ФруктЕщеТот• сегодня в 13:21
Як ви ставитесь до того, що Зе побажав смерті путіну в різдво?
Як думаєте, для чого це було зроблено?
СережкинаЯ• сегодня в 13:53
Ответ дляТантрический кекс
они боятся, но в целом мы все таки похожи, они гонят на свое правительство, мы на свое
Да на кого там они гонят. Они все как один один и те же бредни несут: путин великий человек хочет мира, а украинский Зеленский, идиот, не соглашается на наши чудесные условия.
Трільчиха• сегодня в 13:53
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вони зараз будують, розвиваються, в них купа людей, багато територій, вони сильні. Ми-ніщо.
вам краще знати, ніщо ви чи ні.
З вишневого садка• сегодня в 13:54
Ответ дляКондуктор маршрутки
Що за маніпуляції? Так де ми перемагаємо? Ми програєм, от і все
Де ви програєте ?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:54
Ответ дляТрільчиха
ой ні, це ви даремно розганяєте, трошки ви запізнились) років на 4)
З Росією завжди треба було дружити
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:55
Ответ дляТрільчиха
вам мабуть не розказали, що у них немає можливості їх будувати зараз?
Це развод для лохів
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:55
Ответ дляСережкинаЯ
Сидя в Америке?🤣
Ні, як у нас , в свой країні
Без образів• сегодня в 13:55
Ответ дляЗ вишневого садка
А в Грузії , Чечні …також язиками ляпали ?
Чечня это такая же территория РФ,как и Донбасс территория Украины.Или Украине за Донбасс можно воевать,а РФ за Чечню нет?
З вишневого садка• сегодня в 13:55
Ответ дляКондуктор маршрутки
З Росією завжди треба було дружити
Мля, оце дебіли .
Москаль їх вбиває , а воно дружби хоче .
Трільчиха• сегодня в 13:55
Ответ дляКондуктор маршрутки
З Росією завжди треба було дружити
так дружили ж, ось результат дружби.
Я розумію, яку методичку ви відпрацьовуєте, але це даремна витрата грошей. В Україні цю тезу вже не пропихнути. Ніяк. На жаль, для вас.
Без образів• сегодня в 13:55
Ответ дляКондуктор маршрутки
Різдво перші за росіян святкумо
Подсуетились
В танке• сегодня в 13:55
Ответ дляБез образів
Пуйло президент ядерной страны,с которым считаются сильные мира сего.Как вы думаете,зачем они это делают?
Так что теперь ? Все ядерные страны с позиции своей силы будут перекраивать карту мира по своему усмотрению только потому , что им так захотелось ? А гопникам так вообще указ не писан . Даёшь добро на хаос!
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:55
Ответ дляЗ вишневого садка
Удалено администрацией...
А ви все вимірюйте не лише ракетами
Ну шо не так?• сегодня в 13:55
Ответ дляЗ вишневого садка
В Грузии и Чечне, как только перестали языками ляпать, а в случае Чечни, еще и на бойню нарываться, так и перестали умирать
В нашем случае для самосохранения примеры стоит не только приводить, но и выводы из них делать соответствующие.
З вишневого садка• сегодня в 13:55
Ответ дляБез образів
Через ляпання язиком почалася там війна ?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:56
Ответ дляЗ вишневого садка
Удалено администрацией...
Міра, заспокойся
Анютины ласки• сегодня в 13:56
Ответ дляКондуктор маршрутки
З Росією завжди треба було дружити
З бидлом не можна дружити. Впусти до хати-вилізе з ногами на стіл. Що й трапилось
З вишневого садка• сегодня в 13:56
Ответ дляКондуктор маршрутки
А ви все вимірюйте не лише ракетами
А чим потрібно ?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:56
Ответ дляЗ вишневого садка
Через ляпання почалося?
Мені похер що там у них. У всіх різні початки і причини. А зеля сам спровокував війну
Трільчиха• сегодня в 13:56
Ответ дляНу шо не так?
а на Донбасі чеченці воскресали? Чи також помирали, просто вже на іншому боці.
Ох уж ці методички...)) недопрацьовані))
З вишневого садка• сегодня в 13:57
Ответ дляКондуктор маршрутки
У 2014 Зеля був ?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:57
Ответ дляТрільчиха
вам краще знати, ніщо ви чи ні.
Удалено администрацией...
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:57
Ответ дляЗ вишневого садка
Де ви програєте ?
Я ніде. Наш фронт програє. А ще економіка,демографія. Ще розжувати, як для олігофренів?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:57
Ответ дляЕдинорог_помог
Бо це побажання на 25. На 7 буде релігійне
Вчора й свята ніякого не було, і то вірно
Борисфенка• сегодня в 13:57
Ответ дляНу шо не так?
Віддати москалям території по Дніпро? Чи по Збруч?
Чи всім взагалі виїхати в Канаду, хай москалі на Європу йдуть?
Без образів• сегодня в 13:58
Ответ дляТрільчиха
’Да у них и ракеты с дронами уже давно закончились,а новых нет возможности производить.Санкции’К. Буданов.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 13:58
Ответ дляБез образів
Удалено администрацией...
З вишневого садка• сегодня в 13:58
Ответ дляКондуктор маршрутки
Удалено администрацией...
Україна з 2014 бʼється з «найсильнішою « армією дегенератів по сьогоднішній день .
Кацапка , заспокойся .