Відповів всім• Изменено вчера в 14:12
Перегляд заробітної плати
Підкажіть, чи переглядається у вас заробітна плата цього року?
Якщо так, то на який відсоток збільшення?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Не перегдяється
+ 5-10%
+10-20%
+20-30%
+30-40%
+40-50%
Більше 50%
стала менше
Єдина Країна• вчера в 16:15
У мене офіційна заробітна плата, тому із підняттям податку на військовий збір і доходи стали менше на 3% ((
Керівництво іноземне, навіть чути не хоче про збільшення заробітної плати. Не піднімалась ЗП ні на копійку вже 4 роки.
Любви вам!• вчера в 16:52
Не виплатили за листопад ще.. Шукаю іншу роботу під свята і з пустим гаманцем...
Працюю в фірмі 2 роки, раніше все було ок.
Зубожиння• вчера в 18:23
Ответ дляВідповів всім
20 тис заробіна плата? чи додають до поточної 20 т на місяць?
Вы ещё раз перечитайте