Не рахую, а вважаю• 1 час назад

Магазини в Інстаграм. Питання

Вітаю!
Іноді бачу, що на деяких сторінках є кнопка "Замовити на сайті" чи щось типу цього. Ви переходите на сайт для замовлення по цій кнопці? Чи зручніше обирати товари в Інста?
Великий сатирик• 1 час назад
Как там может быть удобно выбрать, если особо нет информации и цен часто тоже?
автор Не рахую, а вважаю • 1 час назад
Ответ дляВеликий сатирик
Згодна на 100%. Але часто обирають саме через галерею.
АнтиТроль• 1 час назад
я не перехожу
Распутница• 1 час назад
Ні. Я зразу в директ пишу, бо ті всі кнопки- то заохочення купувати в магазині і непотрібне спілкування з асистентом.
Один раз я купувала , додаючи до корзини і оплачуючи на рахунок, коли була Чорна П´ятниця, бо був аншлаг.
Але...потім вони зв´язались, що і того, і того вже нема в наявності. То щось замінила, за щось повернули гроші.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Я вообще стараюсь по-минимуму там покупать. Большинство «продавцов» явно в неадеквате, не сложат своему товару цену и себя считают королевишнами, а не торгашками.