Клептоманка• Изменено 24 декабря 2025
Коли пішли ваші діти?
Дитині 1н рік виповнився (скоригованих 10,5 місяців (народився передчасно)). Ще не ходить. Тільки біля опори ходить і активно повзає. Переживаю. Дивлюсь в ТікТокі однолітків, то всі вже пішли до року (в 9-10 місяців). Коли пішли ваші малюки?
Смайликівна• 24 декабря 2025
Один в 9 міс, другий в рік і 2 міс.
Що будете робити з цією інформацією?
Пиши-пропало• 24 декабря 2025
Ответ дляДон Пэдро
В 1.1 обидві дитини. В інтернеті як подивитись то в рік вже дисертації пишуть. Скоро піде у вас, він же ходить майже.
В мое время интернет был в зародышевом состоянии, но на площадке мамы про своих такое рассказывали, что мой на их фоне был просто дебилом 🤷♀️🤦♀️ Я в стрессе с площадки возвращалась. Все какие-то развивашки посещают в 2 года, а мой ест, спит и машинками играет. Пирамидку складывать так никогда и не освоил. У него прям протест был… Младшего я даже не трогала. Он любил с горшком на голове ходить… тут вообще одни вопросы 😂😂😂
dahashutka19• 25 декабря 2025
Син рівно в 1 рік, донька в 1,4 . Норма до 1,6 , тому у вашої дитини ще купа часу. Нехай краще повзах і укріплює спинку.