ЖивунаБагамах• сегодня в 10:41
Деньги. Банки. Орбан
Кто-то в курсе, что происходит и куда ехали те деньги, что в Украине теперь будет дефицит наличной валюты?
❗️Закінчуються гроші: можливий дефіцит готівкової валюти в банках України після викрадення Угорщиною українських інкасаторів з грошима, — НБУ
Забобонний фрукт• сегодня в 11:11
Ответ дляЖивунаБагамах
Жесть полная.
Нічого дивного
Хто по вашому кришує колцентри ?
Хто відправляє двушки куди завгодно, аби з України ?
Хто по вашому кришує колцентри ?
Ну шо не так?• сегодня в 11:12
Ответ дляЛора-b83f
Это новости для ’внутреннего пользования’. Все остальные новостные каналы говорят, что вывозили из Украины.
Все інші - це шарій і ко?
ЖивунаБагамах
• сегодня в 11:12
Ответ дляЗабобонний фрукт
‼️Гроші в Ощадбанку везли не за зброю.
Це гроші колцентру, екс генерал СБУ співробітник колцентру.
Затримали їх ще вчора по дорозі на Сербію. Тому у Зеленського була така реакція з погрозами Орбану - його бабки забрали!
Тому не здивований що горить в усіх пропагандистів в тому числі, Лачени-Нотевські. Всі сидять на цьому баблі.
Орбан вдарив по приватним грошам Зеленського. Тупо їх забрав у бариги.
І так. Тепер ми знаємо, що екс генерал СБУ під виглядом Ощадбанку перевозив 100 млн доларів. Це гроші колцентру, він начальник служби безпеки кол-центру. Ощадбанк - підконтрольний НБУ та Зеленському.
А тепер згадаймо ранкову інформацію угорців: «только в этом году через территорию Венгрии в Украину было перевезено более 900 млн долларов, 420 млн евро и 146 кг золотых слитков.»
‼️1.5 млрд доларів Зеленський перевіз за рік. Грошей з колцентру тільки. А лохів просять донатити і беруть кредит в МВФ.
❗️Орбан показав на весь світ, як Ze-мафія машинами державного банку вивозить крадені в союзників гроші.
Невже хтось думає, що угорці би арештували кошти, якби вони були легальними? Явно давно слідкували за трафіком.
На грошах етикетки Райффайзен Австрія, їх везли звідти, через Угорщину машинами Ощадбанку в сторону Сербії.
Если их везли в сторону Сербии, значит из Украины через Венгрию в Сербию, Венгрия граничит с Австрией, зачем их везти через Сербию, что является шестеркой пуйла?
Любительница• сегодня в 11:13
З першого повідомлення про захоплення мадярами ’інкасаторів’ відчув підступ.
В коментарях у громадян багато питань:
- що це за гроші? Звідки? Кому?
- чому конвоюють колишні генерали?
- чому SWIFT не користуються?
- зашквареному генералу доручають такі суми?
- Україна не друкує ні долари, ні євро, майже не видобуває золото. Звідки їх стільки з´явилось у наших ’інкасаторів’?
Якщо фінансові транзити не прозорі, то це транспортування:
1) мафіозного общака;
2) хабаря;
3) евакуація статків мародерів.
Якщо відразу відпустили перевізників, то уявіть, за який ВІДКАТ!
Угри ж не дурні.
І головне:
скільки таких караванів ’інкасаторів’ ЗЕ блукає шляхами світу?
Леусенко Олег
В коментарях у громадян багато питань:
- що це за гроші? Звідки? Кому?
- чому конвоюють колишні генерали?
- чому SWIFT не користуються?
1) мафіозного общака;
2) хабаря;
3) евакуація статків мародерів.
Угри ж не дурні.
І головне:
Леусенко Олег
АдеКВАтная• сегодня в 11:15
Ответ дляНу шо не так?
Написано ж, що їхали у Райфайзен. У Вас проблеми з розумінням прочитаного?
Она думает что евро наличка для обменников Райфайзена в Украине печатается, прямо там же в подвалах. Или птичками перевозится в Украину
Леди Г• сегодня в 11:13
Слышала на одном ютюбе канале, что угорцы сказали, что автомобили ехали в сторону Сербии.
ЖивунаБагамах
• сегодня в 11:13
Ответ дляНу шо не так?
Через дружественную пуйлу Сербию? Ну-ну.
Вы не в курсе о том, что Венгрия напрямую граничит с Австрией? К чему там Сербия, что даже не в ЕС?
Редисочка• сегодня в 11:15
Ответ дляЗабобонний фрукт
‼️Гроші в Ощадбанку везли не за зброю.
