дама_из_декрета• 25 декабря 2025
Чиї діти, повернувшись додому з-за кордону, не вийшли на навчання ?
Я так розумію департамент освіти не подає запит до міграційної служби. Тобто дитина може знаходитись на сімейній/індивідуальній формі навчання, вже перебуваючи вдома і спокійно планувати свій розклад навчання (особливо зручно батькам дітей молодших класів, які працюють з дому або взагалі не працюють. Не потрібно вставати зранку, вести сонну дитину по холоду до школи, немає необхідності чіпляти всі на світі болячки.)
Це ж ідеальне навчання для декого 🤠 особливо враховуючи те, що ніяких довідок з іноземної школи не вимагають (по крайній мірі так у школах, де навчаються/числяться мої діти). Ми просто раз на пів року проходимо тести онлайн.
Пишу вірші, дорого• 25 декабря 2025
Не хочу вас засмучувати, але сімейна форма навчання доступна всім бажаючим незалежно від місця проживання і так було задовго до війни.
Деякі діти в Україні на сімейній формі вже 10 років вчаться і нікуди не виїжджали
дама_из_декрета
• 25 декабря 2025
Ответ дляБольшой секретик
Та не вчиться, кому те навчання треба
Ми за кордоном.
Я просто до того, що це може бути виходом з ситуації для багатьох батьків, які змушені у пік блекаутів, обстрілів водити-забирати дітей, які масово хворіють і потім все одно надолужують матеріал вдома з батьками.
А 1-4 клас можна з легкістю освоїти разом з батьками (я у свій час вчила старшу дитину під час пандемії коронавірусу і нічого складного в цьому не бачу. При тому, що я в той час перебувала у декреті. І старша дитина не тягала інфекції меншій і усім домашнім).
ПироженкА• 25 декабря 2025
Даже те, кто не выезжал может быть на семейном обучении. Просто нужно написать заявление
Міняйловна• 25 декабря 2025
Будь-який український учень вправі обрати сімейну/домашню/дистанційну форму навчання. Не обов´язково для цього їздити за кордон.
Я теж не працюю, і вставати зранку важко, але вважаю очне навчання більш продуктивним.
Пишу вірші, дорого• 25 декабря 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ми за кордоном.
Вітаю вас із відкриттям:)
дама_из_декрета
• 25 декабря 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вперше чую. У місті, звідки ми, така форма доступна лише учням, які по здоровʼю не можуть відвідувати школу.
ПироженкА• 25 декабря 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ми за кордоном.
Есть даже школы с дистанционным обучением. Не обязательно самой все объяснять
Попадалочка• 25 декабря 2025
Мої діти навчаютьсяонлайн
Хіба то навчання
Дуже багато корисних навичок не опановуються
Шкода неймовірно, що так
Молодша дитина фактично не закінчила початкову шкоолу нормально
Спочатку ковід потім війна
Ні шкільного життя, ні досвіду
Хіба то навчання
Шкода неймовірно, що так
Спочатку ковід потім війна
Ні шкільного життя, ні досвіду
Большой секретик• 25 декабря 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ми за кордоном.
Чого це вони хворіють? В мене діти не хворіють в школі.
Вчить як вам подобається. Більшість батьків працюють.
Пишу вірші, дорого• 25 декабря 2025
Ответ длядама_из_декрета
Це неправда. Достатньо знати свої права, тоді ніхто вам локшини на вуха вішати не буде. Законодавство чітко визначене і обов´язкове для всіх шкіл і міст в Україні.
Міняйловна• 25 декабря 2025
Ви будете вчити дитину самі, але ніде це фіксуватися не буде.Потім, припустимо, захочете продовжити навчання у старшій школі очно, тоді вас попросять документ де ви вчилися до сих пір. Якщо виясниться, що дитина була в Україні, а ви не забезпечили їй офіційно навчальний процес, то будете покарані , мінімум, ст.184 . І дитина почне навчання з того етапу, на якому офіційно припинила навчання.
Після чого відповідні служби, які захищають права дітей, не дадуть вам спокою до досягнення дитиною 18 років.
Жертва интернета• 25 декабря 2025
Перевела ребенка в платную дистанционную школу и свободна, как ветер в поле. Он получает качественное и полноценное образование и в любой момент можно сорваться и уехать, вернуться.
Пишу вірші, дорого• 25 декабря 2025
Ответ дляМіняйловна
Звідки цей маразм?
Дитина на сімейному навчанні в державній школі і отримує таке саме свідоцтво/табель про освіту, як і ті діти, які вчилися очно, абсолютно нічим не відрізняється, ніхто нікого не штрафує.
Чи ви не робачили в старпості, що дитина на сімейному?
Запароленое одеяло• 25 декабря 2025
Знаю родину, що повернулась в Україну, а діти до школи ще не повернулись. Поки навчаються вдома.