Коварная Зая• вчера в 10:07

Чи потрібні тут штори?

Якщо підбирати штори- потрібно підібрати під колір ліжка?
Є жалюзі на вікнах
Чи додають штори затишок? Чи лишити просто тюль?
Зробіть вибір:
вже голосів: 61
Штори купувати
Просто тюль повісити
Гірчинка• вчера в 10:47
Ответ дляКоварная Зая
Так
Але питання як той колір підібрати
Я для своей комнаты думаю темно-зеленый, серый, молочный шоколад, глухой темно-лиловый. Сейчас у меня шторы светло-серые и мне не нравится вид (бледные, теряются в стенах) и ткань (тонкие, я поняла, что хочу плотные).
А вам что нравится?
Бутерброд и я• вчера в 11:08
Ответ дляКоварная Зая
А в мене колір дуже світлий стін
Відтінок білого/молочного

А покривало тоді якого кольору? Світле не практично
Не хочете просто молочний тюль?
Комиссия50%• вчера в 11:04
Ответ дляКоварная Зая
Я просто люблю мінімалізм і щоб менше пилюки, легше прибирати
Не впевнена шо буду штори затуляти
Просто питання - чи краща кімната буде виглядати із шторами?
Ну а для сна? Шторы нужны, у меня в спальнях блекаут шторы. Конечно их нужно потом в химчистку сдавать, так и кровать вашу нужно иногда вызывать чистку. У меня спальня в серо-бежевых тонах. Сама кровать серая, шторы беж.
Бутерброд и я• вчера в 11:09
Ответ дляДжинци на Флісі
Жалюзі повністю не пропускають світло ? Я штори купувала тільки з цією метою - щоб спати у повністю темній кімнаті. Якщо жалюзі виконують цю функцію, тоді не купувала б. Вони забирають місце і роблять кімнату меншою.
А я люблю просипатися ,коли сонечко освітлює вікна, а не в темноті, а штори світло розсіюють , але не затуляють повністю. Тут автору треба орієнтуватися на свої вподобання.
ТАЗератти• вчера в 11:07
Если тюль на всю стену то шторы не нужны, будет уютно.
Як_наготую...• вчера в 11:23
Шторы не люблю, у меня везде только тюль,но у меня в комнате темно. Может у вас солнечная сторона,кто ж знает..и вам они необходимы
любименькая• вчера в 11:32
Ответ дляКоварная Зая
Не впевнена шо буду штори затуляти
Так, буде краще
Володарка мрій• вчера в 11:36
Ответ дляГірчинка
А вам что нравится?
а я люблю сині, сірі кольори і з ними акцентний темно-рожевий.
зараз у мене штора в спальні темно-синя, і темно-синій плед на ліжку.
Володарка мрій• вчера в 11:38
я прогосувала за тюль, бо у мене штора висить і висить без діла. хоча я сонце не люблю, коли світить, воно будить мене.
Огірок та Помідорчик• вчера в 11:44
Мне никогда не нужны ни шторы, ни тюль, лишний пылесборник. Не то помещение, чтоб делать в нем текстильный дизайн. Только жалюзи и все.
Поставить этажерку и красивые цветы на нее - вот мой вариант дизайна.