годовасик• вчера в 22:43
Ми повинні терпіти вихідки дітей?
Приїхали до кумів. Дитина 12 років. Почала танцювати, але так по дурацькому… кривлятися… ну всяку фігню
Я перший раз ок, похвалила навіть
Тут другий заход
Третій
І так пів години я офігієваю…
Дитина дурачиться. Нічого поганого, але якось то все капец як дивно …
Я перший раз ок, похвалила навіть
Тут другий заход
Третій
І так пів години я офігієваю…
Попа как у Кардашьян• вчера в 22:44
Ну и что страшного произошло, всего 30 минут, могли в телефоне посидеть
Молчавочка• вчера в 22:45
Почему странно? Что именно вы терпите? Я из тех, кто не считает, что нужно терпеть выходки детей, но в вашем случае не понимаю, что не так. Пусть танцует ребенок, если это не ночь, кому он мешает?
Хвалить не обязательно
Вкаблучках• вчера в 22:45
Ви всі в одній кімнаті? Є можливість вийти в іншу? Дитина наче в себе вдома, нехай пляше, свято ж.
Молчунья• вчера в 22:45
Ну знаєте, може дитина теж не радіє вам. Але ж не виганяє з хати, а терпить)
годовасик
• вчера в 22:46
Ответ дляМолчунья
І я не виганяю.
Молчунья• вчера в 22:46
Ответ длягодовасик
Так двоє
Вони завжди сидять тихо і без ніякої реакції на оточуючих?
годовасик
• вчера в 22:47
Ответ дляМолчунья
Мої діти також активні, але не сидять на голові у гостей. Навіть коли гості кажуть про це
Попа как у Кардашьян• вчера в 22:47
Ответ длягодовасик
Так двоє
И вы думаете все восторге от них,
годовасик
• вчера в 22:47
Ответ дляИМХОля
Дійсно дивно.
Я думала років 5
А тут 12
Я думала років 5
А тут 12
І я просила. І навіть гроші дала вже
Молчунья• вчера в 22:47
Ответ длягодовасик
І я не виганяю.
Ну це було б круто приїхати в гості до кумів і вигнати з хати їх дитину
Вкаблучках• вчера в 22:47
Плюс ви похвалили, то дитина робить вам приємне, танцює для вас. Навіщо було хвалити? Треба було одразу сказати, танцюєш фігово, тренуйся ще, в тьоті болить голова, тяпнути чарку і додому.
Молчунья• вчера в 22:48
Ответ длягодовасик
І я просила. І навіть гроші дала вже
Мало дали)
Тому і пішов другий акт
Попа как у Кардашьян• вчера в 22:48
Ответ длягодовасик
У вас другие дети, они не умеют танцевать, а тут артист растет
годовасик
• вчера в 22:48
Ответ дляЛуковая
Кошмар, я бы домой поскорее начала собираться
Ну ми призвали за 1200 км. На три дні.
годовасик
• вчера в 22:48
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Не на голові у гостей
Упругая попка• вчера в 22:49
Если вам не нравится в гостях, вы всегда можете уйти. Ну или поговорить с родителями, чтобы попросили ребенка не танцевать, если это возможно. А так вы пришли, похвалили танец, ребенок давай стараться дальше.
Упругая попка• вчера в 22:50
Ответ длягодовасик
Не на голові у гостей
Она у вас на голове скакала? Или все же в своем доме?)
Молчунья• вчера в 22:51
Ответ дляУпругая попка
Автор не давала їй дозволу розважатися в себе вдома)
Приїхала ж королева в гості
годовасик
• вчера в 22:51
Ответ дляНагайна
Якби ваш чоловік випив і так танцював би, ви б що сказали?
Боронь Боже
Ми таким не займаємося
Ласунка• вчера в 22:51
Ответ длягодовасик
Не на голові у гостей
А почему не сказали ей, Горшочек не вари
Упругая попка• вчера в 22:52
Ответ дляМолчунья
Приїхала ж королева в гості
Ну могла бы дать ей в ухо с размаха. Вылетела бы пробкой из дома и была бы свободна от танцев.))