Простоваля• вчера в 10:28

Що робили з дитячими зимовими комбінезонами, які ще нормальні, але стали короткі

продавати, віддавати, перешивати?
Шумелка Мышь• вчера в 10:28
Продавала всегда.
Не знаю покупают ли сейчас
Без образів• вчера в 10:29
Продать, отдать. Перешить даже не представляю как. Только если вы сама мастерица. А так в ателье это будет стоить кучу денег. Проще новый взять
ДелиВерка• вчера в 10:29
Да, в наше время не было проблемы продать бу и опять купить новый. Двух детей так вырастила.
Трейдер кріпти• вчера в 10:30
Отдаю
Сплюшка• вчера в 10:31
Жалко выбросить, попробуйте на олх продать
Дама_с_караваем• вчера в 10:31
Смотря какие планы на будущее. Я для младшего оставляла. Состояние было отличное после одного сезона.
Заместитель Анонима• вчера в 10:32
Бідним віддаю
За ким я буду?• вчера в 10:35
Продати,комбінезон важко перешити
На олх здається швидше
Колись так продавала в часи піку продавалки
За ким я буду?• вчера в 10:36
Ніби зараз важкі часи..
Але років 10 назад здається більше купували б/у
Скляна миша• вчера в 10:37
Та ну, як перешити. А наступного року знову? Купіть на виріст і буде на 2-3 роки.
ФрекенБок• вчера в 10:38
якщо короткі, то це і є вже замалі
Позитивна• вчера в 10:39
Віддати.
Я після внучки за 100 гр символічно продаю,дуже гарний стан і ніхто не бере.
Три тижні оголошення висить на лохі
Скляна миша• вчера в 10:40
Ответ дляПозитивна
Віддати.
Три тижні оголошення висить на лохі
Якщо 100грн то думають що заношене.
Ондатрова шуба• вчера в 10:41
Ответ дляПозитивна
Віддати.
Три тижні оголошення висить на лохі
На кідстаффі поставте.
Хоча може бути вже пізно, могли закупитися ще в жовтні.
Бжоли-бандерівці• вчера в 10:41
Смотря какие. Рейма, ленне и им подобные - продаются. Ноунейм легче отдать
Позитивна• вчера в 10:43
Ответ дляСкляна миша
Якщо 100грн то думають що заношене.
Я це врахувала і фото гарні зробила,інформативні.
Розмір на півтора рочку,то їх в пропозиціях дуже багато.
Думаю,люди мають з чого вибрати.
Нічо ..хай полежить до сл зими))
Пульт от линолеума• вчера в 10:44
Я віддаю, якщо скрутно з грошима - продають.
Але ніколи не чула, щоб перешивали комбінезон. Це стільки зусиль, що простіше новий купити. Це ж не спідничка, що волан пришив і довжину збільшив
Пульт от линолеума• вчера в 10:46
Ответ дляЗа ким я буду?
Ніби зараз важкі часи..
Багато дешевих альтернатив з´явилось, на одну зиму їх цілком вистачає. Люди куплять новий lupilu замість дорогої бу Рейми
Гжегож Бженчишчикевич• вчера в 10:46
Отдавала
Майская киска• вчера в 10:47
Ответ дляПульт от линолеума
Бачила, трикотажну широку резинку пришивають. Але її теж треба мати, з якоїсь куртки.
Пік Антна• вчера в 10:49
Продаю, отдаю
Пульт от линолеума• вчера в 10:51
Ответ дляМайская киска
Але ж якщо це комбінезон, там не тільки довжину штанін і рукавів треба збільшити, але й самого ´´тіла´´ (від плечей до талії)
Лгин• вчера в 11:06
Комбинезон Коламбия удлиняла в ателье, ребенок поносил второй сезон, потом продала
Шалена красуня• вчера в 11:08
Ответ дляДелиВерка
Та и сейчас проблемы нет, если комбез норм фирмы и за вменяемые деньги, я с рождения и до школы покупала и продавала на олх
Шалена красуня• вчера в 11:10
Ответ дляПульт от линолеума
Но сравнивать лупилу с реймой не стоит, они очерь разные. У меня дочка в лупилу мерзнет, мне лучше б/у рейма или ленне
младокошкина• вчера в 11:48
Ответ дляПозитивна
Думаю,люди мають з чого вибрати.
Нічо ..хай полежить до сл зими))
Який розмір?