Безпринципова• вчера в 06:57
Будете праздновать Рождество до нового года, с 24 на 25, когда там..
Зробіть вибір:
вже голосів:
да
нет
и
Все возможно• вчера в 23:23
Ответ дляKriskaA
Та хз, коли це ви, кацапи, католиками стали :))) Я святкую 25 грудня, разом з православними греками.
А ясно, вы гречка
Крайня невістка• вчера в 23:39
Ответ дляПопихтю та й годі
Тільки не забудьте додати: совки змінили календар і це 25 автоматично стало 7! Тобто , сьогоднішнє 7 січня- це старе 25. А новоюліанського календаря не існувало ніколи, самі придумали, щоб виправдати цей бардак
Совкі перейшли на Григоріанський календар , як і більшість цивілізованих країн того часу , бо російська імперія жила по юліанському календарю і свого часу не перейшла на Григоріанський , який був більш точним
А церкву сталін вже залишив на старому календарю , щоб слідкувати хто , на новий рік пост тримає , виявляти ’неблагонадежних ’
сталін ж спочатку церкву відминив , потім повернув , коли з церкви кгебе зробив
Крайня невістка• вчера в 23:41
По Юліанському календарю Різдво також було 25 грудня ,а не 7 січня
ПушАпница• сегодня в 08:46
Ответ длямладокошкина
А вы, вообще, в церковь ходите? А о чем там думаете? Или ходите только пасочки святить? Такой черноротой никакая церковь не поможет))) неужели вы сами не понимаете?
Ви б краще на свого кацапського рота щось накинули і не фонили тут, бо якось уже дуже фоните
Телячі ніжноСті• 2 часа назад
Ответ дляВсе буде
Кто лепит фиолетовых теток?))) Вас так возмутило, что я не отмечаю или какие-то люди из моего окружения отмечают 7? Вы хоть отпишитесь, вроде, нейтральный коммент у меня был, что так задело?))
То они заходят отметиться, чтобы про них не забывали.
Лепят своих фиолетовых теток направо и налево, не разбираясь в сути вопроса.