Налогообложу• 2 часа назад
О зоошизе
Почему многие из вас любого кто помогает животным называет зоошизой? И не может пройти мимо, чтобы не клюнуть?
Вподобайден• 2 часа назад
Зоошиза - это тот, кто очеловечивает животных и ненавидит людей. А чаще на этих животных просто наживаются.
Білка в колесі• 2 часа назад
Скільки вже разів було і от знову - перетримка/притулок - 50 трупів тільки в будинку.
Спасатєлі, мля...
Лепетун• 2 часа назад
бо є різницуя між тим щоб допомогти суто тварині - знайти притулок, дать поїсти і тим, коли такі зоошизіки виносять мозок всім оточуючим. Ви мабуть з такими хворуватими не зустрічались, вам пощастило. Бо саме з-за таких прибитих іноді відмовляються від тварини. Бо не кожен хоче надать довідки про своє фінансове становище, судимість і кількість квадратних метрів на яких прожаває
Білка в колесі• 2 часа назад
Ответ дляЛепетун
Знайти притулок Дикої? 😡
Залізний кіготь• 1 час назад
Я нікому нічого такого не кажу. В мене сусідка трохи куку на тему тварин, то я її просто обходу стороною.
Налогообложу
• 1 час назад
Без видео тема не имеет смысла, хотела закрыть, но не получается. Ну ладно.
АнтиТанкист• 1 час назад
Я спасла 3 тварини з вулиці. Більше не можу. Були ще тварини, яких я знаходила і віддавала назад власникам . Живу по совісті, тварин люблю .
Білка в колесі• 1 час назад
Ответ дляНалогообложу
Що там?
Вовк в засраній квартирі?
Налогообложу
• 1 час назад
Ответ дляБілка в колесі
Що там?
Вовк в засраній квартирі?
Нет, о психологии. Не важно, долго писать. Что касается волка, это действительно зоошиза, но она и не волонтер, живодерка.
Танцепесенная• 1 час назад
Безумная’ любовь’ к животным это просто лишь способ доминации над кем то, типа агрессия, с людьми не удается, могут дать в глаз
Мэри Попкинс• 50 минут назад
Не знаю, хто такі зоошиза. Але знаю людей, які намагаються врятувати якнайбільше тварин, працюють на декількох роботах і майже все зароблене вкладають в лікування цих тварин. Вважаю, що це люди з живою душею. А ще є люди, які типу допомогають тваринам, але майже нічого не знають про їх потреби і цим гублять тварин. Таким людям краще тварин не чіпати, не тягти до себе додому, бо вони більше шкодять, ніж допомогають. Але вони цього не розуміють. Це дуже засмучує.