Опять понеслись байки . Кто ещё круче придумает сказку ? Хотя бы углубились в банковское дело и тогда может более правдоподобно сочиняли бы ))
’Невже хтось думає, що угорці би арештували кошти, якби вони були легальними?’ Самое смешное)))
А Я Самая Самая• сегодня в 11:14
Та пофіг на готівкову валюту, пенсії-зарплати не валютою видають. Комусь на хабарі не вистачить, ото проблеми
Ну шо не так?• сегодня в 11:14
Ответ дляЗабобонний фрукт
‼️Гроші в Ощадбанку везли не за зброю.
А навіщо це робили в інкасаторському авто? Можна просто у валізах перевозити і без геморою з документацією.
Реанимация• сегодня в 11:14
Ответ дляЗабобонний фрукт
‼️Гроші в Ощадбанку везли не за зброю.
Господи, та почитайте самі те шо копіпастите
«только в этом году через территорию Венгрии В!!!!! Украину было перевезено более 900 млн долларов, 420 млн евро и 146 кг золотых слитков.,,
АдеКВАтная• сегодня в 11:14
Ответ дляПліткарка
Общак свой перевозили и скорее всего не в Украину. Теперь сочиняют истории и путаются в показаниях. Сейчас наверно всех «инкассаторов» оформляют задним числом сотрудниками Ощадбанка
А венгры сами чё пишут?
Забобонний фрукт• сегодня в 11:15
Ответ дляЖивунаБагамах
В останньому реченні ви самі собі відповіли !
А генерал, що супроводжував гроші фсбешна людинка - совпадєніє ?
Редисочка• сегодня в 11:16
Ответ дляНу шо не так?
Или в камазах. Практика показала и на камазах прекрасно доезжают )))
Знаю бакси• сегодня в 11:16
Автор, всё построено на лжи...
Везли в Украину или с Украины, нам украинцам при любом раскладе конфеты достанутся только сосательные.
Забобонний фрукт• сегодня в 11:17
Ответ дляРедисочка
Офтальмологічна урінотерапія для 73%
Ну шо не так?• сегодня в 11:17
Ответ дляЛеди Г
Ну якщо це один ютуб канал і ще й якісь угорці сказали, то інфа сотка. Віримо💅
Реанимация• сегодня в 11:17
Ответ дляЛеди Г
Угорці скажуть все шо ,,треба,, ага. Бо
1. Працюють на Росію
2. Маніпулюють нафтопроводом дружба
1. Працюють на Росію
2. Маніпулюють нафтопроводом дружба
Ну шо не так?• сегодня в 11:18
Ответ дляЖивунаБагамах
Вони в Сербію хіба заїжджали?
ЖивунаБагамах
• сегодня в 11:21
Ответ дляРеанимация
Угорці скажуть все шо ,,треба,, ага. Бо
1. Працюють на Росію
2. Маніпулюють нафтопроводом дружба
1. Працюють на Росію
2. Маніпулюють нафтопроводом дружба
Наши тогда почему не скажут- куда, откуда и для каких нужд везли эти слитки и деньги. В чем проблема?
Реанимация• сегодня в 11:19
Ответ дляЖивунаБагамах
Не слід приймати на віру слова угорців
1000% у авто був маячок для відслідковування. Це ж просто перевірити і їх маршрут і їх місце затримання.
ЖивунаБагамах
• сегодня в 11:19
Ответ дляНу шо не так?
Вони в Сербію хіба заїжджали?
Их задержали, когда ехали в сторону Сербии, почему они не ехали в сторону Австрии тогда?
Ну шо не так?• сегодня в 11:20
Ответ дляЗабобонний фрукт
А раніше він був СБУшником. Швидко перевзувся
Любительница• сегодня в 11:21
Ответ дляЖивунаБагамах
Бо Не Лохи не звітують перед лохами та своєю отарою, яка призначена ’на забій’
ЖивунаБагамах
• сегодня в 11:20
Ответ дляРеанимация
Не слід приймати на віру слова угорців
Конечно, то пусть наши и покажут, маршрут передвижения. Что за тайна покрытая мраком?
Забобонний фрукт• сегодня в 11:20
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви весь свій інтелект вклали в оцей висновок, чи ще щось залишилося для перегляду тсн?
Ну шо не так?• сегодня в 11:21
Ответ дляЖивунаБагамах
Та вже ж сказали. Але Вам ця відповідь не подобається і Ви далі розганяєте
Реанимация• сегодня в 11:21
Ответ дляРедисочка
А шо, як везуть нелегальні бабки сповіщають всіх про це і кудою їхатимуть?
Забрала і не сказала• сегодня в 11:21
Ответ дляЖивунаБагамах
Вы поняли вообще они из Украины ехали или в Украину?
Їхали в Україну з Австрії.
Ну шо не так?• сегодня в 11:22
Ответ дляЖивунаБагамах
У Вас є деталі їхнього маршруту?