Глаголиця• Изменено 25 декабря 2025
Східниця- нудно для дітей. Порадьте щось ще будь ласка
Немає великих аквапарків, лунапарків, дитячих центрів
Основний фокус — мінеральні води, лікування, спокій.
Якщо дощ або холодно — вибору “куди піти з дитиною” майже нема.
Аноним_1858• 25 декабря 2025
Это зависит не от региона, а от бюджета. Тот же Апартель имеет отличную детскую комнату, бассейн, вокруг площадки итд.
Куда ж без меня• 25 декабря 2025
Трускавець)) східниця для лікування а не для рощваг)))) в трускавці гарно. Були влітку. Дельфінарій.польський цирк.. є купа кафешок. Є куди піти. А взагалі я з дітьми їздила в Мукачево..оце розваги..перший день гуляння по місту. Другий день поїздка в Косино. Третій день Берегово....
Глаголиця
• 25 декабря 2025
Ответ дляКуда ж без меня
А на лижах?
Куда ж без меня• 25 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
А на лижах?
Якщо ви маєте на це гроші)))) це ДУЖЕ дорого
ЛюблюДевчонок• 25 декабря 2025
Детям нужно успокоить нервную систему. Все эти батуты, лунапарки зачем? Пусть погуляет, заберите телефон, сделаете пользу
Глаголиця
• 25 декабря 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Взимку дельфінарій?
Куда ж без меня• 25 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
Взимку дельфінарій?
він працює. нам в ТРускавці,в Косино в басейнах шикарно. Від Косино ми в захваті. Оселялися в Мукачево і тиждень їздили по різних містах. За тиждень багато що побачили. Якби сиділа в Східниці- вовком би завила. я туди і влітку їхати не хочу. Село селом. Туди треба їхати чисто лікуватися . і плюс Трускавець в рази дешевший Східниці. Мені краще пити воду в Трускавці чи Моршині
Шлях до зірок• 25 декабря 2025
Ответ дляГлаголиця
А на лижах?
В бориславі є буковиця, якраз і сніг нападав
Чумацький Шлях• 25 декабря 2025
Східниця і дорослим нудно.. Була влітку, краще уж Трускавець або щось ще.