Кто в курсе где дешевле и безопаснее удалить зуб, у частной или в государственной поликлинике? Уже была в частной там корень сгнил, только удалять. Но в государственной есть хирург-стоматолог там дешевле.
Ваш опыт?
Ламборджини• 22 декабря 2025
Идти по отзывам к нормальному хирургу, а где он окажется - это мелочи. У меня один там, один там.
Маю натхнення• 22 декабря 2025
Всё зависит от умения врача. Я в государственной удаляю, у нас в больнице очень хороший врач.
Ответ дляTeonaa
Вирвати зуб по ідеї банато ума не треба, обирайте як повезе - відгуки знайдіть. А яке місто?
Запорожье
Сонечко• 22 декабря 2025
В случае пиздеца любая частная отправляет в гос челюстно-лицевую хирургию. Собственно, у меня так и было)) обслуживалась в частной лухари, в итоге в гос было сложное удаление.
Апрель Ивановна• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Запорожье
Шукайте по відгуках о соцмережах міста, бо на сайтах клінік можуть бути накручені відгуки. Від досвіду лікаря залежить майстерність видалення з найменшим ушкодженням і короткою реабілітацією.
gizzaGinora• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Запорожье
Для чого вам це?)😆
Життя ж немає сенсу?))
Ответ дляgizzaGinora
Для чого вам це?)😆
Життя ж немає сенсу?))
Пока есть пачка сигарет все не так уж плохо на сегодняшний день
Тут как тут• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Пали більше.
Тоді стоматологія не знадобиться)
Відразу патологоанатом))
Дізнайся, що там, в холодильнику?
Тоді стоматологія не знадобиться)
Відразу патологоанатом))
Дізнайся, що там, в холодильнику?
Ответ дляТут как тут
Пали більше.
Тоді стоматологія не знадобиться)
Відразу патологоанатом))
Дізнайся, що там, в холодильнику?
Тоді стоматологія не знадобиться)
Відразу патологоанатом))
Дізнайся, що там, в холодильнику?
А при чём тут это? Ну хочется иногда курнуть.
Тут как тут• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Ну то не відмовляй собі))
Головне пачку не розглядай.
Та й то.
Там брешуть!
Тобі ради корисно!
Головне пачку не розглядай.
Та й то.
Там брешуть!
Тобі ради корисно!
Ответ дляТут как тут
Ну то не відмовляй собі))
Головне пачку не розглядай.
Та й то.
Там брешуть!
Тобі ради корисно!
Головне пачку не розглядай.
Та й то.
Там брешуть!
Тобі ради корисно!
Покупаю самопал. Ну короче сигареты самопальные в нет покупаю.
Тут как тут• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Ні грошей, ні розуму ..
А ось і я• 22 декабря 2025
Я видаляла і за 500 грн і за 1500 грн це було роки три тому, в приватних стоматологіях, різниці не відчула, ну окрім ціни, зуби мудрості не проблемні були. Знайома нещодавно в держ стоматології видаляла за 300 грн, ніби не погано, вона задоволена, зуб хитався видалили швидко..
Видаляла в державній. Дуже швидко, без заминок, і не боляче. Ціна дешевше на 200-500 грн., ніж в приватній. Мамі також там видаляли, то після без температур і болей. Хоч і молодий лікар (біля 30), але дуже гарний хірург, навіть укол ставить неболче. Бо коли мамі в іншій видалили, там мабуть, і інфекція була, півлиця набрякло, сходило 3 дні, синець тиждень був, боліло постійно, пила і антибіотики, і знеболюючі. І сама вона казала, що грубий лікар, постійно бурчав. Все залежить від лікаря
Глаголиця• 22 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Запорожье
Раньше был хирург, он и в частной был и в челюстно лицевой Исюк.
Он вроде в МК принимал