Наверняка• вчера в 20:44

Ну что, хвастаемся табелями наших деток!

6 класс, математический, Росток
Перша леді колгоспу• вчера в 21:07
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
Тобто не знаєте таких випадків, коли дітей в родині більше, ніж 1 і вчаться вони по різному?
Ну і 6 клас це взагалі не показник так як і гарні оцінки в наш час це не показник високих знань.
Я вважаю, що програма 6 класу не про рівень інтелекту (він у всіх дійсно різний), а про старанність.
дамаАмстердама• вчера в 21:07
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
Показник. Зрозуміло які предмети треба підтягнути
100pudov• вчера в 21:08
Ответ дляНаверняка
Моя задача как мамы научить учиться и получать от этого удовольствие. Я со своей задачей справилась. Оба сына кайфуют от учебы. Им нравится сам процесс. Он им не в тягость, как многим их друзьям, а наоборот.
То задоволень так собі на десяточку
Може з третім вийде
автор Наверняка • вчера в 21:08
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂😂
Старший медалист, отличником был с 6 класса. Была уверена, что с 8. А на днях нашла его грамоты за 6 и 7. Так что это уже скорее система.
100pudov• вчера в 21:08
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ага , або на витривалість мами та її голосових звʼязок
ПриснитсяЖЕ• вчера в 21:09
Ответ дляПультОт_БМВ
Коли вже якійсь кукунутій прийде в голову похвастатись пісюнами ваших мужей, хоч смішно буле почитати
Головне, щоб з фотками!
Перша леді колгоспу• вчера в 21:09
Ответ для100pudov
У мене інші асоціації.
автор Наверняка • вчера в 21:09
Ответ дляВикасикрет
Уверенна, что уроки вы с дитём будете до 11го класса ещё делать 😆. Как например моя соседка, даже на работу не идёт, что двум школьникам жопу подтирать и учиться за них
А кто вам сказал, что я делаю с сыном уроки и не работаю? Откуда такие выводы?
ПультОт_БМВ• вчера в 21:09
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Головне, щоб з фотками!
І описом
100pudov• вчера в 21:10
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Головне, щоб з фотками!
І з лінійкою
А чи від нуля чи від одиниці залежить чи надихали дитину і робили з нею математику
100pudov• вчера в 21:11
Ответ дляНаверняка
Працюючу реалізовану людину не знаю що має надихнути виставити табель дитини
Цікаво чи він постить ваші досягнення
сладкий_ноябрь• вчера в 21:11
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я як мама, в якої одна дитина вже закінчила школу скажу, що оцінки в 6 класі не гарантія знань чи успішності в майбутньому, не показник інтелекту, бажання вчитися і тд.
Більш важливіші і цінніші інші якості, аніж оцінки в табелі.
сладкий_ноябрь• вчера в 21:11
Ответ длядамаАмстердама
😂😂😂😂
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:13
Ответ длядамаАмстердама
Дивні коментарі. Дитина гарно вчиться, це ж добре. Як правило на клас з 30 - таких дітей до п´яти.
Залежить від школи і від класу.
У мого старшого приблизно такий табель у 9 класі.
З мов нижчі оцінки, бо у нього дислексія.
Середній бал вище 10, і по середньому балу він десь на 13 чи 15 місці у класі (всього дітей 33). Клас з поглибленим вивченням математики.
Менший у 6 класі, діти ще не зрозуміли, що їм треба, там середній бал класу десь 9,5, школа та сама.
сладкий_ноябрь• вчера в 21:13
Ответ дляНаверняка
Тому що тоді у мами є інше життя, своє, зі своїми досягненнями і для того щоб ви@тися, їм табель дитини не потрібен
автор Наверняка • вчера в 21:14
Кроме как обосрать, сказать больше нечего. На вывод о том, что я не работаю и делаю с сыном уроки, отвечу выводом, что у советчиц дети учатся плохо. Настолько плохо, что они от зависти готовы нивелировать успехи чужого ребенка. Ну что ж, девочки, это ожидаемо)
Время «оценки не главное, главное чтобы кушал хорошо» прошли.
сладкий_ноябрь• вчера в 21:15
Ответ дляНаверняка
Лише медаліст? :) ще якісь досягнення є?
Особливо у вас :)
Сонячний зайчик• вчера в 21:16
Ответ дляНаверняка
Табель хороший, ребёнок ваш молодец.
Но зачем вы это выложили,я не понимаю...
Викасикрет• вчера в 21:16
Ответ дляНаверняка
Толку от того табеля и тех оценок ноль, как показала практика 😆
НаливайКа• вчера в 21:17
Ответ дляНаверняка
Автор, дитина розумничка, моя також закінчила на відмінно, 5 клас по програмі Інтелект. Пишаюсь нею, але ж Ви знали, куди викладаєте пост, чого Ви очікували?)
сладкий_ноябрь• вчера в 21:17
Ответ дляНаверняка
Так, прямий звʼязок,
якщо вам кажуть, що потрібно хвалитися власними досягненнями то ці люди мають дітей які погано вчаться 😂😂😂 і вони вам заздрять 😂😂😂
автор Наверняка • вчера в 21:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Особливо у вас :)
А какие достижения вас интересуют? Я кандидат наук, защитилась и долго преподавала в вузе. Потом по определенным причинам поменяла сферу деятельности. Замужем, 2 детей. Финансово независима. У меня все прекрасно. Что конкретно вам интересует?
жижифреймут• вчера в 21:18
Ответ дляНаверняка
А вы чего не работаете? Не помогли оценки в карьере?
Сонячний зайчик• вчера в 21:20
Ответ дляНаверняка
Зачем вы выкладываете фото табеля? Чтобы что. Я реально не понимаю...
автор Наверняка • вчера в 21:20
Ответ дляжижифреймут
У вас тоже дислексия, как у сына одной из советчиц?
Зайченя• вчера в 21:20
Я аж протрезвела..
Закуйовджена життям• вчера в 21:20
Зачем нам это. Абсолютно все равно.
100pudov• вчера в 21:21
Ответ дляНаверняка
Тільки не кажіть що ви працюєте психологом
жижифреймут• вчера в 21:22
Ответ дляНаверняка
Я прочитала что вы преподавали в универе, но это уже давно не достижение. Еще и мало оплачиваемое. Я в курсе кто и как остаются преподавать в универе. Факт в том что вы независимая безработная.
автор Наверняка • вчера в 21:22
Ответ для100pudov
Нет. Не угадали.