40каградусная• Изменено сегодня в 10:12

Квартиру купили б зараз бо ціни ростуть?!

В Україні...Я думаю, я купила б. Но є таки, що кажуть, що ціни просядуть! Хоча бачу тенденцію тільки на здорощення
Зробіть вибір:
вже голосів: 70
Так, купили б
Ні
наКоблучках• сегодня в 10:13
Если бы у меня были деньги, то купила бы в Киеве. В Киеве всегда будет дорожать недвига.
Lydmila408• сегодня в 10:13
Аж бегом.
Ні.

.
Тільки в обмін на сертифікат за знищене житло.
Тишком нишком• сегодня в 10:14
Купила весной.
Все ждала, что упадут цены - а они только выросли)
Гореотума• сегодня в 10:14
Деньги у вас есть или чисто фантазии?
Prervana• сегодня в 10:15
Если жить негде и деньги еще останутся после покупки, то купила бы.
Lydmila408• сегодня в 10:15
В Одесі,Харькові беріть.
Там ціни впали.
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 10:15
Ответ дляГореотума
Деньги у вас есть или чисто фантазии?
Ну, в мене, до прикладу, є. Але купувати нічого не планую. Навпаки, спродуємо все зайве
Оченьценная• сегодня в 10:16
Шукаю купити, але не знайшла свого варіанту. Не бачу ніяких причин думати, що ціни просядуть
ЛюблюДевчонок• сегодня в 10:16
Якби не було де жити,то так.
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 10:17
Ответ дляЛюблюДевчонок
Якби не було де жити,то так.
Оце, мабуть, єдиний варіант, котрий змусив би мене зараз купити нерухомість вдома
Lydmila408• сегодня в 10:17
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Правильно робите.
Вумні продають,а дурні купують.
ТебеОноНадось• сегодня в 10:20
З часів Ковіда читаю на порадниці, що ціни впадуть і не сьогодні - завтра в Києві будуть здавати за комуналки.
А вони (ціни) продовжують зростати

Єдиний період справді падіння - березень-вересень 2022.
Якщо не вірите у повторне вторгнення русні у Київську область, то не варто чекати на обвал ринку нерухомості
Lydmila408• сегодня в 10:18
Ответ дляТебеОноНадось
А вони (ціни) продовжують зростати

Обвал буде.
Все к тому йде.
ТебеОноНадось• сегодня в 10:20
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
Я таке вже читала
Lydmila408• сегодня в 10:20
Ответ дляТебеОноНадось
Я таке вже читала
Смеется тот,кто смеется последним.
Свідок Перемоги• сегодня в 10:20
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
Конечно будет. Это сейчас у нас шампанское рекой, дальше будет похмелье.
Если что я купила квартиру.
Люблю кетчуп• сегодня в 10:21
Я бы продала.......
Несу пургу• сегодня в 10:21
Квартиру нет, есть уже три, нам хватит. Вот дом хочу, ну очень хочу. Но как гляну, сколько в области всякой херни падает/ збивают, то сразу успокаиваюсь. Буду ждать конца войны.
Кудесница_с_пургеном• сегодня в 10:22
Ответ дляLydmila408
Обвал буде.
Все к тому йде.
ага,завтра. читаємо від 2014 і все ніяк не обвалиться. казки для дурнів
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 10:22
Ответ дляLydmila408
Правильно робите.
Вумні продають,а дурні купують.
Ну, в кожного свої мотиви, я б не була така категорична в плані тих, що купують. Хтось не хоче платити оренду, а планує лишиться навіть в разі окупації, хтось вкладає тут, бо треба вкласти нажите на війні, а за кордоном вимагають підтвердження, хтось ще з інших мотивів.... то таке .. Головне, що кожен варіант має право на існування
Кудесница_с_пургеном• сегодня в 10:22
купила будинок в Черкаській області.ціни тільки ростуть. в Києві маю 2 квартири
Lydmila408• сегодня в 10:23
Ответ дляСвідок Перемоги
Если что я купила квартиру.
А я не купила.
Чекаю сертифікат за знищене житло.
Вот за сертіфикат візьму,а за гроші НІ НІ НІ
Цвірінь• сегодня в 10:23
Ответ дляНесу пургу
Така ж ситуація: є будинок в передмісті і хочеться квартиру, щоб років через 10 переїхати в місто. Як подивлюся скільки хрені падає на моє місто - як бабка пошептала
Ширли-Мырли• сегодня в 10:23
Автор, а чим підтверджені ваші думки щодо купівлі? Ви не розкрили власне бачення.
Свідок Перемоги• сегодня в 10:24
Ответ дляLydmila408
А я не купила.
Чекаю сертифікат за знищене житло.
Я вас понимаю. Мне надоела аренда и я купила скромную гостинку.
А вот о глобальном - позже.
Джем Шакіри• сегодня в 10:24
Все забыли, что можно через банк купить, как залоговое имущество - дешевле. Как на самом деле - не знаю. У них на сайтах есть такая рубрика.
Братья Капли• сегодня в 10:24
Нет, после прилета осталась без жилья. До окончания войны покупать не планирую. Потерять значительную сумму в один миг, я не готова
Миллениалка• сегодня в 10:25
Я це й зробила.
Джем Шакіри• сегодня в 10:25
Ответ дляБратья Капли
А страховка не работает? Я не знаю.
Lydmila408• сегодня в 10:25
Ответ дляСвідок Перемоги
А вот о глобальном - позже.
В мене аренда безкоштовна з 22 року в селі.
Куток свій хочеться.
Але ж в мене знищена квартира в Донецькій області