встав і пішов в іншу кімнату спати
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:27
А я сиджу плачу. Плачу за втрачений час і не повагу до себе
Зубная фея• сегодня в 01:27
Ответ дляПекельнi Борошна
Любите его?
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:29
Ответ дляЗубная фея
Любите его?
Я думала так, але в такі моменти коли він віддаляється я просто хочу пожити одна, зрозуміти як я хочу жити далі
Большой секретик• сегодня в 01:31
Зачем тогда он говорил потом и тд? Лжец. То есть вы должны были его выспрашивать. Вам такой не нужен, найдете лучше.
Стефанія• сегодня в 01:32
Ну это был ваш выбор ждать 10 лет. Сейчас вам как я понимаю 30, времени родить ещё вагон. Ищите другого мужа
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 01:32
Вы просто жили и за 10 лет не решились на ребенка?
Как часто вы это обговаривали?
Пік Антна• сегодня в 01:32
Ответ дляПекельнi Борошна
Можно Я вас обниму…./ жаль времени , но это ваш опыт😞Уверенна, закроете эти отношения и найдете новые и вас будут ценить( знаю много таких примеров) . Поплачьте вечерок и в бой! Вы сильная и прекрасная и достойны счастья!
Доктор Хаос• сегодня в 01:32
Ох, женщины, что ж Вы выводы не делаете с рассказов других. Ну явно же не одну историю слышали такую, что не женятся десятилетиями, не обзаводятся детьми с Вами. Потому что не та, не заслужила, а потом слёзы льёте и в последний вагон пытаетесь запрыгнуть хватая первого попавшегося(
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:33
Ответ дляБольшой секретик
Сказав, тобто ти хочеш щоб я змінювався, проявляв більше уваги, а ти для мене - ні ?
І от тоді я почала казати, так я тобі все кажу, що мені не подобається, а ти ні. Ну ти не питаєш, то я і не кажу
Так боляче зараз, він вже заснув, а я захлинаюсь тут своїми соплями
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:35
Ответ дляДоктор Хаос
Кого я хватаю?
Він одружився зі мною через рік стосунків
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:35
Ответ дляПік Антна
Спасибо большое
Давно без алко• сегодня в 01:36
🫂
Шкода що ви витратили стільки часу на не того чоловіка
Розумію що буде важко піти але це мабуть найкращий варіант.
сказочное_Бали• сегодня в 01:39
Ответ дляДоктор Хаос
Допустим, а какой смысл мужику жить десть лет с не той и просирать свою жизнь??? Если можно найти ту. Никогда этого не понимала
сказочное_Бали• сегодня в 01:40
Автор я вас понимаю, у меня примерно сейчас такая же ситуация, нужно решиться уйти от мужа, а мне так жаль потраченного на него времени и больно от этого что все зря и я для него походу недостаточная....
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:42
Ответ дляСтефанія
Я думала ковід, війна вагомі причини
Думала, що я теж сама не готова і варто ще почекати
Намакушка• сегодня в 01:42
Ответ дляПекельнi Борошна
А смысл плакать? Вам 30 ? У вас вся жизнь впереди. Хорошо , что муж сейчас проговорился, что вы не та. У вас достаточно времени чтобы расстаться с этим и найти нормального мужчину. И семью нормальную создать и детей родить.
Стефанія• сегодня в 01:43
Ответ дляПекельнi Борошна
Я думала ковід, війна вагомі причини
У вас много времени ещё.
А какие-то нестабильные времена будут всегда.
Заздрість то погано• сегодня в 01:45
Автор все як у вас. Я мріяла про другу дитину, а більше не буде. В наступному році - розлучення.
10 років у сміття піде
Розлюбив, байдуже ставиться до мене. І так, я теж виявилась не та.
10 років у сміття піде
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:47
Ответ дляЗаздрість то погано
10 років у сміття піде
Обнімаю. Дуже сумно, але дякую, що поділились
Знаєте, я ще точно впевнена, що він швидко собі знає нове кохання і для нього розрив не буде таким болючим
интайм_не_предлагать• сегодня в 01:47
Автор, сколько вам лет? Реально 30 как все тут решили? Или все же больше
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:47
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Доктор Хаос• сегодня в 01:48
Ответ дляПекельнi Борошна
Кого я хватаю?
Ну , якщо дітей в принципі не бажаєте, то зі своїм ще років 10-20 можете жити. А якщо таки дітей плануєте, то треба іншого шукати, скільки у Вас ще часу Вам видніше, але вже явно меньше, бо Ваш чоловік його вкрав.
Заздрість то погано• сегодня в 01:49
Ответ дляПекельнi Борошна
У мого буде так само
А ще я мріяла про весілля.
І знаю точно - колись я побачу ЙОГО весілля
А я була не тою, кому варто було робити весілля
Я вас теж обіймаю
Найгірше в цьому всьому винні не ми, та я досі шукаю що я не так зробила
Боляче це і важко
А ще я мріяла про весілля.
Я вас теж обіймаю
Боляче це і важко
Басноплетка• сегодня в 01:49
Ну что сказать, надо ставить вопрос ребром и дальше принимать решение. Похоже что человек не дорос до своих детей еще. К этому тоже надо прийти. Если он не готов, ну тогда все. Развод. Других вариантов нет
интайм_не_предлагать• сегодня в 01:49
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну тогда действительно есть время все изменить. Я в 33 бросила мужчину которому не нужно было детей. Поздно дошло но все же.
Обижулька• сегодня в 01:50
Ответ дляПекельнi Борошна
Манипулятор херов. Автор, милая, вы молодая женщина, к счастью, и родить ещё успеете и т.д. Делайте выводы и уходите от этого урода. Он вас совсем не любит
Обижулька• сегодня в 01:50
Ответ длясказочное_Бали
Удобно ему значит было
Пекельнi Борошна
• сегодня в 01:51
Ответ дляЗаздрість то погано
У мого буде так само
А ще я мріяла про весілля.
Я вас теж обіймаю
Боляче це і важко
А ще я мріяла про весілля.
Я вас теж обіймаю
Боляче це і важко
Бляха, в мене теж не було весілля, просто розписались, а коли казала за плаття, якийсь вечір - то він сказав що краще ці гроші витратимо на подорож, так і вийшло, але ось так