Я на хвилинку• сегодня в 13:38

А какая радость в детях? Зачем они нужны?

ТигрЛьвович• сегодня в 13:38
хз, я рожать не хо
Оч@ров@Шк@• сегодня в 13:39
А вы зачем существуете?
Паспортний стіл• сегодня в 13:39
діти це дійсно клопіт і витрати на роки. але маленькі діти дають величезний сплеск позитивних гормонів, не досяжний ніяким іншим чином.
автор Я на хвилинку • сегодня в 13:40
Ответ дляПаспортний стіл
Какой? Надоедают, обьедают и выносят мозг
Коплю на груди• сегодня в 13:40
Детей рожают не для радости. Что за потребительское отношение к маленькому человеку?
автор Я на хвилинку • сегодня в 13:41
Ответ дляКоплю на груди
А зачем? Вот только от подруги, взяла на пару минут в руки мелкого монстра и уже утомил
ЯсноВидящая• сегодня в 13:41
Ну пока такие вопросы у вас , то не нужны
Ребёнок не кукла
Зайканалужайке• сегодня в 13:41
Яка радість в тупих троляках?
Оно само купилось• сегодня в 13:42
Народ плодится по инерции. Соображающие сейчас не размножаются 😂
Пушап Мі мі• сегодня в 13:42
Щоб подали стакан води на старості років
автор Я на хвилинку • сегодня в 13:44
Ответ дляЯсноВидящая
Ребёнок не кукла
Мне не нужны, стало интересно в чем радость другим их иметь?
Коплю на груди• сегодня в 13:42
Ответ дляЯ на хвилинку
Та по разным причинам. Кто-то хочет опыта нового, кто-то реально любит с детьми возиться, от кого-то муж требует. Но это точно не для сибаритского удовольствия.
автор Я на хвилинку • сегодня в 13:42
Ответ дляПушап Мі мі
Но они молодость украдут
Margaret Rose• сегодня в 13:43
Дітей, я вважаю, варто народжувати якщо людина впевнена в своїй стійкості, терплячості, готовності жертвувати своїм часом і має хоч якусь фінансову стабільність.

Якщо ви не впевнені - народжувати чи ні - візьміть на кілька днів до себе якихось племінників/дітей друзів і т.д. Якщо відчуваєте себе піднесеною і позитивною після них - тоді, ймовірно, ви будете хорошою мамою. Якщо після їхнього від´їзду ви спустошені і змордовані - краще не треба
Плету корзинки• сегодня в 13:43
У меня мои дети вызывают только позитивные эмоции
Забризкана водою• сегодня в 13:43
Ответ дляПаспортний стіл
Та ладно. У вас наверное никогда не было кота.
Margaret Rose• сегодня в 13:44
Ответ дляЯ на хвилинку
Значить діти - не ваше.
Це нормально, кожному своє, не варто себе мучити заради когось.
Цілком можливо, що з часом ваша позиція зміниться - це нормально. Якщо залишиться незмінною - це теж нормально.
Пушап Мі мі• сегодня в 13:44
Ответ дляЯ на хвилинку
Но они молодость украдут
ви й так постарієте і про*бете свою молодість
ol_kin• сегодня в 13:44
Не всі прийшли в цей світ щоб стати батьками, є люди яким це не потрібно. Автор, розслабтеся і живіть як хочете, навіщо вам думки людей яких ви ніколи не зможете зрозуміти.
автор Я на хвилинку • сегодня в 13:45
Ответ дляПушап Мі мі
Все постареют, но зачем еще чтоб мелкий монстр ее испохабил?
автор Я на хвилинку • сегодня в 13:45
Ответ дляol_kin
Любопытно, в чем радость
ol_kin• сегодня в 13:46
Ответ дляЯ на хвилинку
Монстри народжуються тільки у монстрів.
Пушап Мі мі• сегодня в 13:46
Ответ дляЯ на хвилинку
він на вашому фоні буде виглядати краще. Типу краща молодша версія мене
Червона калина• сегодня в 13:46
Думаю в большинстве случаев осознанно или нет детей рожают для того чтобы увидеть свое продолжение в ком-то. Это биологическая необходимость обусловленная гормонами.
lilul990• сегодня в 13:46
Побудувати міцні довірливі стосунки з людиною яка успадкувала такі самі риси обличчя і темперамент
Коплю на груди• сегодня в 13:47
Ответ дляЯ на хвилинку
Потому что у любого желания есть негативные стороны. На лыжах кататься - дорого и травмоопасно. На диване кино смотреть - толстеешь и сердечнососудистая система слабеет. Бухаешь - ну понятно, сначала весело потом не очень. И список бесконечный.
Щедрик• сегодня в 13:47
Зп*януще не такі думки заходять)
Чуже-то чуже.
А своя кровиночка-це треба відчути.
Немає слів,аби повністю передати материнські почуття.
Це Богом послані емоції і велика дія виростити людину
ol_kin• сегодня в 13:47
Ответ дляЯ на хвилинку
Любопытно, в чем радость
’’Если нужно обьяснять - то не нужно обьяснять’’
Це як чому сонце світить, або чому зірки на небі.
АдляВасЯникто• сегодня в 13:48
Удалено администрацией...
ГугелП@лАмался• сегодня в 13:48
Напевно так природою закладено, що діти викликають у своїх батьків дуже сильне почуття любові і їм, дітям, не потрібно для цього постійно радувати