Знаю бакси• 2 часа назад
Хтось замовляв зарядні станції через meest shopping або np shopping?
Як вам сервіс? І де буде дешевше?
naxodki_youtube• 2 часа назад
брала через NP шопінг але не цього року правда, тоді тариф з Польщі був хороший. Все працює нормально
naxodki_youtube• 2 часа назад
подивіться тарифи на вагу, станції від 10 кг зазвичай, або навіть 12+
Сизоока бестія• 2 часа назад
я двічі купувала станції Fossibot через нп шопінг, в минулому році і місяць тому. навіть з урахуванням вартості доставки це вийшло дешевше чим купити в Україні
Знаю бакси
• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
Дякую!
Теж на них дивлюсь)
На офіційному сайті купували? Чи на іншому?
Скільки вийшла доставка та по термінах?
Теж на них дивлюсь)
Скільки вийшла доставка та по термінах?